اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
افتتاح منطقه عملیاتی شرکت گاز در جوار بارگاه رضوی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تسریع در خدمت رسانی و تکریم زائران و مجاورین بارگاه رضوی، دلیل اصلی افتتاح و راه اندازی اداره گاز منطقه 8(ثامن) در محدوده حرم مطهر است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تسریع در خدمت رسانی و تکریم زائران و مجاورین بارگاه رضوی، دلیل اصلی افتتاح و راه اندازی اداره گاز منطقه 8(ثامن) در محدوده حرم مطهر است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمیدفانی در مراسم افتتاح و بهره برداری اداره گاز منطقه 8(ثامن) این شرکت در مشهد اظهار کرد: همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) اداره گاز منطقه ۸ (ثامن) شرکت گاز استان به عنوان منطقه‌ای جدید در شهر مشهد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
وی بابیان این مطلب که در ساختار سازمانی شرکت ملی گاز ایران به ازای هر منطقه باید 100هزار مشترک وجود داشته باشد گفت: اداره گاز منطقه 8(ثامن)، وظیفه خدمت رسانی به 137 هزار مشترک را برعهده خواهد داشت.
فانی وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع)، فشردگی جمعیتی منطقه و روند رو به افزایش ساخت و سازها را از دلایل اصلی راه اندازی این منطقه عنوان کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم زمان طلایی(گلدن تایم) خدمت رسانی در این نقطه حساس و فشرده شهر مشهد را به حداقل برسانیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: محدوده جغرافیایی خدمت رسانی اداره گاز منطقه 8(ثامن)، حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان شهدا، میدان شهدا تا چهارراه لشکر و میدان بسیج تا انتهای بلوار نخریسی، بلوار شهید رستمی تا تقاطع خیابان سرخس و از ابتدای بلوار شهید رستمی تا میدان عباسپور تا میدان امام حسین(ع) خواهد بود.
وی در پایان از راه اندازی امداد موتوری شرکت گاز خراسان رضوی در منطقه ثامن مشهد خبر داد و گفت: یکی از اقدامات دیگری که بزودی شاهد انجام آن خواهیم بود بکارگیری امداد موتوری مجهز در این منطقه خواهد بود تا بتوانیم در زمان های خاص خدمات سریعتری را به مردم ارائه کنیم.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 192