اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

آمادگی شرکت گاز خراسان رضوی برای مواجهه با روزهای سرد
 • 1396/8/23 سه‌شنبه آمادگی شرکت گاز خراسان رضوی برای مواجهه با روزهای سرد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ورود جبهه جدید هوای سرد گفت: آمادگی لازم به جهت تامین گاز مورد نیاز روزهای سرد سال را داریم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به ورود جبهه جدید هوای سرد گفت: آمادگی لازم به جهت تامین گاز مورد نیاز روزهای سرد سال را داریم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی برودت هوا و کاهش 8 تا 10 درجه‌ای دمای شهرها و روستاهای استان شاهد افزایش 14 درصدی مصرف گاز طی سه روز ابتدایی هفته جاری نسبت به مدت مشابه در هفته گذشته بودیم.

  وی با بیان این مطلب که در مدت زمان بیستم الی بیست و دوم آبان ماه 96، 100 میلیون مترمکعب گاز در استان مصرف شد افزود: شرکت گاز خراسان رضوی آمادگی کامل برای مواجهه با روزهای سرد سال را دارد. 

  فانی گفت: با آغاز فصول سرد پاییز و زمستان در شش ماهه دوم سال شاهد مصرف 70 درصدی این نعمت الهی در سبد بخش خانگی و تجاری هستیم که این مهم نیازمند همکاری و تعامل شهروندان گرامی در بحث مصرف صحیح و ایمن گاز طبیعی است.

  وی با بیان این مطلب که تدابیر لازم برای گازرسانی به بخش های مختلف مصرفی استان پیش بینی شده خاطرنشان کرد: سرویس، تعمیر و نگهداری تاسیسات گازرسانی، تعویض قطعات و تجهیزات، مهیا کردن وسایل و تجهیزات مورد نیاز گازرسانی ازجمله اقداماتی است که از ماهها قبل توسط کارشناسان شرکت گاز خراسان رضوی در راستای خدمت رسانی بهتر به مشترکان صورت پذیرفته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، گاز را نیاز امروز و فردای همگان دانست و از شهروندان درخواست کرد تا با مدیریت صحیح مصرف، زمینه ماندگاری این نعمت الهی را برای آیندگان فراهم آورند.

میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی از تور تعالی باشگاه بهینه کاوی
 • 1396/8/22 دوشنبه میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی از تور تعالی باشگاه بهینه کاوی
  تور تعالی باشگاه بهینه کاوری شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی برگزار شد.

  تور تعالی باشگاه بهینه کاوری شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور بیش از 40 تن از مدیران و کارشناسان ارشد 14 شرکت گاز استانی برگزار شد، موضوعات بهینه کاوی شده در شرکت گاز خراسان رضوی همانند اندازه گیری میزان نشر گاز طبیعی، تدوین نظامنامه ارکان ثالث و باز طراحی ایستگاه های تقلیل فشار به جهت کاهش انتشار آلاینده های صوتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  در بخشی از این نشست جمعی از کارشناسان شرکت گاز خراسان رضوی برخی از موارد نمونه ، شاخص و بهینه این شرکت را جهت بهره برداری حاضرین ارائه نمودند.

  بازدید از ایستگاه های تقلیل فشار بازطراحی شده بخش پایانی تورتعالی باشگاه بهینه کاوی در شرکت گاز خراسان رضوی بود.

  کیفیت و بهره وری دو عامل بقای تولیدکنندگان

  این گزارش می افزاید: در شرایط رقابتی امروز، کیفیت و بهره وری دو عامل مهم و اساسی در بقای مؤسسات و تولیدکنندگان است و بهبود مستمر، ابزاری مطمئن جهت تداوم حضور در این بازار محسوب می شود. یکی از روش هایی که موجب پیشرفت سازمان ها در این عرصه رقابتی خواهد شد، الگوبرداری از نمونه های موفق است.

  فرآیند الگوبرداری با شناخت سازمان یا سازمان هایی که در نوع خود بهترین هستند، تکنیک هایی را معرفی می کند که بدان وسیله بتوان شکاف موجود در بین سازمان خودی تا سازمان پیشرو را به حداقل رساند. امروزه این ابزار با عنوان بهینه کاوی نامیده می شود.

بررسی راهکارهای افزایش تاب‌آوری درحوزه انرژی
 • 1396/8/22 دوشنبه بررسی راهکارهای افزایش تاب‌آوری درحوزه انرژی
  نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای افزایش تاب آوری حوزه انرژی در شمال شرق کشور با حضور جمعی از مقامات کشوری برگزار شد.

  نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای افزایش تاب آوری حوزه انرژی در شمال شرق کشور با حضور جمعی از مقامات کشوری برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور مهندس زیدی فرد، معاونت پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اداره کل HSE وزارت نفت و مهندس حق بین رییس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی گاز ایران برگزار شد موضوعات مرتبط با راهکارهای افزایش تاب آوری در حوزه انرژی و تعیین مصادیق بحران‌زای مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  بنابراین گزارش؛ تبیین نحوه تعامل شرکتها و مناطق معین در شرایط اضطراری در حوزه شمال شرق کشور، نحوه جایگزینی سیستم های انرژی موازی برای زیر ساخت های حیاتی و حساس، رعایت ملاحظات پدافندی در پروژه ها، شناسایی آسیب پذیریها و برگزاری مانورهای مرتبط از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

  گفتنی است؛ در ادامه برگزاری این نشست نیز جلسه ای تخصصی با حضور نمایندگان شرکتهای گاز استان های خراسان شمالی و جنوبی، شرکت پخش فرآورده های نفتی مناطق خراسان رضوی ، شمالی، جنوبی، تربت حیدریه و سبزوار، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد، نفت و گاز شرق و منطقه چهار عملیات انتقال گاز با هدف تدوین یک سناریو جامع و برگزاری مانور مشترک برگزار گردید .

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مراحل تزریق گاز روستای خیرآباد
 • 1396/8/22 دوشنبه بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مراحل تزریق گاز روستای خیرآباد
  نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز با حضور در مراسم تزریق گاز روستای خیرآباد شهرستان تایباد از روند این پروژه بازدید کرد.

  نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز با حضور در مراسم تزریق گاز روستای خیرآباد شهرستان تایباد از روند این پروژه بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جلیل رحیمی جهان آبادی در این بازدید ضمن خداقوت به رئیس و کارکنان اداره گاز ناحیه تایباد اظهار کرد: گازرسانی روستایی موجب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و پدیده ای به نام حاشیه نشینی می شود.

  وی با ارزیابی مطلوب از خدمات ارائه شده توسط شرکت گاز استان خراسان رضوی در بحث توسعه شبکه های گازرسانی افزود: تسریع در انجام پروژه های گازرسانی روستایی ارتباط مستقیمی با افزایش رضایتمندی مردم دارد. طبق روایات متعدد معصومین رضایت خداوند متعال  در گرو همین رضایت مردم است که باید به آن توجه ویژه ای مبذول داشت.

  نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در پایان با اشاره به آغاز زود هنگام فصل سرما در شهرها و روستاهای خراسان رضوی خواستار سرعت بخشیدن به امر نصب انشعابات و اشتراک پذیری در روستای خیرآباد شد.

  توسعه گازرسانی روستایی هدف نهایی شرکت گاز

  در ادامه این بازدید؛ جواد علی یاری رئیس اداره گاز ناحیه تایباد توسعه گازرسانی به روستاهای واجد شرایط را هدف نهایی شرکت گاز عنوان کرد و گفت: به لطف خدا و حمایت مدیرعامل محترم شرکت گاز استان شاهد روند صعودی در پیمان سپاری روستاهای واجد شرایط گازرسانی استان هستیم.

  وی افزود:ان شاا... در سال 97 پرونده گازرسانی به روستاهای واجد شرایط شهرستان تایباد  مختومه خواهد شد.

  شهرستان تایباد در جنوب شرقی استان خراسان رضوی قرار دارد.

شرکت گاز مجموعه ای توانمند در حوزه خدمت رسانی به مردم
 • 1396/8/20 شنبه شرکت گاز مجموعه ای توانمند در حوزه خدمت رسانی به مردم
  نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت گاز مجموعه ای توانمند در حوزه خدمت رسانی به مردم است.

  نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت گاز مجموعه ای توانمند در حوزه خدمت رسانی به مردم است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، هادی شوشتری در حاشیه نشست سه جانبه‌ای که با حضور فرماندار قوچان و مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد گفت: ارزیابی و جمع بندی نهایی از وضعیت پروژه های گازرسانی در سطح روستاهای شهرستان قوچان و فاروج از اهداف مهم برگزاری این جلسه بود.

  نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که گازرسانی در دولت تدبیر و امید رشد قابل ملاحظه ای داشته گفت: دولت یازدهم با معرفی مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت گام مهمی در توسعه فعالیت های گازی کشور برداشت.

  وی با اشاره به کارنامه قابل قبول وزرات نفت در دولت یازدهم اضافه کرد: طی چهار سال گذشته برنامه ریزی  خوبی برای گازرسانی به روستاهای کشور انجام شده که قوچان نیز تابع این تغییر قرار گرفت و بحمد الله ضریب نفوذ خوبی در حوزه روستایی را به خود اختصاص داد.

  شوشتری گفت: جمع بندی های نهایی حکایت از جهش مطلوب و یا به نوعی "نهضت گازرسانی روستایی" در خراسان رضوی حکایت دارد که این مهم شایسته قدردانی است.

  نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجموع وزرات نفت و شرکت ملی گاز ایران مجموعه ای توانمند در حوزه خدمت رسانی به مردم هستند.

  بنابراین گزارش؛ 155 روستای واجد شرایط در سطح شهرستان قوچان وجود دارد که از این تعداد 88 روستا گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 33 روستا با جمعیتی بالغ بر دو هزار و 307 خانوار در حال انجام شد. هم اکنون ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای واجد شرایط قوچان 72.4 است که با اتمام پروژه های در حال اجرا و برنامه های آتی این رقم به 83.1 ارتقا خواهد یافت.  

تاکید بر مصون سازی زیرساخت های استان به جهت اطمینان از تهدیدات احتمالی
 • 1396/8/16 سه‌شنبه تاکید بر مصون سازی زیرساخت های استان به جهت اطمینان از تهدیدات احتمالی
  مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی بر مصون سازی زیرساخت های حساس استان به جهت اطمینان از تهدیدات احتمالی تاکید کرد.

  مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی  بر مصون سازی زیرساخت های حساس استان به جهت اطمینان از تهدیدات احتمالی تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ابوالفضل احمدی پیش از ظهر امروز 15آبان ماه 96 در حاشیه نشست هم اندیشی افزایش تاب آوری حوزه انرژی در شمال شرق کشور  که به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: گاز طبیعی با جای‌گیری 65 درصدی در سبد سوخت کشور به عنوان انرژی اصلی جامعه قلمداد می شود. هم اکنون قریب 100 درصد جمعیت شهری و 76 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی گازدار هستند و این مهم از دو منظر فرصت و تهدید قابل بررسی است.

  وی مصون سازی زیرساخت های استان به جهت اطمینان از تهدیدات احتمالی را امری ضروری عنوان کرد و افزود: بکارگیری تدابیر لازم در حوزه انرژی منجر به استفاده ایمن جامعه می شود.

  احمدی با بیان این مطلب که در بحث گاز طبیعی با توجه به وابستگی شدید جامعه به این نعمت الهی باید به فکر جایگزین کردن سیستم های انرژی های موازی نیز باشیم گفت: با برنامه ریزی انجام شده تاکنون زیرساخت استفاده مراکز حیاتی و حساس استان به جهت استفاده از انرژی های جایگزین فراهم شده است.

  مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری خراسان رضوی، تامیین امنیت و فرماندهی زیرساخت ها علی الخصوص از منظر سایبری، توجه به مباحث زیرساخت های حفاظتی، ملاحظات پدافندی در توسعه پایدار طرح های جدید، اطمینان از رعایت ملاحظات پدافندی، طرح جامعه یک پارجه مدیریت بحران و مدیریت کارکنان در زمان تهدید را از مهمترین موارد مطروحه در بحث تاب آوری انرژی عنوان کرد.

  وی ادامه داد: کارگروهی در پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی با موضوع  فرهنگی و اجتماعی به ریاست سازمان صداوسیما تشکیل شده که این فضا ظرفیت خوبی برای تهیه و تدوین طرح های فرهنگی مرتبط با مباحث انرژی در حوزه رسانه های شنیداری و دیداری است.

  احمدی افزود: بی شک نقش آفرینی دستگاه‌ها در این کارگروه می تواند فضای خوبی را برای هم افزایی در بحث مسئولیت اجتماعی ایجاد کند. در مجموع به عقیده بنده مباحث فرهنگ سازی ایمنی باید با تعامل و همدلی انجام شود تا از کنار این همدلی بتوانیم شاهد ظهور دستاوردهای پایدار در حوزه استانی و کشوری برسیم.

  یادآور می شود؛ شرکت گاز خراسان رضوی در هفته گذشته عنوان دستگاه اجرایی برتر استان در حوزه پدافندغیرعامل را از آن خود کرده بود.

رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/8/15 دوشنبه رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی
  نماینده مردم گناباد و بجستان و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گازرسانی روستایی را موجب اشتغال، درآمد پایدار و مهاجرت معکوس روستاییان برشمرد و گفت: حامل پیام رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی هستم.

  نماینده مردم گناباد و بجستان و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گازرسانی روستایی را موجب اشتغال، درآمد پایدار و مهاجرت معکوس روستاییان برشمرد و گفت: حامل پیام رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی هستم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حمید بنایی ظهر دیروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تاکید بر لزوم همکاری هرچه بیشتر مجلس و دولت در مباحث زیربنایی اظهار کرد: همه مسئولان باید تلاش کنند تا وضعیت استان در بالاترین حد ممکن قرار داشته باشد؛ چراکه مشهد و استان خراسان رضوی صرفا متعلق به مشهدی ها نیست و این شهر پایتخت فرهنگی جهان اسلام و به نوعی یک شهر فراملی محسوب می شود.

  وی ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب مدیرعامل و روسای شرکت گاز خراسان رضوی با نمایندگان مجلس گفت: با اقدامات انجام شده در حوزه گازرسانی بهروستاهای واجد شرایط گناباد و بجستان به زودی شاهد نفوذ 100 درصدی گاز در این دو شهرستان خواهیم بود.

