اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
 • 1395/12/8 يكشنبه آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار‌کرد: با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان نسبت به راهکارهای استفاده صحیح و ایمن از گاز دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" ویژه دانش آموزن در سطح مدارس تربت‌حیدریه برگزار شد.

  وی افزود: کارشناسان ایمنی اداره گاز ناحیه تربت حیدریه در این دوره های چند ساعته مطالبی پیرامون استفاده از وسایل گازسوز نظیر بخاری، اجاق گاز، آبگرمکن و چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی را به دانش آموزان آموزش دادند.

  معصومی به نقش کلیدی آموزش و پرورش در نهادینه کردن فرهنگ مصرف صحیح و ایمن گاز اشاره کرد و گفت: دانش آموزان می‌توانند به عنوان همیاران گاز، وسیله ارتباطی خوبی بین مسئولان و جامعه برای انتقال اطلاعات پیرامون این نعمت الهی باشند.

  گفتنی است؛ در انتهای دوره‌های مذکور بسته‌های آموزشی مرتبط (شامل کتابچه، بروشور،CD  و…) اهدا و کارشناسان اداره گاز پاسخگوی سوالات متعدد دانش آموزان پیرامون مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی بودند.

تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
 • 1395/12/8 يكشنبه تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این پیام خطاب به سید حمید فانی نوشت:

   

  جناب آقای فانی

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  با سلام واحترام

   روز ملی مهندسی را به شما و کلیه مهندسین خدوم استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آورند. توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران محترمتان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
 • 1395/12/8 يكشنبه نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی درباره برگزاری این دوره از مسابقات که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد اظهار کرد: اولین دوره جام فوتبال دستی ادارات دولتی همزمان با دهه فجر آغاز شد.

  وی افزود: استقبال 9 تیم دو نفره از مسابقات و انجام رقابت های تنگاتنگ و نفس گیر از جذابیت های این دوره از مسابقات به شمار می رود.

  نجاتی اضافه کرد: تیم اداره گاز ناحیه گناباد متشکل از الیاس یوسف پور و ابوالفضل عاطفی با غلبه بر رقبای خود موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات جام فوتبال دستی ادارات دولتی این شهرستان شدند.

  گفتنی است؛ فوتبال دستی یکی از سبکهای ورزش روی میز است که با توپی کوچکتر از توپ پینگ پنگ و در میزی به ابعاد ۱۲۰×۷۰ سانتیمتر و با ارتفاع 90 سانتیمتر از سطح زمین برگزار می شود.

204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
 • 1395/12/8 يكشنبه 204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این خبر افزود: در ادامه بهره برداری از پروژه های گازرسانی به شهرستان نیشابور در دهه فجر امسال نیز هفت روستای علی آباد، قلعه وزیر، حصار، باز حیدر، چشمه خسرو، جوادیه و نوبهار با اعتباری معادل 25 میلیارد و 518 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی اضافه کرد: تعداد علمک‌های نصب شده در این هفت روستا را 500 عدد عنوان کرد و گفت: نصب و راه اندازی یک ایستگاه TBS به ظرفیت پنج هزار متر مکعب در ساعت، شبکه گذاری شش هزار و 600 متری تغذیه فولادی و 37 هزار و 639 متری شبکه توزیع پلی اتیلن از دیگر فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی در این پروژه بوده است.

  رئیس اداره گاز نیشابور اضافه کرد: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  به گفته کریمی هم اکنون ضریب نفوذ گاز در شهرستان نیشابور 61 درصد است که با اتصال 86 روستای در حال اجراء به 84 درصد ارتقا خواهد یافت.

با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
 • 1395/12/7 شنبه با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، متن پیام بدین شرح است:

   

  شکوفایی تمدن بشر، حاصل ایده های مهندسین تلاشگر است. از دیرباز تاکنون همواره مهندسین در تلاش و کوششی خستگی ناپذیر، ساخته و پرداخته اند تا مردان دوران خود و شاید کسانی که پس از آنها پای در این دنیا می گذارند را به آرامش و آسایش نزدیکتر کنند. پنجم اسفند ماه، گاهی است برای بزرگداشت یکی از ستاره‌های این آسمان درخشان، خواجه نصیر الدین طوسی. ولی بدون تردید سترگ ترو گرامی‌تر از این نخواهد بود که مهندسین امروز به عنوان میراث داران این دانش و تمدن، پای در راه این بزرگان نهاده و هرچه در توان دارند برای ساختن و پرداختن این سرزمین کهن به میدان آوردند.

