صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

اتاق فکر مشترک شرکت گاز خراسان رضوی و منطقه چهار عملیات انتقال گاز تشکیل می شود

سرپرست شرکت گاز خراسان رضوی در دیدار با مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران، پیشنهاد تشکیل اتاق فکر مشترک بین این دو مجموعه را با هدف هم افزایی و تعامل بیشتر مطرح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در این نشست با تقدیر از زحمات مهندس فانی و همه مدیران عامل اسبق این شرکت اظهار کرد: ظرفیت و استعداد بالایی در صنعت نفت استان به عنوان پیشران حوزه های مختلف وجود دارد. باید بتوانیم از طریق برگزاری جلسات مختلف در سطح مدیریتی و کارشناسی، تعاملات درون سازمانی بین خانواده صنعت نفت استان را افزایش دهیم.
وی افزود: در مباحث سازمانی باید هر روزمان با روز قبل متفاوت باشد و هر روز یک قدم به جلو حرکت کنیم. قطعا فضا برای این بهبود فراهم است.
افتخاری یادآور شد: قدمت صنعت گاز در استان خراسان مربوط به قبل از انقلاب می باشد. در آن زمان تعداد مشترکین گاز طبیعی به عدد انگشتان دست هم نبود و در ادامه به برکت انقلاب اسلامی افزایش چشمگیری یافت. امروزه زحمات و تجارب فعالان حوزه نفت و گاز استان خراسان، همچون چراغی در کشور می درخشد.
در ادامه این نشست، محد کامل با تبریک انتصاب مهندس افتخاری به عنوان سرپرست شرکت گاز خراسان رضوی گفت: موضوع نظام پیشنهادها، منابع انسانی، مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ... از جمله مباحثی است که می توانیم در این حوزه ها نسبت به برگزاری جلسات مشترک اقدام کنیم.
وی افزود: هدف همه ما خدمت به مردم است و این خدمت در سایه همکاری و تعامل به صورت بهتر و کاملتر انجام می شود.


١٥:٤٤ - 1398/12/07    /    شماره : ٨٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٣١٠خروج
تصاویر منتخب