صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

پیگیری درخواست نصب علمک و توسعه شبکه در دفاتر پیشخوان دولت بدون نیاز به حضور در ادارت گاز

رئیس خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در راستای توسعه خدمات غیرحضوری و ارتقای رضایت‌مندی اجتماعی، علاوه بر ثبت درخواست، امکان پیگیری کامل مراحل نصب علمک و توسعه شبکه گاز نیز از طریق مراجعه شهروندان به دفاتر پیشخوان دولت در خراسان رضوی فراهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به سیاست گذاری شرکت ملی گاز ایران مبنی بر توسعه خدمات الکترونیک و غیرحضوری و با هدف تسهیل در ارائه خدمت آسان به مشتریان گرامی، امکان ثبت و پیگیری خدمت "درخواست نصب علمک" توسط متقاضیان با مراجعه به 500 دفتر پیشخوان دولت به صورت کامل ممکن شد.
وی افزود: با این اقدام شهروندان گرامی برای دریافت خدمات مرتبط با این دو حوزه نیازی به حضور در ادارات گاز مشهد و شهرستانها نداشته و تقاضای آنان پس از ثبت در نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت قابلیت رصد و پیگیری روزانه را خواهد داشت.
معصومی اضافه کرد: تمام مراحل ثبت و رسیدگی به درخواست متقاضیان توسط سامانه پیامکی شرکت گاز استان خراسان رضوی به اطلاع آنان خواهد رسید.
رئیس خدمات فنی و فروش عمده شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مرکز ارتباطات مردمی این شرکت با شماره ۳۷۰۷۴ آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شهروندان برای نظارت بر حسن اجرای طرح واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت است.


١٠:٥٢ - 1399/02/21    /    شماره : ٩٦٧٨    /    تعداد نمایش : ١٩٧٠خروج
تصاویر منتخب