  اکنون شایسته است که بدین مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به جنابعالی و جامعه مهندسین استان خراسان رضوی تبریک عرض نموده و بهروزی و سربلندی تان را از خداوندگار یکتا درخواست نمایم.

به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
 • 1395/12/7 شنبه به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی زارع درباره برگزاری این مانور اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده و پس از هماهنگی با رئیس محترم امور HSE گاز استان در تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه سالجاری، همزمان با بارش نزولات آسمانی، مانور برف و یخبندان و افت فشار در شهرستان درگز برگزار شد.

  وی هدف از برگزاری این مانور را افزایش میزان آمادگی نیروهای امدادی، تعمیراتی، کنترل و پایش توانایی‌ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف کارکنان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شاهد عملکرد خوب و مطلوبی از سوی همه واحدهای درگیر در این مانور بودیم.

  زارع آمادگی نیروهای امدادی را موجب افزایش توانمندی و خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم دانست و گفت: شناسایی نقاط ضعف و قوت در جهت آمادگی مطلوب در مواجهه با بحران‌های احتمالی نکته ای است که نباید از دید همه مسئولان دستگاهای دولتی مغفول واقع شود.

تبریک مدیرعامل گاز خراسان رضوی به مهندسان صنعت گاز استان
 • 1395/12/4 چهارشنبه تبریک مدیرعامل گاز خراسان رضوی به مهندسان صنعت گاز استان
  لحظاتی پیش؛ مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گاز خراسان رضوی با حضور در امور مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ضمن تبریک روز ملی مهندسی، نیابتا از زحمات و تلاش های بی شایبه کلیه خدمتگذاران صنعت گاز استان تقدیر کردند.

  لحظاتی پیش؛ مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گاز خراسان رضوی با حضور در امور مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ضمن تبریک روز ملی مهندسی، نیابتا از زحمات و تلاش های بی شایبه کلیه خدمتگذاران صنعت گاز استان تقدیر کردند.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که پیش از ظهر امروز در محل دفتر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان انجام شد ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه کارکنان علی الخصوص همکاران حوزه مهندسی اظهار کرد: این حضور نمادین به جهت تقدیر از تلاشهای موثرتمامی همکاران زحمتکش شرکت گاز خراسان رضوی است.

  وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری همه کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی شاهد تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره مندی همگان از نعمت گاز طبیعی باشیم.

  در ادامه این جلسه حسن افتخاری مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان نیز با تشکر از نگاه ویژه مدیرعامل محترم به تمام بخش های شرکت به ویژه حوزه مدیریت مهندسی و اجرای طرح ها گفت: حقیقتا توجه به فعالیتهای امور مهندسی در سایه حمایت‌های حضرتعالی پررنگ تر شده است.

  وی حرکت بدون برنامه ریزی و فاقد تفکر را آفت امور مهندسی عنوان کرد و افزود: بی شک انجام فعالیتهای مهندسی با برنامه ریزی و تعقل شکوفایی و پیشرفت هرچه بهتری را تجربه خواهد کرد.

  سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در خاتمه این دیدار ضمن تبریک خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی عنوان کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل محترم مبنی بر نگاه نوین در عرصه روابط عمومی، ویژه برنامه های دیگری نیز در دستور کار این مجموعه به جهت پاسداشت این روز قرار گرفته است.

  به گفته علوی، ارسال پیام تبریک مدیر عامل گاز خراسان رضوی به رئیس سازمان نظام مهندسی استان، ارسال پیام تبریک(sms) ویژه همکاران، تهیه کیک ویژه روز مهندسی با طراحی خلاقانه و درج پیام تبریک مدیرعامل در شبکه داخلی از دیگر ویژه برنامه های روابط عمومی به مناسبت روز ملی مهندسی خواهد بود. 

  گفتنی است در این مراسم ، محسن مرباییان رئیس امور گازرسانی به صنایع، سید مصطفی حیدری رئیس خدمات فنی مهندسی و قاسم ابراهیمی مقدم جانشین واحد اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان رضوی پیرامون مباحث مطروحه در حوزه مهندسی با مدیرعامل محترم به بحث و گفت و گو نشستند. 

