اخبار
لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
 • 1396/5/3 سه شنبه لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با استعانت از خداوند متعال و در سایه حمایت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و همچنین بهره گیری از دانش روز کارشناسان جوان واحد روابط عمومی این شرکت لوح تقدیر دوازدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور را در بخش طراحی بروشور از آن خود کند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به حضور 150 شرکت و ارزیابی بیش از 1800 اثر در این جشنواره افزود: جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در شاخه‌های چاپ کتاب، بروشور، پوستر، عکس، ویژه‌نامه و ساخت فیلم و تیزر با هدف سنجش میزان آشنایی روابط عمومی های دستگاهای دولتی و خصوصی با اصول و استانداردهای روز نشرالکترونیک و مکتوب، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ و مهارت‌ مدیران و کارشناسان فعال در حوزه روابط عمومی، تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و آموزشی در فرآیند انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب به جهت اعتلا و ارتقای هر چه بیشتر نشر الکترونیک و مکتوب در بین واحدهای روابط عمومی کشور برگزار شد.

  به گفته علوی، شاخص های مانند کمیت، خلاقیت و تاثیرگزاری محتوایی از اصلی ترین دلایل انتخاب اثر ارائه شده روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان اثر برتر این جشنواره بوده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود تلاش در راستای ارتقا فعالیتهای درون سازمانی و برون سازمانی، افزایش رضایتمندی مشترکان از نحوه پاسخگویی، بکارگیری سخت افزاری و نرم افزاری علوم روز، اطلاع رسانی اقدامات دولت در حوزه گاز طبیعی و حضور مداوم در جشنواره های استانی و کشوری را از مهمترین برنامه های استراتژیک روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری عنوان کرد.

نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
 • 1396/5/3 سه شنبه نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، بهروز بنیادی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ازمجموع 129 روستای واجد شرایط گازرسانی در شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن، هم اکنون 84 روستا با جمعیتی معادل 30 هزار و 500 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  وی افزود: طبق وعده مدیرعامل شرکت گاز استان تا ابتدای زمستان امسال عملیات گازرسانی به 22 روستای بخش کوهسرخ و کوهپایه شهرستان بردسکن آغاز خواهد شد. با اتصال این تعداد روستا به شبکه سراسری گاز کشور شاهد ضریب 100 درصدی گاز در بخش روستایی منطقه خواهیم بود.

  بنیادی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث توسعه خطوط گاز در روستاهای استان اضافه کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 11 روستای شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن با گستره جمعیتی دو هزار و 326 خانوار در مرحله اجراست که ان شاا... تا پایان سال تزریق گاز خواهند شد.

  نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزایش امکانات زیربنایی را از عوامل پایداری سکونت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی در اطراف شهرهای بزرگ دانست و گفت: طی چهار سال گذشته دولت تدبیر و امید شاهد توسعه بی نظیر خطوط گاز در اقصی نقاط استان بودیم.

  بنیادی گازرسانی به شهر ریوش را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید به مردم کاشمر عنوان کرد و گفت: استان خراسان رضوی رتبه نخست گازرسانی کشور را به خود اختصاص داده است که این امر شایسته تقدیر از مدیران و کارکنان حوزه گاز طبیعی استان است.

188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
 • 1396/4/27 سه شنبه 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقلCNG استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقل"CNG" استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع مصرف دو و نیم میلیاردی گاز استان در سه ماهه نخست سال 96، بیش از هفت درصد به بخش حمل و نقل اختصاص یافته است.

  وی با بیان این مطلب که در همین مدت 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل استان شده افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال95، 2.3 درصد رشد داشته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی مصرف گاز طبیعی در بخش حمل و نقل را راهکاری مفید برای کاهش آلودگی های زیست محیطی دانست و تصریح کرد: جایگزینی گسترده گاز طبیعی با سایر سوخت های فسیلی به دلیل کارآیی بالا و هزینه پایین چند سالی است در دستور کار کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد.

  به گفته فانی، کاهش هزینه های اقتصادی و افزایش ارزآوری از طریق فروش سایر فرآورده های نفتی از دیگر مزایای مصرف گاز در بخش حمل و نقل محسوب می شود.

تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
 • 1396/4/26 دوشنبه تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید محمد جواد طباطبائی با اعلام این خبر اظهار کرد: مراحل راه اندازی و تزریق گاز 9 روستای محور فدیشه شهرستان نیشابور با

  احداث و راه اندازی دو مورد ایستگاه تقلیل فشار گاز شهری" TBS" با ظرفیت 5000 و 2500 مترمکعب بر ساعت و یک مورد ایستگاه حفاظت کاتدیک ”CPS”انجام شد.

  وی افزود: برای اتمام این پروژه 58 هزار متر شبکه پلی اتیلن و 15هزار و 507 متر شبکه تغذیه فولادی اجرا شده است.

  طباطبایی با اشاره به پیش بینی ها و اقدامات انجام شده به جهت نصب یکهزار و 600 مورد انشعاب در این منطقه اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای اشتراک پذیری از ساکنان این تعداد روستا صورت گرفته است.

  به گفته رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی ؛ با اتصال 9 روستای فدیشه، حسین آباد جنگل، شهرآباد، دستفشاد، احمدآباد، نصرآباد، گلقندشت، اردمه و فتح آباد شهرستان نیشابور به شبکه سراسری گاز کشور دو هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

رونمایی از کتاب و نرم افزار پرتونگاری صنعتی در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/4/21 چهارشنبه رونمایی از کتاب و نرم افزار پرتونگاری صنعتی در شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی از تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار تخصصیپرتونگاری صنعتی به همت جمعی از کارشناسان این امور خبر داد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی از تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار تخصصی"پرتونگاری صنعتی" به همت جمعی از کارشناسان این امور خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح ارتقا دانش صنایع به ویژه کارشناسان در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی بود.

  وی افزود: امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی در راستای انتشار مجموعه کتب و بسته های نرم افزاری حوزه صنعت گاز، در قالب یک پروژه پژوهشی چند ماهه اقدام به تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار آموزشی "پرتونگاری صنعتی" با استفاده از تجربیات کارکنان این شرکت نمود.

  پیش بین اضافه کرد: در این کتاب سعی شده تا روش‌های اجرای پرتونگاری صنعتی، فرآیندهای ظهور و ثبوت، نحوه تفسیر فیلم‌های پرتونگاری و همچنین استاندارهای مرتبط با پرتونگاری و رعایت موارد ایمنی مورد نقد و بررسی علمی قرار گیرد.

  به گفته رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی ارائه اطلاعات کاربردی در خصوص آشنایی بیشتر پرتونگاران، دست‌اندرکاران پرتونگاری صنعتی و بازرسان با مباحث تخصصی و همچنین استفاده در رشته‌های مهندسی مکانیک، عمران، متالورژی و بازرسی غیرمخرب از فوائد این طرح محسوب می شود. همچنین پرتونگاری صنعتی در حوزه های هوا فضا، خودروسازی و مجموعه های نظامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  این مجموعه، به نویسندگی آقایان عبادی، سازگاران و مکارم و ویراستاری ارژنگ حمدا... زاده، حسین معین و سمیه کاراندیش و با هدف ثبت و نگهداشت تجربیات و دانش ارزشمند همکار ارجمند جناب آقای عبادی به رشته تحریر در آمده است.

  شایان ذکر "پرتونگاری صنعتی"، در فرآیندهای صنعتی به ویژه در اجرای خطوط انتقال گاز به عنوان اصلی ترین روش بازرسی غیرمخرب و کنترل کیفیت جوشکاری به صورت گسترده در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

بيشتر