  بنایی ادامه داد: در بعضی از روستاهای این دو شهرستان نیازمند اخذ مجوز از برخی نهادهای دولتی بودیم که این مهم به لطف تعامل و همکاری خوب مدیران دستگاه‌های اجرایی محقق شد.

  نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که هم اکنون تعداد اندکی از روستاهای واجد شرایط شهرستان گناباد و بجستان از نعمت گاز طبیعی بی بهره اند اظهار کرد: طی جلسه ای که با حضور وزیر نفت برگزار شد این مهم مطرح و مقرر گردید تا شرکت گاز با نگاهی مثبت موضوع را بررسی کند.

  بنایی همچنین با اشاره به بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی بجستان در هفته دولت امسال افزود: تسهیل در امر جذب سرمایه گذار و تولید اشتغال از نتایج اجرای این طرح بود.

  وی در پایان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آب و برق و گاز طی 38 سال گذشته را ارزنده عنوان کرد و گفت: حامل پیام رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی هستم.

شعله های گاز در 7 روستای دیگر خراسان رضوی روشن شد
 • 1396/8/15 دوشنبه شعله های گاز در 7 روستای دیگر خراسان رضوی روشن شد
  رئیس اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی از روشن شدن شعله های گاز در هفت روستای شهرستان داورزن خبر داد.

  رئیس اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی از روشن شدن شعله های گاز در هفت روستای شهرستان داورزن خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید محمد جواد طباطبایی با اعلام این خبر اظهار کرد: با اتمام این پروژه هفت روستای چشام، بروغن، مقیسه، شهرآباد، خسروآباد، باقرآباد و چوبین شهرستان داورزن با جمعیتی بالغ بر یکهزار خانوار گازدار شدند.

  وی افزود: 58 هزار و 293 متر شبکه پلی اتیلن، 17هزار و 965 متر خط تغذیه فولادی و 476 متر خط توزیع در این پروژه اجرایی گردید.

  طباطبایی با اشاره به نصب اولیه 300 علمک در این پروژه خاطرنشان کرد: درحال حاضر مراحل نصب علمک منازل باقی مانده با شتاب ویژه ای در حال انجام است.

  رئیس اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی اعتبار این پروژه را بالغ بر چهار میلیارد و 896 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این رقم از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان تامین گردید.

  وی با بیان این مطلب که هم اکنون ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرستان داورزن 63 درصد است افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و اتمام پروژه های در حال اجرا ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای واجد شرایط این شهرستان به 100درصد ارتقا خواهد یافت.

  لازم به ذکر است؛ استان خراسان رضوی دارای دوهزار و 526 روستای واجد شرایط است که در حال حاضر یکهزار و 585 روستا گازدار و عملیات اجرایی گازرسانی به 445 روستای دیگر نیر در حال انجام است.  

هدف گیری جایگاه نخست المپیاد ایثارگران توسط تیراندازان گاز خراسان رضوی
 • 1396/8/15 دوشنبه هدف گیری جایگاه نخست المپیاد ایثارگران توسط تیراندازان گاز خراسان رضوی
  تیراندازان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در بیست و یکمین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران رتبه نخست تیمی را از آن خود کنند.

   تیراندازان شرکت گاز خراسان رضوی موفق شدند در جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی پیشکسوتان شرکت ملی گاز ایران رتبه نخست تیمی را از آن خود کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم اعزامی تفنگ این شرکت به المپیاد ورزشی پیشکسوتان شرکت ملی گاز ایران با ترکیب حسن گلمکانی، منصور ارکانی و محسن مربایان توانست با مجموع رکوردهای به دست آمده در بین 16 تیم شرکت کننده بر سکوی نخست قرار گیرد.

  مسئول امور ورزش شرکت گاز خراسان رضوی افزود: در بخش تفنگ تپانچه نیز تیم شرکت گاز استان با ترکیب علی کامکار یزد نژاد، محمد جواد صافدل طهرانی و محمد رضا نعمتی زاده توانسنتد با غلبه بر 15 تیم شرکت کننده مدال نقره را به گردن آویزد. همچنین در رده بنده انفرادی تپانچه، محمد جواد صافدل طهرانی حائز مقام دوم و در بخش تفنگ بادی حسن گلمکانی مقام سوم را بدست آوردند.

  به گفته موسوی؛ در رده بندی مجموع تیمی تفنگ و تپانچه، تیم تیراندازی گاز خراسان رضوی به مربی‌گری احمد ظفر جعفرزاده و سرپرستی هادی دوراندیش در جایگاه اول جدول قرار گرفت و قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

شرکت گاز خراسان رضوی پیشگام در حوزه پدافند غیرعامل
 • 1396/8/9 سه‌شنبه شرکت گاز خراسان رضوی پیشگام در حوزه پدافند غیرعامل
  رئیس امور HSE شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: بر طبق ارزیابی های انجام شده توسط اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی، شرکت گاز استان به عنوان دستگاه برتر این حوزه معرفی شد.