با هدف شادی آفرینی در بین خانواده‌های گاز خراسان رضوی؛ جشنواره آقای ایمنی در برف برگزار شد
 • 1395/12/3 سه شنبه با هدف شادی آفرینی در بین خانواده‌های گاز خراسان رضوی؛ جشنواره آقای ایمنی در برف برگزار شد
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان با اشاره به رابطه مستقیم شادی و نشاط خانواده‌ها و تاثیر آن در افزایش بهره‌وری سازمانی کارکنان، از برگزاری جشنواره آقای ایمنی در برف ویژه خانواده های این شرکت خبر داد.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان با اشاره به رابطه مستقیم شادی و نشاط خانواده‌ها و تاثیر آن در افزایش بهره‌وری سازمانی کارکنان، از برگزاری جشنواره "آقای ایمنی در برف" ویژه خانواده های این شرکت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر گفت: جشنواره آقای ایمنی در برف با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین کودکان و خانواده‌های کارکنان این شرکت برگزار شده است.

  وی ضمن تشکر از استقبال خانوادهای محترم کارکنان در این جشنواره اظهار کرد: به لطف خدا توانستیم با بهره گیری از بارش نزولات آسمانی روز پر نشاطی را با ساخت آدمکهای برفی به ثبت برسانیم.

  علوی با بیان اینکه بیش از 40 خانوار در غالب گروه‌های مختلف در این جشنواره پرنشاط شرکت داشتند افزود: جشنواره "آقای ایمنی در برف" ویژه خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی با موضوع ساخت تندیس های برفی آقای ایمنی و پیام های صرفه جویی در مصرف گاز برگزار شد.

  پذیرایی با چای، آش داغ و اهداء جوایز ارزنده به خانواده ها و فرزندان کارکنان شرکت گاز استان از دیگر ویژه برنامه‌های این جشنواره بود.

  گفتنی است؛ اختتامیه جشنواره "آقای ایمنی در برف" با حضور سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان و اعلام حمایت وی از افزایش شادی و نشاط خانواده های کارکنان این شرکت برگزار شد.

آماده باش مدیریت بحران گاز خراسان رضوی در روزهای سرد زمستانی
 • 1395/12/3 سه شنبه آماده باش مدیریت بحران گاز خراسان رضوی در روزهای سرد زمستانی
  رئیس امورHSE گاز خراسان رضوی از آماده باش کارکنان مجموعه مدیریت بحران این امور در پی بارش شدید برف و کاهش محسوس دمای استان خبر داد.

  رئیس امورHSE  گاز خراسان رضوی از آماده باش کارکنان مجموعه مدیریت بحران این امور در پی بارش شدید برف و کاهش محسوس دمای استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر در حاشیه بازدید از ایستگاه CGS  گازرسانی غرب مشهد اظهار کرد: در پی بارش نزولات آسمانی و افزایش مصرف گاز طبیعی کارشناسان مدیریت بحران HSE  گاز خراسان رضوی از روند گازرسانی ایمن بازدید کردند.

  وی افزود: در این بازدید یک ساعته وضعیت جاده به جهت دسترسی فوری به ایستگاه، تجهیزات، اقلام ایمنی، سیستم گرمایشی، آمادگی کارکنان و ضریب ایمنی و کارکرد تجهیزات مورد بحث بررسی کارشناسی قرار گرفت.

  گفتنی است؛ ایستگاه CGS غرب مشهد با ظرفیت 400000m3/hr یکی از چهار ایستگاه اصلی تامین گاز شهری مشهد است.

پنج نفر از کارکنان گاز خراسان رضوی مسابقات کشوری کیو کوشین را داوری کردند
 • 1395/12/3 سه شنبه پنج نفر از کارکنان گاز خراسان رضوی مسابقات کشوری کیو کوشین را داوری کردند
  رئیس خدمات اجتماعی، رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی از قضاوت پنج نفر از کارکنان این شرکت در مسابقات کیوکوشین قهرمانی کشور خبر داد.

