اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
100درصد روستاهای واجدشرایط مه ولات گازدارند رئیس بهره برداری گاز شهرستان های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با اقدامات انجام شده هم اکنون 100درصد جمعیت شهری و روستایی واجدشرایط مه ولات از نعمت الهی گاز برخوردار هستند.
رئیس بهره برداری گاز شهرستان های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با اقدامات انجام شده هم اکنون 100درصد جمعیت شهری و روستایی واجدشرایط مه ولات از نعمت الهی گاز برخوردار هستند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدرضاغفاریان با اعلام این خبر اظهار کرد: هم اکنون 27 روستای واجدشرایط با جمعیتی بالغ بر 9 هزار و 163 خانوار و دو شهر شادمهر و فیض آباد شهرستان مه ولات به شبکه سراسری گاز کشور متصل هستند.
وی افزود: از مجموع 19 هزار و 90 مشترک این شهرستان، 10 هزار و 363 مشترک در بخش روستایی و هشت هزار و 727 مشترک در بخش شهری سکونت دارند. همچنین هشت هزار و 168 انشعاب روستایی و 5 هزار و 540 انشعاب شهری با 473 کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح شهرها و روستاهای مه ولات اجرایی شده است.
شهرستان مه ولات در خراسان رضوی است و از شمال به تربت حیدریه، از شرق به رشتخوار و خواف، از جنوب به گناباد و از غرب به شهرستان خلیل‌آباد محدود می‌گردد.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 209