اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
 • 1396/2/27 چهارشنبه تقدیر مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی از روابط عمومی این شرکت
  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه جلسه هفتگی هیات مدیره این شرکت از اقدامات و فعالیتهای واحد روابط عمومی تقدیر کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمدرضا صدیقی ظهر امروز در جلسه تقدیر از کارکنان روابط عمومی این شرکت که به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز "ارتباطات و روابط عمومی" برگزار شد اظهار کرد: مردم باید از اقدامات و عملکرد شرکت گاز در بحث توسعه خدمات زیربنایی مطلع شوند.

  رئیس هیات مدیره شرکت گاز خراسان رضوی افزود: تمام مدیران شرکت ملی گاز ایران بر این اعتقادند که اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اقدامات و دستاوردهای شرکت گاز باید دوشاش سایر فعالیتهای گازرسانی پیگیری شود.

  مدیرمالی شرکت ملی گاز ایران اضافه کرد: توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی علاوه بر ایجاد رفاه برای مردم منجر به تولید اشتغال و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد.

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در بخشی از این جلسه با ارزیابی مثبت از عملکرد روابط عمومی این شرکت، خواستار افزایش فعالیتها در راستای اهداف متعالی سازمان شد.

  همچنین سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی در ابتدای این مراسم گزارش مختصری از روند فعالیتهای انجام شده چند ماهه اخیر واحد متبوع خود را به سمع و نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت رساند.

  این مراسم با اهدا لوح یادبود مزین، به امضای مدیرعامل گاز خراسان رضوی به کارکنان روابط عمومی این شرکت به پایان رسید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
 • 1396/2/27 چهارشنبه رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد: روابط عمومی بازوی قوی و محکم سازمان
  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها بازوی قوی و محکم هر سازمان هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی ضمن تبریک روز "روابط عمومی و ارتباطات" اظهار کرد: مهمترین وظیفه استراتژیک روابط عمومی ها تصمیم سازی و اثرگذاری بر مسیر حرکت سازمان ها است.

  وی با اشاره بر اهمیت جایگاه روابط عمومی ها درعصر ارتباطات افزود: امروزه موضوع اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز و اول است، به گونه ای که موفقیت مجموعه ها و حتی دوامشان در گرو فعالیت های تخصصی ارائه شده از سوی کارشناسان روابط عمومی‌ است.

  علوی گفت: اعتقاد دارم دنیای فعلی ارتباطات در حال تجربه قدرت روزافزون فناوری و همگرایی با بهره‌گیری از توان رسانه ها است؛ این مهم بی شک نیازمند افزایش همکاری و تعامل مدیران روابط عمومی با صاحبان قلم است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی ضمن بازخوانی فرموده مقام معظم رهبری با این عنوان که "روابط عمومی‌ها می‌توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روشها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند" اظهار کرد: طبق تحقیقات جهانی انجام شده در بین 1300 شغل، روابط عمومی به عنوان حساس ترین و پراسترس ترین شغل دنیا انتخاب شد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون اقدامات انجام شده در روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی تصریح کرد: توسعه فعالیتهای افکارسنجی وارتباطات مردمی، تولید فرآورده‌های فرهنگی با رویکرد بهینه سازی و مصرف ایمن گاز طبیعی، مبادله پیام های مناسبتی در بین سایر سازمان ها و مخاطبان، تولید آثار رسانه ای و انتشار در بیش از 300 رسانه استانی و کشوری بخشی از اقدامات روابط عمومی شرکت گاز استان طی چند ماه اخیر بوده است.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر افزایش کارآیی و توان کارکنان روابط عمومی در جهت پیشبرد اهداف سازمان گفت: روابط عمومی‌ بازوی قوی و محکم مدیریت سازمان است.

  گفتنی است؛ بیست و هفتم اردیبهشت همزمان با روز جهانی ارتباطات در تقویم رسمی کشور به نام روز روابط عمومی نام گذاری شده است.

تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
 • 1396/2/26 سه شنبه تاکید مدیرعامل گاز خراسان رضوی در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در یک دیدار صمیمی با کارکنان ارکان ثالث گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی نیروهای قراردادی در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته (25 اردیبهشت 96) در نشستی صمیمی با کارکنان ارکان ثالث این شرکت که در سالن جلسات اداره مرکزی برگزار شد، ضمن بیان اینکه در طول هشت ماه گذشته توانسته‌ایم به وعده‌های داده شده در جلسه قبلی دیدار با شما عزیزان عمل کنیم، گفت: سعی بر این بوده که در طول سال 95 به گونه‌ای رفتار کنیم تا کمک حال شما باشیم چراکه مهم‌ترین منبع سازمان را نیروی انسانی آن می دانیم. در تلاشیم عزت شما را با یک برنامه ریزی اصولی افزایش داده و رفاهیات حداقلی در توان را طبق چارچوب قانونی برایتان فراهم کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان با تاکید بر اینکه تلاش‌های بسیار خوبی با این هدف در سال گذشته انجام شده، تصریح کرد: به همت مدیران شرکت گاز خراسان رضوی تمامی بدهی‌ها و مطالبات کارکنان در سال 95 پرداخت گردید.

  فانی اذعان کرد: برای نخستین بار در بخش جاری و سرمایه‌ای، بدون داشتن بدهی سال 96 را آغاز کرده و مطالبات پیمانکاران را در پایان اسفندماه 95 پرداخت کردیم؛ در حوزه بهره‌برداری به ویژه همکاران‌مان در بخش امداد و تعمیرات همت زیادی در ارائه خدمات هرچه بهتر به جامعه داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی گفت: از همه شما به خاطر تلاش در راستای پایداری گاز طبیعی در طول زمستان سال گذشته تشکر می‌کنم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: تلاش ما این است که جو آرام و منطقی را در بین کارکنان ایجاد نماییم و بدین واسطه موجبات ارتقای عزت نیروی انسانی را فراهم آوریم، ما قدر شما را می‌دانیم بدان جهت که عمده‌ترین اقدامات اجرایی شرکت به دست شما در حال انجام است؛ امیدواریم که توانسته باشیم در مدت هشت ماه گذشته رضایت شما را جلب کرده باشیم.

  فانی بیان کرد: تقاضای ما این است که سازمان را از خودتان بدانید، زمانی که احساس کردید دیگر تعلقی به سازمان ندارید به بنده مراجعه کنید بدان جهت که نمی‌خواهیم این ناراحتی در نهایت به ارائه خدمت و یا مجموعه خللی وارد آورد.

  وی اظهار کرد: تلاش کردیم تا در تخصیص اضافه کاری بین حقوق شما و کارکنان رسمی تفاوت زیادی قائل نشویم، چرا که اضافه کار و افزایش حقوق، حق شماست و در جهت دیگر از شما توقع داریم برای سازمان تلاش کنید؛ سال گذشته پرداخت‌های نقدی و غیر نقدی زیادی داشتیم که با هدف کمک به کارکنان قراردادی در نظر گرفته شده بود.

   

  لزوم استفاده از پوشش یک دست در ساعات اداری

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: پوشش لباس یک دست کارکنان باید به طور جد مورد پیگیری واقع شود، لباسی که شرکت برای عزیزان در نظر گرفته، باید به عنوان یک دستور مورد استفاده قرار گیرد.

  فانی با بیان اینکه نوع پوشش و کلیات ظاهری باید مورد توجه کارکنان قرار گیرد، افزود: فردی که به شما مراجعه می‌کند باید با کارمندی رو‌به‌رو شود که به ظاهر و پوشش خود توجه دارد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شرکت ملی گاز و وزرات نفت درصدد گزینش نیرو‌های ارکان ثالث است و تمامی شما باید این مسیر را طی کنید، جلسات توجیهی در این مورد برگزار و شرایط گزینش تشریح می‌شود، امیدوارم همه شما در این مرحله قبول شده و در ادامه با یکدیگر بازهم همکاری داشته باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه هدف از برپایی این نشست "نقد صادقانه" است، افزود: بنده و تمام مدیران شرکت مسائل رفاهی شما را درک کرده و تا اندازه‌ای که بتوانیم نیاز شما را رفع می‌کنیم ولی این امر مستلزم همراهی و یاری شما با مجموعه است.

  فانی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: به این بیندیشید که در چه زمینه‌هایی می‌توان خدمات بهتری به مردم ارائه داد، ببینید کجای کار نقص دارد و به ما خط و مشی دهید؛ بنا داریم شرکت را به سمتی ببریم که در همه گروه‌ها اول باشد، در مسابقات امداد که افتخار میزبانی آن را داریم، باید مقام نخست را کسب کنیم چون قائل به شعار «ما می‌توانیم» هستیم.

  وی با بیان اینکه بنا به وعده‌های داده شده، سفر‌های تفریحی محقق شده است، تصریح کرد: همکاران ما در منطقه 4 و 6 گلایه از دیر کرد پرداخت حقوق داشتند و این امر را در رسانه‌ها منعکس کردند، توقع بنده از شما این بود که این مشکل را در ابتدا به بنده و سایر مسئولین منتقل کنید.