  رئیس خدمات اجتماعی، رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی از قضاوت پنج نفر از کارکنان این شرکت در مسابقات کیوکوشین قهرمانی کشور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی صبایی در این باره اظهار کرد: بر‌طبق نظر کمیته برگزاری ششمین دوره مسابقات کشوری کیوکوشین، آقایان محمد عاشوری، سید محمد منصوری، حمید حدادنژاد، احمد منصوری و مرتضی تندیسه از کارکنان شرکت گاز استان موفق شدند تا با توجه به سوابق وزرشی و فنی داوری این دوره از مسابقات را برعهده بگیرند.

  وی افزود: وجود کارکنانی آماده در عرصه های مختلف ورزشی از افتخار شرکت گاز خراسان رضوی است.

  رئیس خدمات اجتماعی رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: افراد مذکور در سابقه فعالیت‌های ورزشی خود، حضور چندین باره در مسابقات استانی و کشوری و کسب چندین عنوان قهرمانی را دارا هستند.

  صبایی با اشاره به تاکید مدیر عامل محترم شرکت گاز خراسان رضوی مبنی بر اهمیت ورزش و حضور فعال کارکنان در زمینه‌های مختلف ورزشی اظهار کرد: این موضوع با جدیت هر چه تمام‌تر از سوی امور خدمات اجتماعی رفاهی شرکت دنبال می شود. امیدواریم با حضور و فعالیت‌های سایر کارکنان، شاهد پررنگ تر شدن قاب افتخارات این شرکت باشیم.

  وی گفت: معتقدیم عقل سالم در بدن سالم است و زمانی می‌توانیم سازمانی سالم و بانشاط داشته باشیم که کارکنان آن از روحیه ورزشکاری و قهرمانی لبریز شده باشند.

  رئیس خدمات اجتماعی رفاهی شرکت گاز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هرگونه حمایتی در راستای حضور همکاران در عرصه‌های ورزش قهرمانی را طبق ضوابط و مقررات سازمان دنبال می‌کنیم.

سایت بسیج شرکت گاز خراسان رضوی راه اندازی شد
 • 1395/12/3 سه شنبه سایت بسیج شرکت گاز خراسان رضوی راه اندازی شد
  فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز به کار پرتال داخلی این مجموعه مقدس با هدف ارتباط سریع بین بسیجیان خبر داد.

  فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز به کار پرتال داخلی این مجموعه مقدس با هدف ارتباط سریع بین بسیجیان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مهدی باقری با اعلام این خبر اظهار کرد: این پایگاه با هدف اطلاع رسانی، ایجاد ارتباط و تبادل نظرات بسیجیان با فرماندهی این پایگاه و تشریح وظایف کلی بسیج راه اندازی شد.

  وی افزود: در این سایت قسمت‌های متنوع صوتی، تصویری با زیرپرتال‌های پرسنلی، فرهنگی، ورزشی و رسانه با نگاه به افزایش مشارکت بسیجیان در برنامه های مذکور گنجانده شده است.

  باقری خاطر نشان کرد: بسیجیان می توانند با ورود به این سایت به آدرسhttp://krgc.ir/basij  از آخرین برنامه های پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی مطلع شده و از طریق رابط کاربری نقطه نظرات خود را اعلام کنند.

  فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری روز در فعالیت‌های امروز بسیجیان، گفت: استفاده از ابزار الکترونیک، افزایش دقت، کاهش اتلاف وقت و پیشرفت سازمانی در پِی دارد.

خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
 • 1395/11/30 شنبه خداقوت مدیرعامل گاز خراسان رضوی به همکاران امور بهره برداری این شرکت
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با صدور پیامی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه بهره برداری این شرکت در راستای پایداری گاز طبیعی شهرها و روستاهای استان تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این پیام ضمن تاکید بر لزوم آمادگی همه جانبه از سوی کارکنان امدادی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه گاز تصریح کرد: پایداری گاز طبیعی و استفاده شبانه روزی مشترکان از این نعمت الهی نیازمند افزایش دقت نظر و حضور مداوم شما و همه تلاشگران صنعت گاز استان است. اطمینان دارم کلیه کارکنان امور بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی در این روزهای سرد زمستانی بی منت آماده خدمت رسانی به مشترکان به جهت بهره‌مندی مستمر و پایدار از گاز طبیعی هستند. این امر شایسته تقدیر و خداقوت است.

