صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

28 روستای مرزی خراسان رضوی در شهرستان صالح آباد گازدار شد

با حضور استاندار، فرمانده سپاه امام رضا(ع)، نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و جمعی از مقامات استانی و محلی، پروژه گازرسانی به 28 روستای مرزی در شهرستان صالح آباد افتتاح و بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در این مراسم که روز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه سال 1400 در محل روستای کاریزکهندل از توابع شهرستان صالح آباد برگزار شد، با تبریک روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: با افتتاح و بهره برداری از این 28 روستا در محور بی‌تاک و جنت آباد تعداد 3237 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند شدند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که اعتبار این پروژه 37 میلیارد تومان بوده که از محل منابع داخلی شرکت گاز استان تامین شده افزود: 177 کیلومتر خط تغذیه و توزیع، چهار ایستگاه تقلیل فشار و 2600 مورد انشعاب برای بهره مندی 28 روستای این محور از نعمت گاز اجرایی شده است.
وی با قدردانی از حمایت های شرکت ملی گاز، استاندار خراسان رضوی و پیگیری های نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 10 روستای دیگر این منطقه هم در حال اجرا است که تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید.
افتخاری یادآور شد: پروژه گازرسانی به این 28 روستا از دو ماه گذشته آماده افتتاح و بهره برداری بوده که با تاکیدات صورت گرفته، استفاده مردم از نعمت گاز طبیعی منوط به برگزاری مراسم رسمی نبوده و به همین علت اشتراک پذیری آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان در بخشی از سخنان خود به افتتاح پروژه های گازرسانی شهرستان مرزی کلات در 29 اسفندماه سال گذشته هم اشاره کرد و افزود: از آغازین روزهای سال جدید که به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام گذاری شده است شرکت گاز استان خراسان رضوی اجرای پروژه های گازرسانی در بخش های زیرساختی، شهری و روستایی و همچنین گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی را با جدیت آغاز کرده است.
در این مراسم، شعله گاز 28 روستای مرزی شهرستان صالح آباد در محور بنی تاک و جنت آباد به دستان استاندار خراسان رضوی روشن شد.


٠٩:١٤ - 1400/01/14    /    شماره : ١٦٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٤٢خروج
تصاویر منتخب