اخبار
پروژه گازرسانی به روستای توریستی دهنه اخلمد آغاز می شود
 • 1396/7/2 يكشنبه پروژه گازرسانی به روستای توریستی دهنه اخلمد آغاز می شود
  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: کلنگ پروژه گازرسانی این منطقه پس از انتخاب پیمانکار و گذراندن مراحل انعقاد قرارداد، به زمین زده خواهد شد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: کلنگ پروژه گازرسانی این منطقه پس از انتخاب پیمانکار و گذراندن مراحل انعقاد قرارداد، به زمین زده خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در جمع مردم روستای دهنه اخلمد با اشاره به اخذ مجوزات لازم گازرسانی به این منطقه توریستی اظهار کرد: بنده اعتقادی به اتلاف وقت ندارم و معتقدم وعده داده شده به مردم بایستی در زمان مقرر خود انجام شود.

  وی تصریح کرد: خداوند این فرصت را در اختیار ما قرار داده تا به همراه همکاران خود در مجموعه گاز خراسان رضوی، نعمت گاز طبیعی را به منازل مردم بیاوریم.

  فانی پیرامون پروژه گازرسانی به دهنه اخلمد گفت: ان شاا... ظرف دو هفته آینده پروژه گازرسانی این منطقه در روزنامه‌های کثیر الانتشار مناقصه و طبق قانون مناقصات که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده، حداقل دو ماه پروسه انتخاب پیمانکار به طول می‌انجامد. پس از انتخاب پیمانکار، ۱۰ روز صرف انعقاد قرارداد، ارائه ضمانت نامه و تجهیز کارگاه خواهد شد؛ امیدواریم که با گذشت سه ماه از مناقصه این پروژه، کلنگ اجرای آن نیز زده شود.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: از نظر شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز خراسان رضوی این پروژه عملیاتی است چرا که طرحی آن انجام و هزینه آن نیز در نظر گرفته شده و نقشه برداری آن کامل گردیده است.

  فانی با بیان اینکه اجرای پروژه از محل اعتبارات وزارت نفت خواهد بود، تصریح کرد: خوشبختانه مسیر اجرای شبکه گازرسانی دارای وضعیت مناسبی است، بنا به توافقی که با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی داشته ایم، همکاری مردم در حین اجرای پروژه شرط مورد انتظار شرکت گاز استان است.

  دکتر محمد دهقان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در بخش دیگری از این مراسم با بیان اینکه مسئله گازرسانی به روستای دهنه اخلمد از چندین سال گذشته مطرح بوده، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته فرمانداران بسیاری به دنبال گازرسانی به این منطقه بودند که به لطف خدا در زمان فعلی، پروژه گازرسانی در مرحله آغاز قرار گرفته است.

  وی بیان کرد: مطالعات بسیاری پیرامون گازرسانی به این منطقه انجام شده است، مهم ترین موضوع در این منطقه گازرسانی است از همین رو تقاضا داریم پروژه با سرعت منطقی شروع و به زودی به اتمام برسد.

به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد
 • 1396/7/2 يكشنبه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد
  رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جلسه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد خبر داد.

  رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جلسه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مهدی غلامی درباره برگزاری این جلسه که با حضور مدیران ارشد سه شرکت گاز خراسان شمالی، جنوبی و رضوی و مهندس حیدری نماینده مدیریت محترم گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد توضیحاتی پیرامون شاخص های مدیریت گازرسانی بر اساس کارت امتیازی متوازن ارائه شد.

  وی در بخشی از سخنان خود به‌روزرسانی راهکارهای سند استراتژیک شرکت ملی گاز ایران را اقدامی مهم در جهت ارتقا فعالیت های سازمانی این مجموعه عنوان کرد.

  رئیس برنامه ریزی گاز خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد: این شرکت بتواند در راستای تدوین سند استراتژی شرکت ملی گاز ایران، سند استراتژی سازمانی خود را تا مرحله تدوین کارت اهداف واحدی و شخصی تهیه و به صورت اجرایی و کاربردی، آماده بهره برداری کند.

  گفتتنی است؛ در پایان جلسه فوق مقرر شد تمامی شرکت های گاز استانی سند استراتژیک و شاخص های خود را با شاخص های مطرح و تصویب شده در این جلسه همسو نمایند.

قدردانی از تلاش های مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی
 • 1396/7/2 يكشنبه قدردانی از تلاش های مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی
  مدیرتوسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوحی از همت و تلاش مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

  مدیرتوسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوحی از همت و تلاش مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جعفر حیدراصفهانی نوشت: قرآن سرچشمه ای است که تمامی بندگان حضرت دوست با فهم دقیق سراپا غرق در اقیانوس معرفت آن می شوند و شاگردان شایسته قرآن هم با عمل به آیات شریفه آن زمزمه‌ی پرمعنای کلام شیرین الهی را بر زبان جاری نموده و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود می سازند.

  بسیار خرسندیم از اینکه با تلاش های بی ریغ تان در جهت تعمیم و تعمق فرهنگ قرآنی و عترت در بین کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان و حضور پرشور توام با معنویت آنها در مسابقات قرآن کریم "بهار در بهار" سال (95-94) موفق به رشد بیش از 30 درصد مشارکت قرآن پژوهان عزیز در این مسابقات شده اید.

