صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


لزوم نگاه فراملی به حوزه پدافند غیرعامل در خراسان رضوی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به وجود مضجع شریف ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) در مشهد و شرایط خاص اقلیمی این استان، موضوعات حوزه پدافند غیرعامل در خراسان رضوی باید با نگاه ملی و حتی بین المللی پیگیری و دنبال شود.
 ٠٧:٢٢ - 1399/11/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
سامانه های شرایط اضطراری شرکت گاز خراسان رضوی رونمایی شد
همزمان با دهه فجر امسال، سامانه های شرایط اضطراری شرکت گاز خراسان رضوی با حضور غلامرضا بهمن نیا رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران، سیدکمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و محسن نجات مدیرکل مدیریت بحران استانداری افتتاح و بهره برداری شد.
 ٠٨:١١ - 1399/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانش و تجربه شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه مدیریت بحران بهینه کاوی شود
رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که خراسان رضوی از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و ویژگی های اقلیمی یکی از استان های منحصر به فرد کشور است خواستار بهینه کاوری، دانش، تجربه و درس آموزی این شرکت در حوزه مدیریت بحران شد.
 ٠٨:٠٨ - 1399/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه اول خراسان رضوی در اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه‌ها در کشور
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که تاکنون 541 مشترک استانی در طرح ملی اصلاح و بهینه سازی رایگان موتورخانه‌واحدهای مسکونی و تجاری ثبت نام کردند گفت: خراسان رضوی دارای رتبه اول مشارکت مردمی در اجرای این طرح در کشور است.
 ٠٦:٥١ - 1399/11/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نهضت گازرسانی در خراسان رضوی تحول بزرگی را رقم زد
استاندار خراسان رضوی گفت: نهضت گازرسانی در دولت یازدهم و دوازدهم به روستاها افزایش پیدا کرده که این مهم تحول بزرگی را در توسعه بخش های مختلف استان رقم زده است.
 ١٢:١٠ - 1399/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
34 هزار انشعاب گاز در حاشیه شهر مشهد واگذار شده است
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به آمادگی شرکت گاز برای ارائه خدمات قانونی در حاشیه شهر مشهد گفت: تاکنون 34 هزار انشعاب گازطبیعی به ساکنین تعدادی از مناطق حاشیه شهر مشهد واگذار شده است.
 ١٠:١٤ - 1399/11/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
5400 میلیارد پروژه گازرسانی در خراسان رضوی طی دهه فجر 99 افتتاح یا کلنگ زنی می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پروژه های گازرسانی در خراسان رضوی به مبلغ 5400 میلیارد ریال در دهه فجر امسال افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
 ٠٩:٠٢ - 1399/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب