اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
ضریب نفوذ شهری گازطبیعی در خراسان رضوی 99/9 است مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به گازدار بودن 74 شهر از مجموع 76 شهر واجدشرایط این استان گفت: هم اکنون ضریب نفوذ شهری گازطبیعی در خراسان رضوی99/9 است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به گازدار بودن 74 شهر از مجموع 76 شهر واجدشرایط این استان  گفت: هم اکنون ضریب نفوذ شهری گازطبیعی در خراسان رضوی 99/9 است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی با بیان این مطلب که پروژه گازرسانی به دو شهر باقی مانده خراسان رضوی درحال اجراست اظهار کرد: با اتصال این دو شهر، شاهد ارتقای ضریب نفوذ گازشهری به 100درصد خواهیم بود.

وی افزود: هم اکنون 74 شهر استان با جمعیت یک میلیون و 432 هزار و 425 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند هستند و با گازدار شدن بار و سمیع آباد نیز دو هزار و 739 خانوار دیگر به این رقم افزوده خواهد شد.

فانی با اشاره به وجود یک میلیون و 756 هزار و 988 اشتراک پذیری در سطح شهرهای استان تصریح کرد: تاکنون برای گازرسانی به این تعداد شهر، 11 هزار و 90 کیلومتر شبکه گاز و 559 هزار و 618 مورد انشعاب اجرایی شده است.

وی یادآور شد: تا قبل از سال 57، تنها شهر مشهد گازدار بود که این رقم طی چهار دهه فعالیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به 74 شهر رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز فصل سرما بر لزوم مدیریت مصرف بهینه و ایمن گاز در بخش خانگی تاکید کرد و گفت: مدیریت مصرف گاز ضامن آرامش جامعه است.

استان خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول و دوم شبکه گذاری و تعداد مشترکین گاز کشور را به خود اختصاص داده است
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 216