  رئیس امور HSE شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: بر طبق ارزیابی های انجام شده توسط اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی، شرکت گاز استان به عنوان دستگاه برتر این حوزه معرفی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در حاشیه این جلسه و در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر اهمیت اجرای مصوبات پدافند غیرعامل در بین دستگاههای خدماتی اظهار کرد: تدوین طرح‌های ایمن سازی، ارتقای زیرساخت های مقابله با تهدیدات و آموزش دوره ای کارکنان در حوزه پدافند غیرعامل بخشی از اقدامات شرکت گاز استان در سال جاری بوده است.

  وی با اشاره به همسویی کامل اقدامات و فعالیت های شرکت گاز خراسان رضوی با سند راهبردی و چارچوب نهادی پدافند غیرعامل استان گفت: در سنجش چهار ماهه نخست سال 96 مبنی بر اجرای مصوبات پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی، شرکت گاز استان به عنوان دستگاه برتر این حوزه معرفی شد.

   

  برای مقابله با تهدیدات نیازمند تولید دانش بومی هستیم

  در ابتدای این جلسه سید ابولفضل احمدی مدیرکل پدافند غیرعامل استان با اشاره به ثبات تهدیدات در طول تاریخ اظهار کرد: در این مسیر تهدیدات انسان‌ساز به دلیل رشد علم بشر بسیار پویا و سیال بوده‌است.

  وی افزود: برای مقابله با تهدیدات نیازمند تولید دانش بومی هستیم چراکه معمولا داده‌های علمی مربوط به این زمینه در نقاط دیگر دنیا منتشر نمی‌شود، لذا در ساختار کنونی پدافند غیرعامل کشور و  استان، ساز و کار به نوعی است که شبکه دانش شکل گرفته و منجر به تولید دانش بومی شده است.

  احمدی با قدردانی از تلاش های دستگاههای برتر حوزه پدافند غیرعامل همدلی و همگامی مسئولان با طرح های این حوزه را موجب مردم داری عنوان کرد.

حضور کارشناسان شرکت گاز خراسان رضوی در تورتعالی مجتمع فولاد خراسان
 • 1396/8/9 سه‌شنبه حضور کارشناسان شرکت گاز خراسان رضوی در تورتعالی مجتمع فولاد خراسان
  جمعی از کارشناسان واحدهای مختلف شرکت گاز خراسان رضوی در برنامه تور تعالی استان که به میزبانی مجتمع فولاد خراسان برگزار شد شرکت کردند.

  جمعی از کارشناسان واحدهای مختلف شرکت گاز خراسان رضوی در برنامه تور تعالی استان که به میزبانی مجتمع فولاد خراسان برگزار شد شرکت کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این برنامه که با هدف آشنایی با سیستم تعالی سازمانی مجمتع فولاد خراسان و بهینه کاوی و الگوبرداری از دستاوردهای مطلوب این مجموعه انجام شد بیش از 110 کارشناس از ادارات مختلف استان حضور یافتند.

  بنابراین گزارش، معرفی اجمالی نظام انگیزشی دستیابی به برنامه ها و اهداف کلان، شیوه  مدیریت استراتژیک این مجموعه بر اساس رویکرد مدل تلفیقی swot-bsc، سیستم های مدیریت منابع انسانی و آموزش بر اساس iso10015/1999، نظام تعیین سبک رهبری، مدل شایستگی، ارزیابی 360 درجه، برنامه توسعه رهبران، نظام های مدیریت ایمنی، بهداشت شغلی و محیط زیست بر اساس ohsas18001/2007 و iso 14001/2015 و گشتهای vip از مهمترین موارد مطروحه در این تور یک روزه بود.

  همچنین در بخش دیگری از این برنامه، بازدید از خطوط نواحی تولیدی (احیاء مستقیم، فولادسازی، نورد) پشتیبانی فنی(شبکه ریلی، واگن برگردان، واحدهای تصفیه آب) و پروژه توسعه در حال اجرا(گندله سازی) انجام شد.

پروژه مانیتورینگ در 80 ایستگاه گازرسانی خراسان رضوی عملیاتی شد
 • 1396/8/8 دوشنبه پروژه مانیتورینگ در 80 ایستگاه گازرسانی خراسان رضوی عملیاتی شد
  رئیس اندازه‌گیری و توزیع گاز طبیعی شرکت گاز خراسان رضوی از عملیاتی شدن پروژه مانیتورینگ در سطح 80 ایستگاه گازرسانی استان با اعتباری معادل 13 میلیارد ریال خبر داد.

  رئیس اندازه‌گیری و توزیع گاز طبیعی شرکت گاز خراسان رضوی از عملیاتی شدن پروژه مانیتورینگ در سطح 80 ایستگاه گازرسانی استان با اعتباری معادل 13 میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید محمدجواد کوچک زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: از ویژگی های بارز این پروژه، انجام مطالعه و طراحی مقدماتی آن توسط کارشناسان امور اندازه‌گیری شرکت گاز استان مطابق با کتابچه و دستورالعمل ابلاغی مانیتورینگ شرکت ملی گاز ملی ایران است.