  بنابراین گزارش؛ بارش سنگین برف از ظهر روز گذشته موجب افزایش مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و در ادامه آماده باش نیروهای امدادی شرکت گاز خراسان رضوی را در راستای تامین و پایداری گاز طبیعی در پی داشت.

  گفتنی است؛ صبح امروز رئیس روابط عمومی و رئیس دفتر مدیرعامل گاز خراسان رضوی به نیابت از سید حمید فانی مدیرعامل این شرکت، با حضور در حوزه بهره‌برداری گاز استان و مرکز پیام 194، مراتب تقدیر و خداقوت ایشان را به کارکنان امور بهره برداری و امداد گاز خراسان رضوی ابلاغ نمودند.

از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
 • 1395/11/30 شنبه از کاهش دو درجه ای دمای منازل تا صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم همکاری مردم در راستای پایداری گاز‌طبیعی گفت: شهروندان می توانند تنها با کاهش دو درجه ای دمای منازل به اندازه تولید یک پالایشگاه کشور در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب اظهار کرد: صرفه جویی به معنای استفاده از فناوری های جدید در جهت استفاده هرچه‌بهتر از منابع محدود بخصوص منابع تجدید ناپذیر است که این مهم بی شک نیازمند همکاری مردم و مسئولان با یکدیگر می باشد.

  وی کاهش دو درجه‌ای دمای منازل را موجب صرفه‌جویی در مصرف گاز به اندازه تولید یک پالایشگاه عنوان کرد و افزود: مصرف بهینه گازطبیعی علاوه بر ذخیره این نعمت خدادادی برای آیندگان، صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی امروز خانوار را به همراه خواهد داشت.

  فانی صرفه جویی در مصرف انرژی را نیازمند افزایش حس مسئولیت‌پذیری از سوی آحاد جامعه دانست و گفت: رعایت الگوی مصرف بهینه ‌گاز و نهادینه شدن این مهم در بین مردم باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود. در این راستا شهروندان می‌توانند تنها با رعایت نکاتی ساده همچون استفاده از لباس گرم مناسب، پوشاندن مسیرهای هدررفت گرما از جمله کانال‌های کولر و از همه مهمتر رعایت دمای رفاه به این مهم جامعه عمل بپوشانند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گاز را ثروت الهی عنوان کرد و افزود: با همکاری و تعامل مردم و مسئولان در راستای صرفه‌جویی هرچه بیشتر می توان این نعمت خدادادی را برای آیندگان حفظ نمود.

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
 • 1395/11/30 شنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و  سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت بارگاه مطهر رضوی پیرامون مسائلی همچون تسهیل و استمرار امورگازرسانی به زائرسراهای ارزان قیمت و حرم مطهر رضوی به بحث و گفتگو نشستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار که عصر روز پنجشنبه در حرم مطهر رضوی انجام شد ضمن بیان گزارشی از اقدامات شرکت گاز در حوزه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان اظهار کرد: کارکنان گاز خراسان رضوی به حق خادمان شایسته‌ای برای حضرت رضا(ع) هستند. معتقدیم خدمت رسانی به زائران و مجاوران علی ابن موسی الرضا(ع) بی‌شک در حکم خادمی محسوب می شود.

  وی افزود: بارها در جمع کارکنان خدوم گاز خراسان رضوی به این نکته اشاره کرده ام که خدمت در خراسان رضوی علی الخصوص مشهد مقدس توفیقی است که از سوی خداوند متعال به ما عطا شده و وظیفه ما این است که با تلاش و کوشش هرچه بیشتر در مسیر رضایتمندی مردم، سپاسگذار این لطف و محبت خداوندی باشیم.

  فانی اضافه کرد: تمام همت خادمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت گاز خراسان رضوی ارائه خدمات بی منت به زائران و مجاوران است.

  سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در زمینه گسترش خدمات زیربنایی اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و وظیفه اصلی مسئولان باید تلاش در راستای افزایش رفاه و آسایش آنان باشد.

  وی خواستار توجه هر چه بیشتر دستگاههای خدماتی به بحث احداث زائرسراهای ارزان قیمت در مشهد شد و گفت: تسهیل در امر بهبود خدمت‌رسانی به این اماکن، رضایت و خوشنودی حضرت رضا(ع) و در نهایت خداوند متعال را به همراه دارد.