  بدینوسیله از حمایت و تلاش ارزشمند در این مسیر نورانی تقدیر و تشکر به عمل آورده و توفیقات روزافزون شما را در احیای بصیرت و معرفت قرآنی در سایه الطاف بی دریغ الهی از خداوند منان خواستارم.
  گفتنی است شرکت گاز خراسان رضوی در مسابقات قرآنی امسال "بهار در بهار"  شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب عناوین متعددی در حوزه های قرانی شد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز ناحیه چناران
 • 1396/6/29 چهارشنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز ناحیه چناران
  مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی از ساختمان جدید اداره گاز ناحیه چناران بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره گفت و گو کردند.

  مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی از ساختمان جدید اداره گاز ناحیه چناران بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره گفت و گو کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر امروز چهارشنبه 29 شهریورماه 96 در بازدید از محل جدید اداره گاز ناحیه چناران، با تاکید بر لزوم رعایت حقوق مشترکان گاز طبیعی اظهار کرد: ارائه خدمات از سوی ادارات گاز شهرستانهای شرکت گاز خراسان رضوی باید در بین سایر دستگاههای اجرایی نمونه باشد.

  وی با اشاره به حجم بالایی پروز های گازرسانی در دولت تدبیر و امید افزود: خدمت جهادی در جهت توسعه و آبادانی مناطق کمتر برخوردار استان باید به عنوان یک هدف متعالی از سوی روسای ادارت گاز شهرستانهای شرکت گاز خراسان رضوی پیگیری و دنبال شود.

  فانی رشدخدمت گذاری به مردم را مایه افتخار و سرافرازی مدیران و مسئولان شرکت گاز استان عنوان کرد و گفت: بحمدالله امروز در جایگاهی قرار داریم که همه مدیران و مسئولان استانی اعم از استاندار و غیره رضایت بالایی از اقدامات مجموعه گاز استان دارند. این مهم محصول هماهنگی و تعامل خوب مدیران و روسای شرکت با یکدیگر است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه این بازدید به گفت و گو با کارکنان این اداره پرداخت و از نزدیک موضوعات و مشکلات مرتبط با ساختمان جدید این اداره را نیز مورد بررسی قرار داد.

  گفتنی است، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در ادامه سفر به چناران با فرماندار و اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار خواهد کرد.   

شرکت گاز خراسان رضوی دستگاه برتراجرایی استان
 • 1396/6/27 دوشنبه شرکت گاز خراسان رضوی دستگاه برتراجرایی استان
  رییس مجمع نمایندگان استان با قدردانی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه‌های زیربنایی گفت: مجمع نمایندگان استان این شرکت را به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌می شناسد.

  رییس مجمع نمایندگان استان با قدردانی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه‌های زیربنایی گفت: مجمع نمایندگان استان این شرکت را به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌می شناسد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، رضا شیران خراسانی صبح امروز در نشست سه جانبه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت گاز و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در راستای هماهنگی هرچه بیشتر صدور مجوزهای حفاری برای گازرسانی به 16 روستای کلات برگزار شد اظهار کرد: تعامل خوبی از سوی مسئولان هر دو مجموعه در حوزه های کاری مشترک دیده می شود که این مهم منشا خیر و برکت است.

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: کلات دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است که توسعه خدمات زیربنایی موجب ماندگاری هرچه بیشتر زائر و رونق کسب و کار این منطقه خواهد شد.

  وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مشکل حفاری در حریم جاده کلات عنوان کرد و گفت: ان شاا... با احساس مسئولیت موجود و تعامل خوب مسئولان هردو مجموعه بزودی شاهد افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در سطح روستاهای این منطقه خواهیم بود.

  شیران خاطرنشان کرد: شرکت گاز خراسان رضوی از منظر مجمع نمایندگان استان همواره به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌ شناخته می شود.

  نهضت گازرسانی روستایی مهمترین اقدام دولت یازدهم

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیز در ابتدای این نشست با بیان این مطلب که تاکنون مجوز گازرسانی به کلیه روستاهای بالای 20 خانوار واجد شرایط فنی و اقتصادی استان اخذ شده گفت: به امید خدا در سال 97 پرونده گازرسانی به روستاهای واجد شرایط خراسان رضوی بسته خواهد شد.

  سید حمید فانی توسعه خطوط گاز در اقصی نقاط کشور را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: به عقیده بنده یکی از مهمترین اقدامات دولت یازدهم آغاز نهضت بزرگ گازرسانی روستایی بود که این مهم در دولت دوازدهم تکمیل خواهد شد.

  ابراهیم نصری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی نیز با ارزیابی مثبت از هماهنگی مدیران شرکت گاز استان با مجموعه متبوع خود گفت: با توجه به حجم پروژه هایی اجرایی گازرسانی طی چند سال اخیر بیشترین فعالیت کارشناسان راهداری معطوف به صدور مجوزهای این حوزه بوده است.

  وی افزود: در بحث صدور مجوزهای لازم برای شبکه گذاری در حریم جاده های استان وفق مقررات کشور هیچ مشکلی از سوی اداره راهداری خراسان رضوی  وجود ندارد.

  همچنین علیرضا خجسته، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در بخشی از جلسه اظهار کرد: طبق درخواست شرکت گاز خراسان رضوی برای گازرسانی به 16 روستای کلات 4 محور مورد تقاضاست که مجوز حفاری در یک محور صادر و مجوز سه محور دیگر طی هفته آینده صادر خواهد شد.

  گفتنی است؛ در این جلسه موضوع گازرسانی به دو روستای حمام قلعه و جلیل آباد شهرستان کلات نیز که نیازمند مجوز حفاری در حریم جاده اصلی مشهد کلات است مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بيشتر