متون عمومي

           
          
          

سامانه امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات
بيشتر


اخبار
گازرسانی 100درصدی به روستاهای واجد شرایط فریمان
 • 1397/2/29 شنبه گازرسانی 100درصدی به روستاهای واجد شرایط فریمان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با اتمام طرح های گازرسانی به 52 روستای فریمان، شاهد ارتقای ضریب نفوذ گاز در روستاهای واجد شرایط این شهرستان به 100 درصد خواهیم بود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با اتمام طرح های گازرسانی به 52 روستای فریمان، شاهد ارتقای ضریب نفوذ گاز در روستاهای واجد شرایط این شهرستان به 100 درصد خواهیم بود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: شهرستان فریمان دارای 115 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت الهی گاز است که در حال حاضر63  روستا گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به  52روستای واجد شرایط دیگر با جمعیتی بالغ بر 2647خانوار در حال اجرا است.

  وی با اشاره به ادامه نهضت بزرگ گازرسانی روستایی در خراسان رضوی طی سال جاری افزود: برای گازرسانی به 52 روستای شهرستان فریمان اعتباری معادل معادل 23 میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت گاز استان در نظر گرفته شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ضریب نفوذ 100 درصدی گاز طبیعی در بخش شهری فریمان گفت: با اتمام پروژه های در حال اجرا در بخش روستاهای واجد شرایط این شهرستان نیز به رقم 100 درصد خواهیم رسید.

  شهرستان فریمان در 75 کیلومتری مشهد مقدس و در شرق استان خراسان رضوی با آب و هوایی نسبتا سردسیر و کوهستانی قرار دارد.

انتصاب علی حسامی به سمت رئیس حسابرسی ناحیه یک مشهد
 • 1397/2/29 شنبه انتصاب علی حسامی به سمت رئیس حسابرسی ناحیه یک مشهد
  طی مراسمی از زحمات علی محق در حسابرسی ناحیه یک مشهد قدردانی و علی حسامی با حکم رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران به این سمت منصوب شد
  طی مراسمی از زحمات علی محق در حسابرسی ناحیه یک مشهد قدردانی و علی حسامی با حکم رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران به این سمت منصوب شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی نقدی در این مراسم با بیان این مطلب که انتخاب بسیار خوبی در جایگزینی این سمت حساس انجام شده اظهار کرد: اطمینان دارم این انتخاب موجب افزایش همکاری، جدیت و تعامل هر بیشتر در پیشبرد اهداف سازمان خواهد شد.
  رئیس کل امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران، توجه و ارزش قائل شدن برای زحمات انجام شده در کار را موجب ایجاد انگیزه برای نیروی انسانی هر مجموعه عنوان کرد و افزود: بازنشستگی نقطه عطف زندگی یک کارمند است.
  وی ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله آقای موهق در امور حسابرسی، وی را فردی با ایمان و متعهد به امور کشور معرفی کرد.
  نقدی پیشنهاد کرد: با برنامه ریزی صحیح و اصولی می توانیم سال های اخر خدمت کارکنان را به موضوعاتی همچون مدیریت دانش و انتقال تجریبات اختصاص دهیم.
  وی با اشاره به ظرفیت بی نظیر بازنشستگان در تعالی سازمان افزود: تشکیل اتاق های فکر با حضور سرمایه های شرکت موجب رشد و بالندگی می شود.
  در پایان این مراسم، هدایایی از سوی شرکت های گاز استان خراسان رضوی، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و منطقه 4 عملیات انتقال گاز به پاس بیش از سه دهه تلاش و فعالیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم جناب آقای موهق گردید.
  در کارنامه علی حسامی، حسابرس، حسابرس ارشد، سرپرست گروه حسابرسی و سرپرست ارشد گروه حسابرسی  شرکت های گاز استان خراسان رضوی، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و منطقه 4 عملیات انتقال گاز دیده می شود.
یک سوم کلنگ زنی های گازرسانی در سفر رئیس جمهور به استان متعلق به فریمان است
 • 1397/2/25 سه‌شنبه یک سوم کلنگ زنی های گازرسانی در سفر رئیس جمهور به استان متعلق به فریمان است
  نماینده مردم فریمان و سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به شهرستان فریمان است.

  نماینده مردم فریمان و سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به شهرستان فریمان است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احسان قاضی زاده هاشمی ظهر روز گذشته در مراسم افتتاح طرح های گازرسانی به 24 روستا و کلنگ زنی پروژه های گازرسانی به 51 روستای دیگر شهرستان فریمان، با اشاره به رشد بی نظیر خدمات زیربنایی در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: این موضوع در بحث توسعه شبکه های گاز به خوبی ملموس و قابل مشاهده است.

