اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
تولید بازی موبایلی راز متان با محوریت مصرف ایمن و بهینه گازطبیعی سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از اتمام مراحل تولید بازی موبایلی راز متان با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برای رده های سنی مختلف توسط این شرکت خبر داد.

سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از اتمام مراحل تولید بازی موبایلی "راز متان" با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برای رده های سنی مختلف توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیداحمدعلوی دراین باره گفت: بازی"راز متان" با محور آموزش راهکارهای مصرف ایمن و بهینه گاز ویژه رده‌های سنی مختلف طراحی و پیاده سازی شده است.

وی با اشاره به فضای حاکم به داستان این بازی افزود: رازمتان با سناریوی آموزشی و معمایی طراحی شده و به گونه است که کاربران در حین بازی با خطرات احتمالی گازطبیعی آشنا شده و شیوه های مدیریت مصرف گاز را فرا می گیرند.

علوی با بیان این مطلب که جلسات گسترده‌ای با کارشناسان مطرح حوزه جامعه شناسی و روانشناسی کودک برای پیاده سازی مطلوب این طرح برگزار شده گفت: تلاش کرده ایم تا جذابیت های گرافیکی و معمایی بازی، مطابق با سنین مختلف طراحی و تولید شود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی درباره دلیل نام گذاری این بازی به نام "رازمتان" اظهار کرد: نام دیگر گاز طبیعی، "متان" است و کشف حقیقت تاثیرگذاری این ماده حیاتی در زندگی انسان امروز یکی از اهداف این بازی می باشد.

علوی افزود: بازی راز متان در بستر اندورید و IOS طراحی شده و علاقمندان می توانند برای استفاده از این برنامه، فایل نصبی را از مارکت هایی همچون "کافه بازار"، "مایکت" و "گوگل پلی" و برای نصب بر روی آیپد و تلفن های آیفون از "سیب اپ" دریافت کنند.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 250