صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

خراسان رضوی پیشگام در شاخص گازرسانی و بهره وری

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: خراسان رضوی علاوه بر گازرسانی به شهرها و روستاها در شاخص های بهره وری نیز پیشگام و رکورددار است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن منتظرتربتی امروز سه شنبه 10 دی ماه 98 گفت: خراسان جزء استانهایی است که از ابتدا گازدار بوده و همین نکته باعث شده است تا تجربه و سابقه بسیار خوبی در این استان وجود داشته باشد.
وی افزود: شاهد این ادعا واگذاری بخش عمده ای از طرح گازرسانی در سیستان و بلوچستان به خراسان رضوی به عنوان استان معین است.
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: این تجربه چندین ساله بسیار ارزشمند بوده و امیدواریم در کنار توسعه گازرسانی، تجربیات کاری نیز به سیستان و بلوچستان منتقل شود.
تربتی گفت: خراسان رضوی در شاخص های گازرسانی شهری و روستایی و بسیاری از شاخص هایی که برای بهره وری در شرکت های گاز استانی تعریف شده پیشگام و رکورددار است.
لازم به ذکر است؛ هم اکنون 100 درصد شهرها و 90 درصد خانوار روستاهای واجدشرایط خراسان رضوی از نعمت گاز بهره مند هستند و با اتمام طرح های در حال اجرا شاهد ضریب نفوذ 98 درصدی گاز در بخش روستایی خواهیم بود.


١٤:٤٠ - 1398/10/10    /    شماره : ٧٨٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٥خروج
تصاویر منتخب