  وی با قدردانی از تلاش های مجموعه شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل گاز استان در توجه به موضوع گازرسانی در فریمان افزود: نزدیک به یک سوم کلنگ زنی پروژه های گازرسانی در سفر هفته گذشته رئیس جمهور به استان متعلق به فریمان است. همچنین در دی ماه سال گذشته نیز 24 روستای بخش رضویه با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره بردرای رسید که این دو موضوع مهر تائیدی بر تلاش مسئولان برای محرومیت زدایی از مناطق کمتر برخوردار است.

  وی ادامه داد: تا چند سال گذشته تنها دو سوم روستاهای فریمان از نعمت الهی گاز برخوردار بودند اما به لطف اقدامات انجام شده تا سال 98 شاهد نفوذ 95 درصدی این نعمت الهی در سطح روستاهای شهرستان فریمان خواهیم بود.

  قاضی زاده هاشمی گفت: با عنایت مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیرگازرسانی این شرکت و پیگیری های مجدانه مدیرعامل شرکت گاز استان برای اجرای طرح های توسعه شبکه گاز روستایی گفت: اعتبار بسیار خوبی برای گازرسانی به روستاهای فریمان اختصاص یافته که از این بابت از دولت محترم قدردانی و تشکر می کنیم.

  وی تعامل و همکاری مدیران شرکت گاز خراسان رضوی در اجرای طرح های های پیش رو را بی نظیر عنوان کرد و گفت: با توجه به محدودیت های ایجاد شده از سوی مستکبران و ظالمان برای جلوگیری از رشد کشور، انجام امور زیربنایی و سرعت بخشیدن به توزیع متوازن و عادلانه نعمت های این سرزمین بطور یکسان در اقصی نقاط کشور نیازمند یک روحیه جهادی و ایثارگری است. اعتراف میکنم این روحیه کار تیمی بخوبی در رگ های مدیران و کارکنان شرکت گاز استان جریان دارد. 
رضایت مردم؛ ثمره اصلی پروژه های گازرسانی روستایی
 • 1397/2/25 سه‌شنبه رضایت مردم؛ ثمره اصلی پروژه های گازرسانی روستایی
  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی، لبخند مردم را محصول و ثمره اصلی اجرای طرح های گازرسانی روستایی عنوان کرد.
  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی، لبخند مردم را محصول و ثمره اصلی اجرای طرح های گازرسانی روستایی عنوان کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید مصطفی حیدری روز گذشته 23 اردیبهشت ماه 97 در جریان سفری یک روزه به سه روستای فریمان که با حضور نماینده مردم سرخس، احمدآباد و رضویه و فرماندار این شهرستان انجام شد اظهار کرد: امروز شاهد بهره‌بردای از طرح های گازرسانی به 24 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 51 روستای دیگر در بخش قلندرآباد شهرستان فریمان هستیم.
  وی افزود: در حوزه افتتاح 88 میلیارد ریال برای بهره مندی 1250 خانوار هزینه شده است. همچنین با اتمام طرح های در حال اجرا نیز 2600 خانوار دیگر با اعتباری معادل 23 میلیارد ریال از نعمت الهی گاز بهره مند می شوند.
  حیدری تصریح کرد: توسعه شبکه های گازرسانی در شهرها و روستاها پیچ و خم های بسیار زیادی از جمله تخصیص اعتبار، پیمان سپاری و اخذ مجوزات لازم از سوی دستگاه‌های متولی همچون راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و ... دارد که اگر همکاری و تعامل مسئولان در این بین وجود نداشته باشد کار با کندی و دشواری همراه خواهد شد.
  وی که در جمع اهالی روستاهای بخش مرکزی فریمان سخن میگفت ادامه داد: علارغم زحمات بسیار زیادی که در بحث گازرسانی برای همکاران پرتلاش بنده در مجموعه شرکت گاز استان وجود دارد، اما اعتراف میکنم دیدن لبخند رضایت مردم در هنگام بهره برداری از پروژه ها بهترین محصول و به نوعی ثمره کار ما محسوب می شود.
  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان با بیان این مطلب که رعایت مسائل ایمنی اولین شرط استفاده از انرژی گاز است تاکید کرد: با توجه به شبکه گذاری گاز درکوچه ها و معابر از امروز هر نوع حفاری و گودبرداری باید با هماهنگی شرکت گاز انجام شود. همچنین تقاضا می کنم اگر در محل زندگی خود با بوی شدید گاز مواجه شدید مراتب را ازطریق سامانه 194 برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی به همکاران بنده اطلاع دهید.
  حیدری ادامه داد: گاز محور توسعه است. با خلاقیت می توان از این انرژی خدادادی برای رشد فعالیت های کشاورزی، صنعتی، دامداری و هزاران موضوع دیگر استفاده کرد. باید بدانیم گاز فقط برای سوزاندن نیست. جوانان باید از این نعمت الهی در مسیر آبادانی روستای خود استفاده کنند.
  وی در ادامه به تشریح خلاصه‌ای از وضعیت گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی در سال گذشته پرداخت و گفت: طی سال 96، هر 12 ساعت یک روستای استان گازرسانی شد. ان شاا... امسال نیز شاهد اتصال روزانه یک روستا و 2 مورد صنعت به شبکه سراسری گاز خواهیم بود.
  گفتنی است؛ برنامه سفر یک روزه مدیرمهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه به شهرستان فریمان در ساعت 10 صبح روز گذشته با حضور در مراسم بهره برداری از طرح های گازرسانی به 24 روستای بخش مرکزی سنگ بست آغاز شد. در بخش دوم سفر کلنگ گازرسانی به 36 روستای دهستان بالابند فریمان با حضور اهالی و مسئولان به زمین زده شد. پایان بخش این سفر نیز آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستای قلندرآباد شهرستان فریمان در روستای شهید پرور کلاته رحمان بود.
بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران
 • 1397/2/19 چهارشنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران
  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: با توسعه قابل ملاحظه شبکه های گازرسانی در اقصی نقاط خراسان رضوی، هم اکنون دو میلیون و 165 هزار خانوار در بخش های مختلف مصرفی تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: با توسعه قابل ملاحظه شبکه های گازرسانی در اقصی نقاط خراسان رضوی، هم اکنون دو میلیون و 165 هزار خانوار در بخش های مختلف مصرفی تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در حاشیه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، با اعلام این مطلب اظهار کرد: در سال گذشته شاهد رشد بی نظیر خدمات گازرسانی در استان بودیم به نحوی که هر 12 ساعت یک روستا گازرسانی و در 12 ساعت دیگر نیز عملیات گازرسانی به یک روستا آغاز شد.