  وی با بیان این مطلب که شرکت گاز استان خدمات ارزنده ای در حوزه زیرساختی و عمرانی مشهد مقدس انجام داده است گفت: استمرار خدمات گازرسانی به مجموعه حرم مطهررضوی همانند گذشته از تاکیدات تولیت محترم آستان قدس رضوی است.

 با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
 • 1395/11/25 دوشنبه با حکم فانی؛ سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی شد
  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  ظهر امروز 23 بهمن ماه 95، مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم با تقدیر از اقدامات محمد ایمانی فر در معرفی هرچه بهتر خدمات شرکت گاز به مردم اظهار کرد: ایشان با سیاست گذاری‌های خوبی که در حوزه های مختلف روابط عمومی انجام دادند موفق به کسب عناوین مختلفی همچون روابط عمومی برتر وزارت نفت و حتی روابط عمومی برگزیده کشور در حوزه‌های مختلف شدند.

  فانی پیرامون اقدامات چهار ساله گذشته رئیس سابق روابط عمومی اذعان کرد: حقیقتا ایشان بدون چشم داشت و توقع فعالیت خود را ادامه دادند و با یک مدیریت صحیح، تحولی در مجموعه روابط عمومی شرکت ایجاد کردند.

  وی ضمن بیان خاطراتی از دوران حضور خود در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: افتخارات به دست آمده در تمام ادوار روابط عمومی علی الخصوص چهار ساله اخیر مدیون همکاری و تعامل خوب کارکنان این واحد با یکدیگر است و امیدوارم با تداوم این رابطه صمیمی شاهد سیر صعودی موفقیت‌ها در روزهای پیش رو باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که سید احمد علوی را با اطمینان قلبی کامل انتخاب نموده‌ایم اظهار کرد: ایشان فردی مردم‌دار، خوش اخلاق و دارای سوابق فرهنگی، اجرایی و فنی مفیدی است که امیدواریم حضور ایشان در واحد روابط عمومی منشا خیر و برکت شود.

  فانی با تاکید بر تداوم ادامه مسیر تحول در روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از سنتی به سوی روابط عمومی الکترونیک اضافه کرد: کماکان از اقدامات و طرح‌های روابط عمومی حمایت می کنم.

  ایمانی فر: موفقیت های پی در پی روابط عمومی معلول تلاش، همکاری و پشتکار کارکنان آن است

  محمد ایمانی‌فر رئیس سابق روابط عمومی شرکت گار خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: موفقیت‌های پی‌درپی روابط عمومی را معلول همکاری کارکنان آن با یکدیگر می دانم.

   وی ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در طول چهار ساله گذشته در واحد روابط عمومی افزود: با حمایت‌های مدیریت سازمان و همکاری و تعامل خوب کارکنان روابط عمومی موفق شدیم در این مدت فعالیت‌های خوبی در زمینه ترسیم چهره درون سازمانی و برون‌سازمانی انجام دهیم.

  علوی: ازحسن  اعتماد مدیرعامل و کمیته انتصابات تشکر می‌کنم

  سید احمد علوی رئیس جدید روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی ازاعتماد مدیرعامل و اعضای کمیته مشورتی انتصابات شرکت گفت: تلاش میکنم تا به امید خدا و حمایتهای مدیرعامل محترم ادامه دهنده روند صعودی بخش های مختلف روابط عمومی باشیم.

  گفتنی است؛ در حکم سید حمید فانی آمده است: ازآنجا که روابط عمومی در حکم چشم بینا و گوش شنوای سازمان است انتظار دارد ضمن ادامه فعالیتهای مفید و سیستمی جاری، در جهت تحقق اهداف و برنامه هایی همچون تعامل چند سویه بین همکاران، مدیران و مردم، ایجادشرایط شفاف و رقابتی منطقی در محیط و احصاء نیازهای مشترکین گاز تلاش جدی صورت گیرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در خاتمه این حکم بر تعامل منطقی و شفاف با اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی تاکید کرده است.

  گفتنی است؛ محمد ایمانی‌فر پس از چهار سال ریاست بر روابط عمومی شرکت گاز خراسان‌رضوی و کسب عناوین مختلفی همچون کسب سه دوره متوالی روابط عمومی برتر وزارت نفت، عنوان برتر روابط عمومی کشور در حوزه ارتباطات رسانه‌ای و ده‌ها مقام برگزیده استانی به سمت رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی منصوب شد.

مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
 • 1395/11/25 دوشنبه مدال برنز فوتسال جام بسیج ادارات نیشابور به اداره گاز رسید
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: تیم فوتسال کارکنان این شهرستان موفق به کسب عنوان سومی مسابقات فوتسال جام بسیج نیشابور شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار‌کرد: همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات فوتسال تحت عنوان جام بسیج با حضور حداکثری ادارات و سازمانهای دولتی در شهرستان نیشابور برگزار شد.

  وی افزود: در این مسابقات تیم فوتسال اداره گاز نیشابور با برخورداری از یک آرایش تیمی قدرتمند توانستند در بین بیش از 12 تیم بر سکوی سومی مسابقات  قرار گیرد.

  کریمی با یادآوری جمله ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "اگر بخواهید جسم را به قدرت، به زیبایی، به توانایی، به بروز قدرتها و استعدادهای گوناگون برسانید، باید ورزش کنید." خاطر نشان کرد: عقل سالم در بدن سالم است و این مهم بدون انجام فعالیتهای بدنی و حضور در مسابقات گوناگون ورزشی میسر نمی شود.

نائب قهرمانی تیم فوتسال اداره گاز گناباد در مسابقات جام دهه فجر شهرستان
 • 1395/11/25 دوشنبه نائب قهرمانی تیم فوتسال اداره گاز گناباد در مسابقات جام دهه فجر شهرستان
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: تیم فوتسال این اداره موفق شد تا در مسابقات فوتسال جام دهه فجر امسال جایگاه دومی را از آن خود کند.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد گفت: تیم فوتسال این اداره موفق شد تا در مسابقات فوتسال جام دهه فجر امسال جایگاه دومی را از آن خود کند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره از مسابقات همزمان با دهه فجر و با حضور شانزده تیم در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد که در انتها تیم فوتسال اداره گاز ناحیه گناباد در عین شایستگی و در یک رقابت تنگاتنگ موفق به کسب مقام نائب قهرمانی شد.

  وی با تاکید بر اهمیت افزایش توان روحی و جسمی کارکنان ادارت دولتی افزود: فعالیت‌های ورزشی موجب تقویت قدرت بدنی شده و بدن را برای انجام امورات روزانه آماده می‌کند و در مواقع سختی و اضطراب، تحمل افراد را افزایش می‌دهد؛ سلامت بدن، تعادل جسم و آرامش روحی از جمله فواید ورزش است.

   نجاتی با بیان اینکه شرکت گاز خراسان رضوی توجه ویژه‌ای به مقوله ورزش کارکنان دارد، اظهار کرد: عقل سالم در بدن سالم است، از همین رو بر خود واجب می‌دانیم تا مقدمات حفظ سلامت جسم و روح آنان را مهیا سازیم تا بتوانند در سایه این امر خدماتی سریع‌تر و با انرژی مضاعف به شهروندان ارائه دهند.

بهره مندی بیش از 2000 خانوار روستایی بردسکن از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/11/24 يكشنبه بهره مندی بیش از 2000 خانوار روستایی بردسکن از نعمت گاز طبیعی
  رئیس اداره گاز ناحیه بردسکن از اتصال 9 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر دوهزار خانوار به شبکه سراسری گاز کشور خبر داد‌.

  رئیس اداره گاز ناحیه بردسکن از اتصال 9 روستای این شهرستان با جمعیتی بالغ بر دوهزار خانوار به شبکه سراسری گاز کشور خبر داد‌.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستای بردسکن اظهار کرد: بزودی تمامی روستاهای بخش شهرآباد  به شبکه سراسری گاز متصل و به نوعی این بخش اولین نقطه استان است که 100 درصد روستاهای آن از نعمت گازطبیعی بهره مند می شوند.

  وی افزود: با افتتاح این پروژه روستاهای حسن آباد، کاظم‌آباد، جلال آباد، اسلام آباد، زمان آباد، حطیطه، علی آبادک، چراغ چین و عبدل آباد با اعتباری معادل 53میلیارد و 849 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی تصریح کرد: پروژه گازرسانی به 9 روستای بردسکن در مدت زمان یکسال و با تامین اعتبار از محل داخلی شرکت گاز به بهره برداری رسید.

