اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از روند پیشرفت گازرسانی در زاهدان مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر زاهدان، از روند گازرسانی به بخشی از این شهر که بر عهده خراسان رضوی است بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با حضور در شهر زاهدان، از روند گازرسانی به بخشی از این شهر که بر عهده خراسان رضوی است بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت 98، در حاشیه بازدید از روند گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان اظهار کرد: مطابق دستور رئیس‌جمهوری و معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و همچنین با هدف افزایش رفاه عمومی و رونق اقتصادی سیستان و بلوچستان، طرح ضربتی گازرسانی به بخشی از زاهدان به شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان مجموعه ای قدرتمند واگذار گردیده است.

فانی با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در گازرسانی شهری و روستای کشور است ادامه داد: طرح گازرسانی به بخشی از شهر زاهدان با پیشرفت خوبی در حال اجراست و ان شاا... در مدت زمان 300 روز شاهد افتتاح و بهره برداری این طرح خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: تاکید ما در زمان پذیرفتن این مسئولیت سنگین آن بود که از صفر تا صد اجرای گازرسانی به زاهدان را در اختیار داشته باشیم که با این موضوع موافقت شد و بر این اساس، اجرای 520 کیلومتر شبکه گازرسانی زاهدان معادل نیمی از این شهر به‌عهده شرکت گاز استان خراسان رضوی قرار گرفت.

وی افزود: مسیرهای سختی همانند مانند دره پنج‌شیر در زاهدان وجود دارد. باید بتوانیم با اجرای یک خط تغذیه 20 اینچ در این شهر گاز را به همه کوچه‌پس‌کوچه‌های زاهدان برسانیم.

فانی ادامه داد: برای اجرای طرح گازرسانی در زاهدان حدود 200 میلیارد تومان اعتبار از سوی شرکت ملی گاز ایران در نظر گرفته شده است که 100 میلیارد تومان مربوط به تامین کالا و اجرای پروژه پیمانکاران و 100 میلیارد تومان دیگر مربوط به مرمت، آسفالت، حفاری، مجوز انشعابات و ... است. این مبلغ از محل بودجه شرکت گاز سیستان و بلوچستان به‌طور کامل در اختیار شرکت گاز خراسان رضوی قرار دارد.

وی تصریح کرد: در طرح‌های گازرسانی خراسان رضوی برای هر چند محور، یک مسئول می‌گذاریم، اما برای پروژه گازرسانی زاهدان یک مدیر پروژه مستقل تعیین کرده‌ایم و برای هر بخش پروژه نیز یک مدیر گذاشته‌ایم که نشان‌دهنده عزم ما برای اجرای قدرتمند این طرح است.

فانی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی به‌عنوان قطب گازرسانی کشور، تاکنون پروژه‌های مهمی را در مناطق مختلفی همانند سیرجان، رفسنجان، کرمان و اردبیل اجرا کرده و برای انجام پروژه‌های خارج از کشور نیز آمادگی دارد.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، اشتغال آفرینی، رونق اقتصادی و افزایش سطح رفاه عمومی مردم از فواید توسعه گازرسانی است.

مدیرمهندسی و اجرای طرحها و روسای برنامه ریزی و روابط عمومی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی را در این سفر همراهی کردند.

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 53