  وی با اشاره به پیشرفت 20 درصدی این پروژه در بخش عملیات اجرایی کابل کشی و نصب و راه اندازی تدریجی سیستم مانیتورینگ در سطح استان افزود: با برنامه ریزی های انجام شده طی چهار ماه پایانی سال جاری، 67 ایستگاه CNG و 13 ایستگاه تقلیل فشار گاز به تدریج تحت پوشش مانیتورینگ داده های ایستگاهی قرار خواهند گرفت.

  کوچک زاده در پایان از همسویی اقدامات و فعالیت های شرکت گاز خراسان رضوی با استانداردهای بین المللی گازرسانی خبر داد.

درخشش ایثارگران شرکت گاز خراسان رضوی در مسابقات ورزشی
 • 1396/8/8 دوشنبه درخشش ایثارگران شرکت گاز خراسان رضوی در مسابقات ورزشی
  رئیس امور ایثارگران شرکت گاز خراسان رضوی از درخشش تیم اعزامی این شرکت در بیست و یکمین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  رئیس امور ایثارگران شرکت گاز خراسان رضوی از درخشش تیم اعزامی این شرکت در بیست و یکمین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حبیب الله شرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این دوره از مسابقات تیم فوتسال ایثارگران شرکت گاز استان به سرپرستی حسن فریدونی و  مربی گری سید حمید موسوی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی شد.

  وی افزود: در بخش دارت نیز محمد باقری از جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی و مربی دارت این شرکت توانست در یک رقابت نفس گیر در بین 38 شرکت کننده عنوان قهرمانی را از آن خود کند.  

  همچنین مدال نقره مسابقات در بخش تنیس به حمید رحمانیان جانباز سرافراز این شرکت رسید.

  گفتنی است؛ بیست و یکمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران از مورخه 28 مهرماه آغاز گردیده که نتایج رشته های دیگر این مسابقات همچون شنا و تیراندازی طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

حفظ تجهیزات و منابع انسانی هدف اصلی شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/8/7 يكشنبه حفظ تجهیزات و منابع انسانی هدف اصلی شرکت ملی گاز ایران
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: حفظ تجهیزات، تاسیسات و منابع انسانی باید به عنوان یک هدف اصلی توسط مدیران و مسئولان شرکت گاز دنبال شود.

  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: حفظ تجهیزات، تاسیسات و منابع انسانی باید به عنوان یک هدف اصلی توسط مدیران و مسئولان شرکت گاز دنبال شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حمیدرضا عراقی صبح امروز یکشنبه هفتم آبان ماه 96 در جلسه هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران که برای اولین بار به صورت ویدیو کنفرانس با همراهی چهار شرکت گاز استانی تهران، خراسان رضوی، اصفهان و فارس برگزار شد اظهار کرد: حفظ تجهیزات، تاسیسات و منابع انسانی باید به عنوان یک هدف اصلی توسط مدیران و مسئولان شرکت گاز دنبال شود.

  وی با بیان این مطلب که باید به کارهای اولویت‌دار، مهم و روزمره شرکت توجه داشته باشیم افزود: یکی از مواردی که مدیران و مسئولان شرکت گاز باید به جد دنبال آن باشند توجه به امور ساده و روزمره‌ای است که اندکی مورد غفلت واقع شده است.

  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بالابردن کیفیت فرآیندهای جاری شرکت را مولفه اصلی توسعه عنوان کرد و گفت: باید به سمتی حرکت کنیم تا اقدامات شرکت الگویی برای سایر سازمانها و نهادهای کشور باشد.

  وی همچنین خواستار وحدت رویه شرکت های گاز استانی در بحث اصول و مقررات جاری مقررات پیمانکاران شد.

  اختصاص رتبه اول وصول مطالبات توسط شرکت گاز خراسان رضوی

  سید حمید فانی نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: مباحثی از قبیل جذب سرمایه‌گذار در حوزه گازرسانی به صنایع و متمرکز کردن مرکز پیام بر روی خودروهای امدادی از اصلی ترین موضوعات مورد پیگیری شرکت گاز خراسان رضوی است.

  وی با اشاره به رابطه دوسویه وصول مطالبات و توسعه فعالیت های شرکت ملی گاز ایران افزود: بحمداا... با تلاش های انجام شده توسط همکاران بنده جایگاه نخست وصول مطالبات قبوض گاز در بین شرکت های گاز استانی به شرکت گاز خراسان رضوی تعلق دارد.

  گفتنی است؛ در ادامه این جلسه مدیران عامل دیگر شرکت های گاز استانی به ارائه موضوعات و مسائل مطروحه شرکت متبوع خود پرداختند.

