صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات غیرحضوری شرکت گاز خراسان رضوی به شهروندان

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری گفت: امکان بهره مندی از خدمات غیرحضوری شرکت گاز استان از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی و سامانه های تلفنی این شرکت فراهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن خیراندیش با اعلام این مطلب اظهار کرد: باتوجه به توصیه های بهداشتی درباره شیوع ویروس کرونا و تاکید بر کاهش ترددهای غیرضروری در مکانهای عمومی، امکان استفاده و بهره مندی از خدمات غیرحضوری شرکت گاز استان از طریق مراجعه به درگاه‌های اینترنتی www.egas.irو www.nigc-khrz.ir یا تماس با سامانه های تلفنی 1894 و 37074 ممکن است.
وی افزود: این خدمات شامل "اعلام قبض به روز، صدور قبض المثنی، وصل مجدد جریان گاز، اعلام رقم یا خرابی کنتور، انتقادات و پیشنهادات، رفع اشکالات قبض، پرداخت صورتحساب، درخواست تست کنتور، اعلام مراحل درخواست علمک و نحوه محاسبه گازبهای مصرفی" می شود.
خیراندیش یادآور شد: خدمات غیرحضوری بهترین جایگزین مراجعه حضوری به ادارات گاز است و شهروندان می توانند با کاهش ترددهای غیرضروری در اماکن عمومی سهم قابل توجهی در حفظ سلامت خود و دیگران داشته باشند.
گفتنی است؛ خراسان رضوی پس از استان تهران بزرگ، بیشترین تعداد مشترکین گاز طبیعی کشور را دارد.


١٣:١٦ - 1398/12/13    /    شماره : ٨٩٣١    /    تعداد نمایش : ٢٧٦٣خروج
تصاویر منتخب