صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات غیرحضوری شرکت گاز خراسان رضوی به شهروندان

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری گفت: امکان بهره مندی از خدمات غیرحضوری شرکت گاز استان از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی و سامانه های تلفنی این شرکت فراهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن خیراندیش با اعلام این مطلب اظهار کرد: باتوجه به توصیه های بهداشتی درباره شیوع ویروس کرونا و تاکید بر کاهش ترددهای غیرضروری در مکانهای عمومی، امکان استفاده و بهره مندی از خدمات غیرحضوری شرکت گاز استان از طریق مراجعه به درگاه‌های اینترنتی www.egas.irو www.nigc-khrz.ir یا تماس با سامانه های تلفنی 1894 و 37074 ممکن است.
وی افزود: این خدمات شامل "اعلام قبض به روز، صدور قبض المثنی، وصل مجدد جریان گاز، اعلام رقم یا خرابی کنتور، انتقادات و پیشنهادات، رفع اشکالات قبض، پرداخت صورتحساب، درخواست تست کنتور، اعلام مراحل درخواست علمک و نحوه محاسبه گازبهای مصرفی" می شود.
خیراندیش یادآور شد: خدمات غیرحضوری بهترین جایگزین مراجعه حضوری به ادارات گاز است و شهروندان می توانند با کاهش ترددهای غیرضروری در اماکن عمومی سهم قابل توجهی در حفظ سلامت خود و دیگران داشته باشند.
گفتنی است؛ خراسان رضوی پس از استان تهران بزرگ، بیشترین تعداد مشترکین گاز طبیعی کشور را دارد.


١٣:١٦ - 1398/12/13    /    شماره : ٨٩٣١    /    تعداد نمایش : ٤٥٥خروج
تصاویر منتخب