صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی صبح امروز با حضور مشایخی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، یزدان‌پناه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌ رضوی و تنی چند از مدیران صنعت نفت استان در مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، غلامرضا مشایخی در این جلسه که صبح امروز 19 بهمن ماه 98 در محل سالن خیام اداره مرکزی شرکت گاز استان برگزار شد اظهار کرد: بنده در طول 36 سال خدمت در جلسات مختلف تودیع و معارفه شرکت داشته ام، ولی این صمیمیت و وفایی که امروز در خراسان رضوی دیده ام بی نظیر بود.
وی با بیان این مطلب که دوران خوبی با حضور مهندس فانی در خراسان رضوی سپری شد ادامه داد: اولین درخواست از مدیرعامل جدید، تکریم و حفظ کرامت نیروی انسانی است. اولویت تصمیمات سازمانی باید با منابع انسانی باشد. چرا که اگر این عزیزان در شرایط ایدآل فکری خوب قرار داشته باشند، بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.
وی با اشاره به عملکرد مثبت شرکت گاز استان در ارتباط با پروژه های گازرسانی اظهار کرد: در موضوع گازرسانی به سیستان و بلوچستان نیز استان خراسان رضوی و دیگر استانهای گیلان، فارس، همدان و سمنان عملکرد مثبتی داشتند.
مشایخی ادامه داد: در چند سال اخیر اتفاقات بسیار خوبی در خراسان رضوی رقم خورد. انتظار داریم با توجه به نگرش مدیرعامل جدید شرکت گاز استان جناب آقای افتخاری در حوزه پژوهش و تحقیقات نیز عملکرد خوبی از ایشان دریافت کنیم تا یک افتخار دیگر برای استان در این حوزه رقم بخورد.
وی با اشاره به مصرف روزانه 600 میلیون مترمکعب گاز طبیعی طی هفته های گذشته در کشور اظهار کرد: نگهداشت این شبکه کار بسیار سنگینی است که به لطف خدا و همت کارکنان صنعت گاز در حال انجام است.
سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: مهندس فانی قطعا از جمع شرکت گاز جدا نشده و حتما در موقعیت دیگری از توانمندی ایشان استفاده خواهیم کرد.
در پایان این مراسم، لوح یادبود علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی و هدایایی از طرف مدیران صنعت نفت استان به سیدحمید فانی مدیرعامل سابق شرکت گاز خراسان رضوی اهدا شد.


١٤:٣٧ - 1398/11/19    /    شماره : ٨٥٣٤    /    تعداد نمایش : ١٨٥٧خروج
تصاویر منتخب