  مدیر عامل شرک گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: بیمه تکمیلی تقاضای بسیاری از کارکنان است و تاکنون پیگیری در این باب صورت پذیرفته است.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: پرداخت کامل پاداش کارکنان ارکان ثالث طی سال‌های 92 و93، پرداخت حقوق به موقع نیرو‌های پیمان تعمیرات برابر با مقررات و اولویت استفاده از پارکینگ مناطق با توجه به امکانات و وضعیت موجود به شرط اولویت استفاده نیرو‌های رسمی بخشی از این اقدامات بوده است.

  وی افزود: استفاده نیرو‌های ارکان ثالث از مجموعه‌های ورزشی با رعایت اولویت همکاران رسمی بعد از اخذ معرفی نامه از پیمانکار و تایید آن، بهره‌مندی از میهمان سراهای تبادلی با ارائه نامه، تعلق هدیه ازدواج و تولد فرزند از تاریخ 28 شهریور سال گذشته به میزان 120 ساعت اضافه کاری و تحقق حق شیفت ماشین‌های تک کابین از دیگر این موارد بود.

  علوی خاطر ادامه داد: پرداخت حقوق مطابق قانون کار به نیرو‌های جایگزین کارکنان مستقیم و یا ارکان ثالث در ایام مرخصی از جمله مصوباتی بود که در جلسه گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود.

   

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
 • 1396/2/26 سه شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد: رشد 29 درصدی گازرسانی به نیروگاههای خراسان رضوی در ابتدای سال جاری
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از رشد 29 درصدی گازرسانی به پنج نیروگاه بزرگ تولید برق این استان طی ماههای ابتدایی امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی 45 روز ابتدایی سال 96، 446 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش نیروگاهی استان شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 95، 29 درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: در این بین نیروگاه فردوسی با 143 میلیون مترمکعب بیشترین و نیروگاه مشهد با 48 میلیون مترمکعب کمترین آمار مصرف گاز طبیعی استان را در بخش نیروگاهی به خود اختصاص داده‌اند.

  فانی اضافه کرد: نیروگاه‌های طوس، نیشابور و شریعتی نیز به ترتیب با 117، 83 و 55 میلیون مترمکعب در رده های بعدی مصرف گاز قرار دارند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: با آغاز فصل بهار و افزایش دما، شاهد کاهش مصرف گاز در بخش خانگی هستیم که این امر زمینه رفع محدودیت مصرف در بخش نیروگاهی را فراهم می کند.

  وی با اشاره به مزایای زیست محیطی فراوان جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوخت های مایع همانند گازوییل و مازوت در نیروگاه‌ها، گفت: افزایش گازرسانی به نیروگاه‌ها از نظر اقتصادی نیز مزایای بسیار زیادی در راستای توسعه استان و در نهایت کشور دارد.

  گفتنی است؛ هم اکنون ضریب 99.8 درصد جمعیت شهری و 75 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
 • 1396/2/25 دوشنبه برگزاری نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با کارکنان رسمی
  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  نشست کارکنان رسمی شرکت گاز خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت در جهت بررسی و رفع مشکلات و معضلات در حوزه های رفاهی، اداری و ... در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی ظهر روز گذشته در نشستی که با کارکنان رسمی این شرکت در سالن جلسات اداره مرکزی داشت، اظهار کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم سالی با عزت و افتخار برای کارکنان شرکت گاز استان بود و با تلاش‌های زیادی توانستیم برگ زرینی از خدمات خود را ارائه دهیم.

  وی با بیان اینکه ان شاا... در سال 96 خدمات بهتر و بیشتری به مردم استان ارائه خواهد شد، تصریح کرد: سال گذشته بیشترین حجم شبکه گذاری را نسبت به سال‌های ژیش از آن انجام داده و توانستیم 200 روستا را گازدار کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: در سال جاری خود را متعهد کردیم که در هر یک روز، یک روستا را گازدار کنیم و عملیات گازرسانی به یک روستا را نیز آغاز کنیم.

  فانی خاطر نشان کرد: در دیدار با وزیر نفت اعلام شد خراسان رضوی بهترین کارکنان را دارا بوده و به واسطه این موهبت توانسته نام شرکت گاز خراسان رضوی در سطح کشور خوش بدرخشد.

  وی اضافه کرد: در شش ماه نخست سال گذشته 78 میلیارد تومان دریافت نقدینگی سرمایه‌ای داشتیم که این میزان در شش ماه دوم سال 95 به 230 میلیارد تومان رسید؛ سال گذشته در مجموع 307 میلیارد تومان نقدینگی سرمایه‌ای دریافت کردیم که این میزان نسبت به ادوار گذشته افزایش یافته بود.