  قدردانی معاون استاندار از زحمات کارکنان شرکت گاز

  در ادامه این مراسم، برات علی نیا فرماندار بردسکن ضمن تقدیر از اقدامات رئیس و کارکنان اداره گاز شهرستان گفت: حقیقتا دولت تدبیر و امید توانسته در دورترین نقاط روستایی کشور خدمات خوبی را به مردم ارائه دهد که امروز خوشحال هستیم که مردم روستاهای بخش شهرآباد از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

  رئیس شورای اداری بردسکن افزود: شهرستان بردسکن به لحاظ اجرای چندین پروژه در حوزه گاز در سطح استان  و کشور جز شهرهای  اول تا دوم می باشد که این امر شایسته تقدیر است.

با حضور جمعی از مقامات استانی؛ پروژه گازرسانی به 19 روستای زاوه تربت حیدریه افتتاح شد
 • 1395/11/24 يكشنبه با حضور جمعی از مقامات استانی؛ پروژه گازرسانی به 19 روستای زاوه تربت حیدریه افتتاح شد
  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های گاز خراسان رضوی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، 19 روستای شهرستان زاوه از توابع شهرستان تربت حیدریه با جمعیتی بالغ بر 2010 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های گاز خراسان رضوی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  19 روستای شهرستان زاوه از توابع شهرستان تربت حیدریه با جمعیتی بالغ بر 2010 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد حسین شالچی در مراسم بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به 19 روستای شهرستان زاوه از توابع تربت حیدریه در خراسان‌رضوی که با حضور جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار شد اظهار کرد: همزمان با دهه فجر امسال عملیات گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی و سلیمان زاوه با اعتباری بالغ بر 96 میلیارد و 792 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز به بهره برداری رسید.

  وی افزود: با افتتاح این پروژه مردم روستاهای کلاته سیدا، میرآباد، دروک، سیاه سنگ، نیاز آباد، حصار، پاگدار، برزو، پترو، چاقه، شهوار، کلاته زنگنه، حسن آباد، حفیظ آباد، دهنو، تلخی، صبی، اسماعیل آباد و پاقلعه از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

  شالچی با بیان اینکه امسال مجموع روستاهای گازرسانی شده استان در سال 95 تعداد 200 روستاست، اظهار کرد: میانگین اتصال هر دو روز یک روستا به شبکه سراسری گاز کشور آمار شگفت‌انگیزی است که این مهم در دولت تدبیر و امید به ثبت رسیده است.

  گفتنی است؛ در دهه فجر امسال یک شهر و 135 روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

رئیس اداره گاز ناحیه تایباد: ۴ روستای بخش میان ولایت با اعتبار ۷ میلیارد ریال گاز دار شد
 • 1395/11/24 يكشنبه رئیس اداره گاز ناحیه تایباد: ۴ روستای بخش میان ولایت با اعتبار ۷ میلیارد ریال گاز دار شد
  رئیس اداره گاز ناحیه تایباد گفت: همزمان با دهه فجر پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت از توابع شهرستان تایباد به بهره‌برداری رسید.

  رئیس اداره گاز ناحیه تایباد گفت: همزمان با دهه فجر پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت از توابع شهرستان تایباد به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد تقی دیندار در مورد بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی در شهرستان تایباد اظهار کرد: پروژه گازرسانی به چهار روستای بخش میان ولایت شهرستان تایباد با حضور نماینده مجلس، فرماندار شهرستان تایباد و سایر مقامات محلی افتتاح شد.

  وی افزود: این پروژه شامل اجرای ۲۰ کیلومتر شبکه توزیع و نصب ۲۸۰ انشعاب است؛ همچنین با بهره‌برداری از این پروژه بیش از ۴۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

  دیندار با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده برای گازرسانی به این چهار روستا بالغ بر هفت میلیارد ریال بوده است، عنوان کرد: این اعتبار از محل منابع داخلی شرکت گاز تامین شد.

  وی "خدمت جهادی" را موجب اتمام پروژه‌های گازرسانی روستایی دانست و اظهار کرد: در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه گازرسانی به مناطق محروم صورت گرفته و امیدوارم با ادامه این روند شاهد  توسعه شبکه های گازرسانی در کلیه روستا‌های واجد شرایط تایباد باشیم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 29573