لزوم افزایش آستانه مقاومت کارکنان در برابر تهدیدات و بالا بردن توان تخصصی
 • 1396/8/7 يكشنبه لزوم افزایش آستانه مقاومت کارکنان در برابر تهدیدات و بالا بردن توان تخصصی
  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، پایداری گاز در طول ماه‌های مختلف سال را مرهون تلاش و پشتکار کارکنان این صنعت دانست و بر لزوم افزایش آستانه مقاومت کارکنان در برابر تهدیدات و بالا بردن توان تخصصی آنان تاکید کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، پایداری گاز در طول ماه‌های مختلف سال را مرهون تلاش و پشتکار کارکنان این صنعت دانست و بر لزوم افزایش آستانه مقاومت کارکنان در برابر تهدیدات و بالا بردن توان تخصصی آنان تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در اولین روز از هفته پدافند غیرمل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بهره مندی از اصول و الگوهای اجرایی پدافند غیرعامل در صنعت گاز موجب حفاظت از سرمایه های کشور خواهد شد.

  وی با اشاره به لزوم افزایش آستانه مقاومت کارکنان در برابر تهدیدات و بالا بردن توان تخصصی  آنان افزود: مهمترین ماموریت پدافند غیرعامل ارتقای سطح شناختی تهدیدات پیش روی کشور است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با یادآوری شعال امسال در حوزه پدافند غیرعامل مبنی بر"حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور" خاطرنشان کرد: بازدید دوره‌ای از تجهیزات و ایستگاه‌های گازرسانی یکی از مولفه های عملیاتی پدافند غیرعامل در حوزه صنعت گاز محسوب می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با قدردانی از زحمات بی شایبه کارکنان این شرکت در بحث تامین پایدار گاز اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی با تکیه بر نیروهای پرتوان، کارآمد، پرتلاش، متعهد، متخصص و باتجربه توانسته است به تمام اهداف دولت تدبیر و امید جامعه عمل بپوشاند.

  وی اضافه کرد: مهمترین هدف شرکت گاز طی چند سال اخیر توسعه و تقویت شبکه های گاز به جهت بهره مندی حداکثری زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) از این نعمت الهی است.

قدردانی امام جمعه بایگ از تکریم ارباب رجوع در اداره گاز ناحیه تربت حیدریه
 • 1396/8/7 يكشنبه قدردانی امام جمعه بایگ از تکریم ارباب رجوع در اداره گاز ناحیه تربت حیدریه
  امام جمعه بخش بایگ از مدیریت عالی و برخورد فرهنگی رئیس و کارکنان اداره گاز ناحیه تربت حیدریه با مشترکان گاز طبیعی قدردانی کرد.

  امام جمعه بخش بایگ از مدیریت عالی و برخورد فرهنگی رئیس و کارکنان اداره گاز ناحیه تربت حیدریه با مشترکان گاز طبیعی قدردانی کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی حصاری با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی نوشت: احتراما بدین وسیله از مدیریت عالی و برخورد فرهنگی با ارباب رجوع و از زحمات و خدمات موثر و همکاری شایسته برادر گرامی جناب آقای معصومی ریاست محترم ناحیه گاز تربت حیدریه تشکر می کنم.

  امام جمعه بخش بایگ در ادامه توفیق روزافزون مدیران و کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

   بخش بایگ از شهرهای تاریخی شهرستان تربت حیدریه است.

اتصال 6 روستای گناباد به شبکه سراسری گاز کشور
 • 1396/8/6 شنبه اتصال 6 روستای گناباد به شبکه سراسری گاز کشور
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از روشن شدن مشعل گاز در شش روستای این شهرستان طی ماه جاری خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از روشن شدن مشعل گاز در شش روستای این شهرستان طی ماه جاری خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: با اتمام این پروژه شش روستای روشناوند، حاجی آباد، بیمرغ، نوده پشنگ، اروک و اسو از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  وی با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز در بحث توسعه خدمت زیربنایی روستاهای افزود: 112 هزار و 940 متر شبکه پلی اتیلن و تعداد یکهزار و 552 انشعاب برای گازرسانی به روستاهای مذکور انجام شد.

  نجاتی اضافه کرد: هم اکنون از مجموع 49 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز طبیعی گناباد، تعداد 30 روستا با گستره جمعیتی هشت هزار و 406 خانوار گازدارهستند و عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای دیگر نیز درحال انجام است.

  وی با اشاره به وجود 31هزار و 212 مشترک گاز طبیعی در گناباد افزود: از این آمار 21 هزار و 468 در بخش شهری و 9هزار و 744 مشترک در بخش روستایی ساکن هستند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد در پایان از برنامه ریزی شرکت گاز برای آغاز عملیات گازرسانی به شش روستای دیگر این منطقه تا پایان سال جاری خبر داد.

