صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

85 درصد مشترکان گاز در خراسان رضوی از نحوه دریافت خدمات رضایت دارند

نتایج آخرین نظرسنجی انجام شده در سال 98 نشان می دهد 85 درصد مشترکان گاز طبیعی در خراسان رضوی از نحوه ارائه و دریافت خدمات توسط این شرکت رضایت دارند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن خیراندیش با اعلام این خبر اظهار کرد: این اطلاعات با همکاری یک موسسه معتبر حوزه پژوهش و افکارسنجی در یک جامعه آماری با بیش از 3500 هزار نفر متشکل از مشترکین گاز در هشت منطقه ‌گازرسانی شهر مقدس مشهد و 13 شهرستان کلات، درگز، قوچان، چناران، سبزوار، نیشابور، خواف، تایباد، تربت جام، تربت حیدریه، فریمان، کاشمر و گناباد جمع آوری شده است.
سخنگو و سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان افزود: مطابق با جمع بندی نهایی، 85.4 درصد مشترکین استان از نحوه ارائه و دریافت خدمات مرتبط با گاز طبیعی به طور کامل رضایت دارند. مولفه های رضایت مشترکین در چهار بخش عمده وفاداری، عملکرد ماموران امداد، خدمات، پشتیبانی و تحویل محصول تقسیم بندی می شود.
وی با اشاره به نفوذ نزدیک به 100 درصدی گاز در بخش خانوار شهری و 88 درصدی خانوار واجد شرایط روستایی استان ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا با بررسی نقاط ضعف و تعریف پروژه های بهبود، زمینه افزایش رضایتمندی شهروندان از خدمات شرکت گاز در خراسان رضوی را افزایش دهیم.
سخنگوی شرکت گاز استان افزود: این نظرسنجی علاوه بر مشترکین جزء و عمده شامل دیگر گروه‌های ذینفعان همانند مراجعان، متقاضیان، همسایگان تاسیسات گازرسانی، کارکنان، مدیران، پیمانکاران اجرایی و تامین کنندگان نیز می شود.
خیراندیش یادآور: سامانه ارتباطات مردمی شرکت گاز استان به شماره 37074 آماده ثبت نظرات و پیشنهادات شهروندان در حوزه های مرتبط با گاز طبیعی است.
خراسان رضوی پس از تهران بزرگ، بیشترین حجم تعداد مشترکین گاز طبیعی کشور را به خود اختصاص داده است.


١٤:١٨ - 1398/05/13    /    شماره : ٥١٦٥    /    تعداد نمایش : ١٢٠١خروج
تصاویر منتخب