اخبار
آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
 • 1395/12/8 يكشنبه آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار‌کرد: با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان نسبت به راهکارهای استفاده صحیح و ایمن از گاز دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" ویژه دانش آموزن در سطح مدارس تربت‌حیدریه برگزار شد.

  وی افزود: کارشناسان ایمنی اداره گاز ناحیه تربت حیدریه در این دوره های چند ساعته مطالبی پیرامون استفاده از وسایل گازسوز نظیر بخاری، اجاق گاز، آبگرمکن و چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی را به دانش آموزان آموزش دادند.

  معصومی به نقش کلیدی آموزش و پرورش در نهادینه کردن فرهنگ مصرف صحیح و ایمن گاز اشاره کرد و گفت: دانش آموزان می‌توانند به عنوان همیاران گاز، وسیله ارتباطی خوبی بین مسئولان و جامعه برای انتقال اطلاعات پیرامون این نعمت الهی باشند.

  گفتنی است؛ در انتهای دوره‌های مذکور بسته‌های آموزشی مرتبط (شامل کتابچه، بروشور،CD  و…) اهدا و کارشناسان اداره گاز پاسخگوی سوالات متعدد دانش آموزان پیرامون مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی بودند.

تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
 • 1395/12/8 يكشنبه تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این پیام خطاب به سید حمید فانی نوشت:

   

  جناب آقای فانی

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  با سلام واحترام

   روز ملی مهندسی را به شما و کلیه مهندسین خدوم استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آورند. توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران محترمتان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
 • 1395/12/8 يكشنبه نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی درباره برگزاری این دوره از مسابقات که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد اظهار کرد: اولین دوره جام فوتبال دستی ادارات دولتی همزمان با دهه فجر آغاز شد.

  وی افزود: استقبال 9 تیم دو نفره از مسابقات و انجام رقابت های تنگاتنگ و نفس گیر از جذابیت های این دوره از مسابقات به شمار می رود.

  نجاتی اضافه کرد: تیم اداره گاز ناحیه گناباد متشکل از الیاس یوسف پور و ابوالفضل عاطفی با غلبه بر رقبای خود موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات جام فوتبال دستی ادارات دولتی این شهرستان شدند.

  گفتنی است؛ فوتبال دستی یکی از سبکهای ورزش روی میز است که با توپی کوچکتر از توپ پینگ پنگ و در میزی به ابعاد ۱۲۰×۷۰ سانتیمتر و با ارتفاع 90 سانتیمتر از سطح زمین برگزار می شود.

204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
 • 1395/12/8 يكشنبه 204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این خبر افزود: در ادامه بهره برداری از پروژه های گازرسانی به شهرستان نیشابور در دهه فجر امسال نیز هفت روستای علی آباد، قلعه وزیر، حصار، باز حیدر، چشمه خسرو، جوادیه و نوبهار با اعتباری معادل 25 میلیارد و 518 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی اضافه کرد: تعداد علمک‌های نصب شده در این هفت روستا را 500 عدد عنوان کرد و گفت: نصب و راه اندازی یک ایستگاه TBS به ظرفیت پنج هزار متر مکعب در ساعت، شبکه گذاری شش هزار و 600 متری تغذیه فولادی و 37 هزار و 639 متری شبکه توزیع پلی اتیلن از دیگر فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی در این پروژه بوده است.

  رئیس اداره گاز نیشابور اضافه کرد: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  به گفته کریمی هم اکنون ضریب نفوذ گاز در شهرستان نیشابور 61 درصد است که با اتصال 86 روستای در حال اجراء به 84 درصد ارتقا خواهد یافت.

با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
 • 1395/12/7 شنبه با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، متن پیام بدین شرح است:

   

  شکوفایی تمدن بشر، حاصل ایده های مهندسین تلاشگر است. از دیرباز تاکنون همواره مهندسین در تلاش و کوششی خستگی ناپذیر، ساخته و پرداخته اند تا مردان دوران خود و شاید کسانی که پس از آنها پای در این دنیا می گذارند را به آرامش و آسایش نزدیکتر کنند. پنجم اسفند ماه، گاهی است برای بزرگداشت یکی از ستاره‌های این آسمان درخشان، خواجه نصیر الدین طوسی. ولی بدون تردید سترگ ترو گرامی‌تر از این نخواهد بود که مهندسین امروز به عنوان میراث داران این دانش و تمدن، پای در راه این بزرگان نهاده و هرچه در توان دارند برای ساختن و پرداختن این سرزمین کهن به میدان آوردند.

  اکنون شایسته است که بدین مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به جنابعالی و جامعه مهندسین استان خراسان رضوی تبریک عرض نموده و بهروزی و سربلندی تان را از خداوندگار یکتا درخواست نمایم.

بيشتر