اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
راه اندازی مرکز آموزش اقتصادی، بهترین الگو برای توسعه اقتصاد کشور انقلاب اسلامی طی چهل سال خدمات زیربنایی گسترده ای را انجام داده؛ چراکه در واقع دولت ها در تمام دنیا،بزرگترین مسولیت شان تامین خدمات زیربنایی در همه حوزه هاست

انقلاب اسلامی طی چهل سال خدمات زیربنایی گسترده ای را انجام داده؛ چراکه در واقع دولت ها در تمام دنیا،بزرگترین مسولیت شان تامین خدمات زیربنایی در همه حوزه هاست.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی ،علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در مراسم بهره برداری و کلنگ زنی بیش از 1300 پروژه گاز رسانی استان که با حضور حسن منتظر تربتی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد این شرکت و جمعی از مقامات استانی و محلی، صبح امروز ( شنبه 13 بهمن ماه)  در مسجد روستای نسر تربت حیدریه برگزار شد، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: اما کار دیگری که دولت ها باید انجام دهند ،توسعه اقتصاد خانوار روستایی است که این امر از سوی شرکت های توانمند و توسعه گرا انجام می شود.

وی افزود: در همین راستا ما در این استان قصد داریم بر اساس الگو ی سازمان های موفق عمل کنیم.

به گفته رزم حسینی، اگر ما می خواهیم توسعه متوازن داشته باشیم باید مثلث توسعه اقتصادی شامل سرمایه گزاران و کارآفرینان، نمایندگان مجلس و کارگزاران حکومت را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم؛ در این صورت می توانیم امنیت را در این سه رکن تجربه کنیم.

این مقام مسئول بیان کرد: بدلیل فساد اداری، بروکراسی اداری و ... باید مدلی را طراحی کنیم که مقدمه گذر از این موارد باشد و ارکان حکومت بتوانند روی یک هدف مشترک متمرکز  شوند.

وی با بیان اینکه باید بتوانیم مردم را توانمند کنیم ادامه داد: باید این گفتار را در استان خود نهادینه کنیم، این عقیده باید رواج پیدا کند که باید مجاهد اقتصادی تربیت کنیم یک کارآفرین قابل؛ توسعه منطقه ای این چنین بدست می آید.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: ضلع مهمتر، پرورش مجاهد اقتصادی است که ریسک می کند و برای جوانان علاوه بر تولید ثروت ،اشتغال نیز ایجاد می کند.

رزم حسینی اظهار کرد: نکته دیگر اینکه اقتصاد مقاومتی ،همان اقتصاد مردمی است؛ راه حل ساختن کشور بر عهده دولت ها نیست، بلکه با شرکت های غیر دولتی است.

وی بیان کرد: بعد از کرمان،این دومین استان است که به 12 منطقه اقتصادی تقسیم شده و هر منطقه یک مسئول توسعه اقتصادی دارد این بهترین الگو برای نجات کشور است .

رزم حسینی  تأکید کرد: باید مرکز آموزش اقتصادی راه اندازی کرده و بهره وری داشته های خود را افزایش دهیم، و با پول مردم و موسسات شغل ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه ما در دهه ای هستیم که چالش اصلی ما در حوزه اقتصادی است، اظهار کرد: دشمن هم مساله اشتغال جوانان را هدف گرفته است،پس باید فناوری های جدید را گسترش دهیم و در حوزه های مردمی اشتغالزایی کنیم.

استاندار خراسان رضوی گفت : امروز برای زیرساخت های اقتصادی کشور باید تلاش کرد، وقتی استان ما صد در صد جمعیت شهری اش گازدار است یعنی همه دولتهای قبل ،در این راه تلاش کرده اند.

وی در پایان سخنان خود گفت: امروز باید ما از فروش نفت، بتوانیم طرح های جدیدی را به کار گیریم، نه اینکه آن را صرف تامین هزینه های جاری در کشور کنیم.

استاندار خراسان رضوی در پایان اظهار داشت: ما برای ارتقای اخلاق،انقلاب کردیم و اخلاق ارتقا یافته با اقتصاد درست و سالم،کامل می شود
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 106