صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

خراسان رضوی 90 کیلومتر شبکه گازرسانی شهر زاهدان را به اتمام رساند

مدیرپروژه طرح ضربتی گازرسانی به زاهدان گفت: خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی شهر زاهدان، تاکنون 90 کیلومتر از مجموع 500 کیلومتر شبکه گذاری گاز در این شهر را به اتمام رسانده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مهدی غلامی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای تحقق تصمیمات هیات محترم دولت و ماموریت محوله شرکت ملی گاز ایران، بزرگترین پروژه گازرسانی شهر زاهدان به طول 500 کیلومتر توسط شرکت گاز خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.
وی افزود: خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان، 500 کیلومتر شبکه گازرسانی، 30 هزار انشعاب، 11 ایستگاه TBS و 1 ایستگاه CGS را تا پایان امسال نصب و راه اندازی خواهد کرد. برای انجام این عملیات، پنج پیمان اجرایی و یک پیمان مشاور نظارت تعریف شده است که پیمانکاران شبکه و مشاور از اردیبهشت ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده اند.
وی اظهار امیدواری کرد: با مشخص شدن پیمانکاران مجری انشعابات طی یک ماه آینده، عملیات انشعاب‌گذاری نیز در سطح شهر زاهدان آغاز شود.
غلامی با اشاره به پیشرفت 18 درصدی خراسان رضوی در اجرای این پروژه گفت: تاکنون 90 کیلومتر از مجموع 500 کیلومتر شبکه‌گذاری به اتمام رسیده و عملیات اجرایی تعدادی از ایستگاه‌ها نیز همانند ایستگاه CGS زاهدان آغاز گردیده است.
غلامی ادامه داد: در حال حاضر160 نفر به طور مستقیم و 70 نفر بصورت غیرمستقیم در این طرح مشغول به‌کار شده‌ اند که نزدیک به 60 درصد این نیروها از محل توانمندی بومی و محلی شهر زاهدان می باشند.


١٢:٢١ - 1398/04/31    /    شماره : ٤٨٣٦    /    تعداد نمایش : ١٦٦١خروج
تصاویر منتخب