اخبار
مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 79 هزار مشترک جدید گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
 • 1396/2/3 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: جذب 79 هزار مشترک جدید گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از 79 هزار مشترک جدید گاز طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از جذب بیش از 79 هزار مشترک جدید گاز طی سال گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از مجموع 79 هزار و 151 اشتراک جذب شده در سال 95، 53 هزار و 900 مشترک در بخش شهری و 25 هزار و 251 مشترک در بخش روستایی استان هستند.

  وی افزود: هم اکنون دو میلیون و 50 هزار و 118 مشترک در دو بخش شهری و روستایی استان بدون کوچکترین افت و یا قطعی فشار گاز مشغول استفاده از این نعمت الهی می باشند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: مجموع مشترکین خانگی استان یک میلیون و 906  هزار مشترک است. همچنین 12 هزار و 383 اشتراک نیز در بخش صنعتی استان وجود دارد.

  وی اظهار امیدواری کرد: ان شاا... با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به روستاهای واجد شرایط استان تا ابتدای سال 97، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی خراسان رضوی به 89 درصد ارتقا خواهد یافت.

به مناسبت روز زمین پاک؛ بخشی از محیط زیست گناباد توسط کارکنان اداره گاز پاکسازی شد
 • 1396/2/3 يكشنبه به مناسبت روز زمین پاک؛ بخشی از محیط زیست گناباد توسط کارکنان اداره گاز پاکسازی شد
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت روز «زمین پاک» اقدام به جمع آوری ضایعات و پاکسازی محیط زیست پیرامونی خود نمودند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت روز «زمین پاک» اقدام به جمع آوری ضایعات و پاکسازی محیط زیست پیرامونی خود نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی دراین باره اظهار کرد: دوم اردیبهشت ماه روز جهانی «زمین پاک» نام گذاری شده است، این اقدام به واسطه آن است که اطلاعات و آگاهی‌های عموم مردم پیرامون محیط زیست افزایش یابد.

  وی افزود: فعالیت‌های زیست محیطی باید در هفته «زمین پاک» با قوت بیشتری پیگیری می‌شود، این در حالی است که برای داشتن زمینی پاک لازم است تا طی سال در حفظ محیط زیست کوشا باشیم.

  نجای اضافه کرد: در روز جهانی «زمین پاک» جمعی از کارکنان ناحیه گاز این شهرستان با حضور در مزار شهدای گمنام و مرقد علامه بهلول گناباد، ضمن ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان به پاکسازی محیط زیست و جمع آوری ضایعات و پسماندها اقدام نمودند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با فرهنگ سازی و همراهی مردم و مسئولان، شهری به دور از آلودگی داشته باشیم و هرچه بیشتر در ایجاد محیطی امن و پاک گام برداریم.

به همت کارکنان گاز قوچان؛ شارک؛ جاذبه‌ اکوتوریست قوچان از زباله پاک شد
 • 1396/2/3 يكشنبه به همت کارکنان گاز قوچان؛ شارک؛ جاذبه‌ اکوتوریست قوچان از زباله پاک شد
  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان گفت: به مناسبت روز «زمین پاک» روستای شارک از جاذبه های اکوتوریست این شهرستان به همت جمعی از کارکنان اداره گاز قوچان پاکسازی شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان گفت: به مناسبت روز «زمین پاک» روستای شارک از جاذبه های اکوتوریست این شهرستان به همت جمعی از کارکنان اداره گاز  قوچان پاکسازی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محسن هادیزاده پیرامون اقدامات صورت گرفته در شهرستان قوچان به مناسبت روز «زمین پاک» اظهار کرد: با توجه به اهمیت زمین و حفظ محیط زیست، کارکنان اداره گاز این ناحیه اقدامات شایسته‌ای را در جهت پاکسازی طبیعت انجام دادند.

  وی افزود: کارکنان اداره گاز ناحیه قوچان طی یک اردوی ورزشی یک روزه  نسبت به پاکسازی طبیعت روستای شارک از جاذبه‌های اکوتوریست این شهرستان اقدام کردند.

  هادیزاده ادامه داد: در این برنامه بخش گسترده ای از روستای شارک شهرستان قوچان پاکسازی و ضایعات  آن جمع آوری شد.

