اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

نظرسنجی

پيوندهاي مهم
پيام مدير عامل 

باسمه‌ تعالي

 

پيام مدير عامل شركت گاز خراسان رضوي به جامعه نظام مشاركت

 

(وشاورهم في‌الامر)

 

امروزه منابع انساني به‌عنوان مهم‌ترين عامل استراتژيك سازمان، براي هرگونه بهبود بهره‌وري و بهينه‌سازي فرآيندها و تحقق اهداف تعيين شده بويژه در سال جاري كه سال جهاد اقتصادي ناميده شده است، همراه با قدرت تفكر و خلاقيت مطرح مي‌گردد.

در اين راستا شركت‌هاي گاز براي روزآمد شدن و افزايش توانمندي‌ در جهت رشد و توسعه كمي و كيفي خدمت‌رساني به مردم و افزايش رضايت‌مندي آنان نيازمند استفاده از مزيت‌هاي ذهني و فكري اين عوامل در چارچوب سيستم‌هاي مديريتي همچون نظام مشاركت، يكي از موثرترين روش‌هاي جلب مشاركت كاركنان، مي‌باشند.

براي تحقق مديريت مشاركتي، وجود مكانيسم‌هاي عملياتي و به‌دور از هرگونه شعار در راستاي مشاركت واقعي و داوطلبانه، با شور و اشتياق كاركنان ضروري است و در اين جهت نقش حمايت‌هاي مديريتي، فرهنگ‌سازي و توجه به عوامل انگيزشي بسيار مهم‌ جلوه مي‌كند.

براي تحقق اهداف نظام مشاركت و استفاده بهتر از خرد جمعي در اصلاح فرآيندها و فعاليت‌ها و يافتن راه‌حل مناسب براي مسايل و معضلات سازمان با استفاده از بذر پيشنهاد، بايد به نهادينه‌سازي اين موضوع همت گماشت و واحدها، بخش‌ها، گروه‌ها و افراد سازماني را به سمت گروهي فكر كردن، يعني تشكيل گروه‌هاي كيفيت و بهره‌وري هدايت نمود.


1392/5/22 سه‌شنبه
..
تعداد بازديد اين صفحه: 2900