صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت گاز استان: تا پایان امسال 100 روستای دیگر خراسان رضوی گازرسانی می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری پیش از ظهر امروز پنجشنبه 29 آبان 99 در نشست با رئیس و اعضای شورای اسلامی استان خراسان رضوی از همکاری شوراهای اسلامی در پروژه های گازرسانی تشکر نمود و با بیان این مطلب که گاز طبیعی یک نعمت الهی است که به همه مردم تعلق دارد از اعضای شوراهای اسلامی درخواست نمود در فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی در بین آحاد جامعه همراهی و همکاری نمایند.
وی درباره وضعیت گازرسانی در خراسان رضوی اظهار کرد: درحال حاضر به غیر از شهر باجگیران تمام شهرهای استان با ضریب نفوذ 100 درصد جمعیت گازدار هستند. همچنین از مجموع 2679 روستای واجدشرایط گازرسانی خراسان رضوی 2309 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و گازرسانی به ۲۷۸ روستای دیگر در مرحله اجرا و 92 روستای باقیمانده هم در مرحله پیمان سپاری است.

افتخاری افزود: با تمام مشکلات گفته شده از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۰ روستای استان گازدار شده و تا پایان سال نیز 100 روستای دیگر را گازدار خواهیم کرد.

علی محمد اله‌یاری رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی هم در ابتدای این نشست با تقدیر از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مردم بحث گازرسانی را یکی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانند.


١٠:٠٩ - 1399/09/01    /    شماره : ١٣٧٦١    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج
تصاویر منتخب