  وی افزود: در 12 ماه سال 96، 87 کیلومتر شبکه شهری و یکهزار و 621 کیلومتر شبکه گاز روستایی احداث شد. همچنین از مجموع 48 هزار و 701 انشعاب نصب شده در این مدت، 6887 سهم شهری و 41841 انشعاب نیز سهم روستایی بوده است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: در بخش اشتراک پذیری نیز 102هزار و 451 مشترک جدید جذب شرکت گاز شده اند که از این تعداد 51305 مشترک شهری و 51146 مشترک نیز سهم روستایی استان است.

  فانی گفت: به موازات افزایش تعداد اشتراک پذیری در سال 96، 94 هزار و 616 خانوار جدید تحت پوشش گازرسانی قرار گرفته اند. در مجموع دومیلیون و 165 هزار خانوار استان تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار دارند.

  وی با اشاره به ارائه خدمات به 12 هزار و 783 مشترک صنعتی در استان گفت: از این تعداد 1501 مشترک صنعتی عمده و 11282 مشترک جزء محسوب می شوند.

  فانی با اعلام این مطلب که در سال گذشته، 11 میلیارد و و 745 میلیون مترمکعب گاز در بخش های مختلف مصرف شده اظهار کرد: از این رقم، سه میلیارد و 684 میلیون مترمکعب سهم پنج نیروگاه بزرگ استان و چهار میلیارد و 622 میلیون مترمکعب در بخش خانگی، عمومی و تجاری مصرف شده است. در همین مدت کارخانجات بزرگ فولاد و سیمان به انضمام سایر صنایع استان نیز رقمی بالغ بر دو میلیارد و 670 میلون مترمکعب گاز مصرف کرده اند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با تاکید بر لزوم جایگزینی گاز طبیعی به جای بنزیل و گازوئیل در حمل و نقل های شهری به جهت آلایندگی کمتر گفت: از مجموع رقم گاز مصرفی استان در سال96، رقمی بالغ بر 769 میلیون مترمکعب نیز به بخش حمل و نقل(CNG) تخصیص یافته است.

  فانی افزود: در حال حاضر از مجموع 2554 روستای واجد شرایط استان، 1799 روستا با جمعیتی بالغ بر 424839 خانوار گازدار، و عملیات اجرایی گازرسانی به 617 روستا نیز در حال اجراست. در بخش شهری نیز از مجموع 73 شهر واجدشرایط، 72 شهر از نعمت گاز بهره مند و پروژه گازرسانی به شهر بار به عنوان تنها شهر واجد شرایط فاقد بهره مندی از نعمت الهی گاز نیز در حال انجام است.

  فانی، تکمیل پروژه های در دست اجرا و گازرسانی به 1700 مورد صنعت را از برنامه های مهم سال 97 شرکت گاز استان عنوان کرد.

  بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می شود. این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار داده و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

بيشتر