  رئیس اداره گاز ناحیه قوچان عنوان کرد: از تمامی همشهریان عاجزانه تقاضا داریم تا در کنار بهره‌مندی از زیبایی‌های طبیعت که نمونه‌ای از هنرنمایی خداوندی است، با در نظر گرفتن حفظ و نگه داری از محیط زیست، فرزندان خود را از موهبت‌های الهی محروم نکنند.

طی سال 95 ؛ 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی گاز خراسان رضوی به ثبت رسید
 • 1396/1/30 چهارشنبه طی سال 95 ؛ 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی گاز خراسان رضوی به ثبت رسید
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی این شرکت به شماره 37074 ثبت و پیگیری شده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 26 هزار تماس با مرکز ارتباطات مردمی این شرکت به شماره 37074 ثبت و پیگیری شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با بیان این مطلب اظهار کرد: خدمت به مردم نوعی عبادت و فضیلت است که این مهم بی شک به عنوان باقیات الصالحات برای مسئولان باقی خواهد ماند.

  وی افزود: مرکز ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی با هدف پیگیری فوری نیازها و مطالبات مردم و ارائه راهنمایی و مشاوره در حوزه های مختلف گاز طبیعی همچون ایمنی و بهداشت واخذ پیشنهادات و انتقادات مشترکان برای اولین بار در سطح شرکتهای گاز استانی در کشور از ابتدای سال 94 تاسیس شد.

  علوی ادامه داد: در مدت زمان سه سال گذشته بیش از 37 هزار و 700 تماس با این مرکز برقرار شد که از این مقدار 26 هزار تماس صرفا در سال گذشته به ثبت رسید. این مهم نشانگر عملکرد مطلوب این سامانه در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود است.

  علوی، تجهیز و بهره گیری روابط عمومی شرکت گاز استان از آخرین دانش‌ها و فناوری‌های روز دنیا برای برقراری ارتباطات موثر با مردم را از تاکیدات مدیرعامل این شرکت عنوان کرد و افزود: یکی از مهمترین مولفه های ترسیم چهره‌ مطلوب برون سازمانی، سنجش میزان رضایتمندی جامعه پیرامونی از عملکرد آن مجموعه است. این مهم با بهره گیری از سامانه پاسخگویی 37074 شرکت گاز خراسان رضوی و رصد و بازنگری علمی در تماس های مردمی محقق شده است.

  وی افزود: از مجموع 26 هزار تماس ثبت شده در سال گذشته، 22 هزار و 692 تماس مربوط به درخواست مشاوره و راهنمایی و سه هزار و 308 تماس نیز مربوط به حوزه پیشنهادات و انتقادات بوده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی ثبت شده در سامانه تلفنی 37074  طی سال جاری تصریح کرد: این مرکز آمادگی پاسخگویی به سوالات و پیگیری مطالبات مشترکان گاز طبیعی را در کوتاه ترین زمان ممکن دارد.

افتخارآفرینی فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی در مسابقات بدمینتون استان
 • 1396/1/30 چهارشنبه افتخارآفرینی فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی در مسابقات بدمینتون استان
  جمعی از فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در مسابقات جام بدمینتون مدارس استان عناوین اول تا سوم رده های مختلف سنی را کسب کنند.

  جمعی از فرزندان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در مسابقات جام بدمینتون مدارس استان عناوین اول تا سوم رده های مختلف سنی را کسب کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از 200 شرکت کننده برگزار شد، محمد امین علی‌اکبریان موفق به کسب عنوان اولی انفرادی در رده دوم دبیرستان و سیدامیرحسین موسوی حایز عنوان اولی تیمی و سومی انفرادی در مقطع اول دبیرستان شد.

  همچنین، سهیل دهقان در یک بازی خوب و برتر موفق به شکست رقیب خود شد و بر سکوی قهرمانی انفرادی رده دوم ابتدایی قرار گرفت.

  سیدمحمدحسین علوی نیز در بخش ابتدایی موفق به کسب مدال برنز و عنوان سومی این دوره از مسابقات شد.

  گفتنی است؛ تیم بدمینتون فرزندان کارکنان گاز خراسان رضوی، از چندی پیش تمرینات جدی را تحت نظر مجید زرچی مربی برجسته استان انجام داده است.

بيشتر