اوقات شرعي

True

نظرسنجی

اخبار
مشارکت سازمانی؛ مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی وحدت و یکدلی سازمانی برای تحقق اهداف تعیین شده، مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی است.

وحدت و یکدلی سازمانی برای تحقق اهداف تعیین شده، مهم‌ترین رویداد سال 97 شرکت گاز استان خراسان رضوی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ظهر روز پنجشنبه12 اردیبهشت 98 در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با بیان این مطلب و اشاره به جایگاه ویژه خراسان رضوی در کشور، اظهار کرد: هم‌اکنون 2 میلیون و 263 هزار مشترک گاز طبیعی در سطح این استان وجود دارد که پس از تهران، خراسان رضوی را به دومین دارنده تعداد مشترکین کل کشور تبدیل کرده است.

وی افزود: تاکنون بیش از 32 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در خراسان رضوی اجرایی شده که در مقایسه با دیگر استان‌ها، رتبه  نخست شبکه‌گذاری در اختیار این استان است.

فانی ادامه داد: از مجموع 2620 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز، 2009 روستا با جمعیت 453 هزار و 640 خانوار گازدار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش خانوار روستایی 87 درصد است، همچنین 75 شهر با جمعیت یک میلیون و 434 هزار خانوار نیز به شبکه سراسری گاز کشور متصل هستند.

وی با بیان این مطلب که هیچ مشکلی برای تأمین گاز در بخش حمل و نقل وجود ندارد، گفت: 177 جایگاه CNG فعال نیز در این استان وجود دارد.

مدیرعامل شرکت گاز  استان خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش ویژه شرکت گاز در حمایت از کسب و کار داخلی اشاره کرد و افزود: 13 هزار و 521 مشترک صنعتی در استان از سوخت گاز استفاده می‌کنند که از این تعداد، 2575 مشترک صنعتی عمده و 10946 مشترک صنعتی جزء محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال 97 تا بیستم اسفندماه، 12 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب گاز در این استان مصرف شده که نسبت به سال قبل، 7.5 درصد افزایش داشته است.

فانی گفت: عملیات اجرایی گازرسانی به 448 روستا با تعداد 54 هزار خانوار در حال اجرا است که انشاا... با بهره برداری از این طرح‌ها، به ضریب نفوذ 97 و نیم درصد در بخش خانوار روستایی خواهیم رسید.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 157 روستا با 14154 خانوار در برنامه آتی گازرسانی این شرکت قرار دارند که در صورت صدور مجوز، مراحل گازرسانی آن‌ها آغاز خواهد شد.

فانی با اشاره به جایگاه ویژه مسئولیت اجتماعی در شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تمام برنامه‌های این شرکت همسو با جامعه‌محوری و خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان انجام می‌شود. تهیه و توزیع کتب آموزشی با موضوع فرهنگ‌سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت سفیران ایمنی گاز، درختکاری گسترده در سطح مناطق مشهد و نواحی شهرستان‌ها و .... نیز در همین راستا در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان، ضمن اشاره به کسب رتبه‌های مختلف در حوزه تعالی سازمانی، تعالی HSE و همچنین آغاز بزرگترین پروژه‌های گازرسانی کشور با حضور رئیس‌جمهوری در ابتدای سال97، اظهار کرد: به عقیده من، مهم‌ترین رویداد سال جاری شرکت گاز استان خراسان رضوی، مشارکت مثال‌زدنی کارکنان برای تحقق اهداف سازمانی و نیل به چشم انداز افق 1403 این شرکت بود.
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 54