رعایت استانداردهای بهره برداری و ایمنی در ایستگاههای گازرسانی مشهد
 • 1396/8/3 چهارشنبه رعایت استانداردهای بهره برداری و ایمنی در ایستگاههای گازرسانی مشهد
  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی بر رعایت استانداردهای بهره برداری و ایمنی در سطح ایستگاههای گازرسانی مشهد تاکید کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی بر رعایت استانداردهای بهره برداری و ایمنی در سطح ایستگاههای گازرسانی مشهد تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز چهارشنبه سوم آبان ماه در بازدید از ایستگاه CGS غرب مشهد اظهار کرد: کلیه لوازم بلااستفاده موجود در سطح ایستگاههای گازرسانی خراسان رضوی باید در کوتاه ترین زمان ممکن تعیین تکلیف شوند.

  وی با تاکید بر رعایت استانداردهای بهره برداری و ایمنی در سطح ایستگاه‌های گازرسانی مشهد افزود: امدادرسانی به حوادث غیرمترقبه ناشی از گاز طبیعی نیازمند سرعت عمل نیروهای درگیر است که وجود لوازم و ابزار اضافی بدون استفاده در ایستگاه‌ها موجب از دست رفتن زمان طلایی بحران می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، دستور داد: کمیته‌ای با حضور روسای امور کالا، بازرسی فنی و رئیس اداره گاز منطقه هفت مشهد تشکیل و نسبت به اخذ تصمیم پیرامون تجهیزات دپو شده در این ایستگاه تصمیم گیری شود. همچنین رئیس روابط عمومی این شرکت نیز مامور پیگیری و ارائه گزارش موضوعی در این باره گردید.

  گفتنی است؛ در ادامه این بازدید سید حمید فانی از نزدیک وضعیت تجهیزات و میزان آمادگی آنان برای تامین پایدار گاز شهر مشهد در زمستان امسال را مورد بررسی قرار داد.

سرعت پروژه های گازرسانی وابسته به تعامل دستگاه‌های اجرایی
 • 1396/8/2 سه‌شنبه سرعت پروژه های گازرسانی وابسته به تعامل دستگاه‌های اجرایی
  نشست صمیمانه مدیران دو مجموعه راهداری و شرکت گاز خراسان رضوی در راستای تسهیل صدور مجوزهای حفاری پروژه های گازرسانی روستایی این استان برگزار شد.

  نشست صمیمانه مدیران دو مجموعه راهداری و شرکت گاز خراسان رضوی در راستای تسهیل صدور مجوزهای حفاری پروژه های گازرسانی روستایی این استان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در ابتدای این دیدار ضمن قدردانی از همکاری خوب مدیران راهداری استان اظهار کرد: اجرای سریع پروژه های گسترده گازرسانی روستایی در خراسان رضوی نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی،  با بیان این مطلب که صدور فوری مجوزهای حفاری از سوی راهداری و شهرداری موجب سرعت بخشیدن به فعالیت های اجرای این شرکت می شود افزود: بحمداا... طی چند ماه اخیر شاهد همکاری خوبی از سوی مدیران این دو مجموعه انقلابی بوده ایم.

  فانی یادآور شد: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 487 روستا با گستره جمعیتی 70 هزار و 814 خانوار در حال اجراست و طبق برنامه ریزی های انجام شده پرونده گازرسانی روستایی خراسان رضوی تا سال 97 بسته خواهد شد.

  ابراهیم نصری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی نیز در ادامه گفت: بیشترین حجم فعالیت کارشناسان اداره کل راهداری استان در مقطع زمانی فعلی متوجه صدور مجوزهای درخواستی از سوی شرکت گاز استان است.

  وی با اشاره به آمادگی مجموعه راهداری در بحث صدور مجوزهای حفاری افزود: اداره کل راهداری خراسان رضوی تمام تلاش خود را در راستای تسریع در اجرای پروژه های زیربنایی استان انجام می دهد.

مشعل گاز 6 روستای شهرستان مه ولات در خراسان رضوی روشن شد
 • 1396/8/2 سه‌شنبه مشعل گاز 6 روستای شهرستان مه ولات در خراسان رضوی روشن شد
  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان خراسان رضوی از اتمام پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان مه ولات در این استان خبر داد.

  مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان خراسان رضوی از اتمام پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان مه ولات در این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با اتمام این پروژه روستاهای همت آباد، قلعه جوق، میاندهی، جنت آباد، شمس آباد و فتح آباد شهرستان مه ولات از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  وی افزود: 79 هزار و 761 متر شبکه پلی اتیلن و 16هزار و 217 متر شبکه فولادی برای انجام این پروژه بکار رفته است.

  به گفته مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان خراسان رضوی، یکهزار و 407 انشعاب در سطح شش روستای گفته نصب شده که این مهم مرهون تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان در بحث خدمت رسانی به مردم است.

  گفتنی است، طبق برنامه ریزی های انجام شده کلیه روستاهای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز طبیعی در خراسان رضوی تا سال 97 به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 56092