  فانی با اشاره به اطلاعیه مهمی که در سال 96 صادر شده است، اظهار کرد: امسال آخرین سالی است که می‌توانیم پروژه‌های بند «ق» گازرسانی به روستا‌ها و شهر‌ها را تعریف کرده و به نتیجه برسانیم؛ در این راستا بایستی تلاش کنیم تا تمامی پروژه‌ها ‌را اخذ کرده و به مجموعه استانی یاری برسانیم.

  وی تصریح کرد: سال 96 سالی پر کار است و با توجه به اینکه پروژه بند «ق» گازرسانی به صنایع نیز صادر شده است، باید در این سال به یک هزار و 600 صنعتی که در خراسان رضوی وجود دارد نیز گازرسانی کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی بیان کرد: امسال زمستان سختی را پشت سر گذاشتیم ولی با همت کارکنان شرکت گاز استان توانستیم گاز پایدار را به مردم ارائه دهیم؛ شاید مجموعه استانی انتظار داشت که شهر‌های کاشمر، بردسکن و جغتای با قطعی گاز در زمستان مواجه شود، ولی گاز به صورت پایدار به مشترکین عرضه شد.

  فانی گفت: برای نخستین بار در خراسان رضوی با هدف پایداری گاز در کشور، گازرسانی به صنایع را با محدودیت روبه‌رو کردیم تا جبران قطعی گاز از جانب ترکمنستان شود.

  وی با بیان اینکه هدف از برپایی چنین نشست‌هایی گفتمان صادقانه و نقد منصفانه است، بیان کرد: طی چند ماهه اخیر کمیته انتصابات با عضویت 11 نفر ایجاد شد، در اواخر سال گذشته با همت این کمیته نیرو‌های جایگزین افرادی که به مفتخر به درجه بازنشستگی بودند، انتخاب شدند.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی اذعان کرد: تکریم ارباب رجوع و حرکت در مسیر توسعه و خدمت به مردم جزو مواردی است که اولویت کاری ما را مشخص می‌کند.

  در ابتدای این نشست، سید احمد علوی ریس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی نیز با ارائه گزارشی از مصوبات جلسه گذشته، اظهار کرد: کمیته مشورتی انتصابات در رابطه با سمت‌های سازمانی تشکیل شد که در این راستا مکانیسم مدیریتی شرکت گاز مشارکتی گردید؛ از دیگر موارد مصوب و عملیاتی شده جلسه گذشته می‌توان به اقدامات پیرامون حفظ عزت همکاران در شرف بازنشستگی اشاره کرد.

  وی افزود: توسعه ورزش در سطح کارکنان و خانواده با در اختیار گذاشتن سالن‌ها و امکانات ورزشی، کاهش بروکراسی اداری با حفظ قوانین موجود، بازدید مستمر از شهرستان‌ها و نواحی اداره گاز، انتخاب خانم رحیمی به عنوان مشاور مدیر عامل در امور بانوان، اختصاص 120 ساعت اضافه کار به کارکنانی که از مهر سال 95 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده‌اند و حمایت از اختراعات همکاران از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

  در انتهای این نشست مدیران برنامه ریزی، مهندسی، بهره برداری، منابع انسانی و امور مالی با قرار گرفتن در روی پنل گفتگو، پاسخگوی سوالات همکاران در حوزه های مختلف سازمان بودند.

نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران برگزار شد
 • 1396/2/24 يكشنبه نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران برگزار شد
  نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

  نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید جعفر معماریان رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران در این مراسم ضمن بیان این مطلب که روسای حراستها باید از وسعت دید کافی در کارها بهره مند باشند افزود: درب اتاق روسای حراست باید همیشه بر روی مردم باز باشد.

  وی با نقل روایات متعددی از بزرگان افزود: اگر همه دنیا بگویند شما خوب هستید و خودتان بدانید این حرف درست نیست شما بد هستید و حال اگر همه بگویند شما بد هستید و خودتان بدانید خوب هستید شما خوب هستید.

  معماریان تصریح کرد: آموزش در یک کلام به معنای کارسازی و آینده نگری در پیشبرد اهداف سازمان خلاصه می شود.

  وی تعامل با مدیران و آشنا کردن آنان با مشکلات روز را از اصلی ترین وظایف روسای حراست ها عنوان کرد و گفت: مسئولان حراستها موظف هستند با درک صحیح از نیازهای منطقه‌ای درخواست های خود را ارائه دهند.

  در ادامه این مراسم سید مهدی مظلوم رئیس حراست شرکت گاز استان خراسان رضوی نیز ضمن قدرانی از حضور معاونین و هیات ریسه حراست شرکت ملی گاز ایران در این مراسم اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه، هم اندیشی و یافتن راهکارهایی برای پویایی روزافزون امر آموزش و تعلیم است.

  وی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن با بیان آیات متعددی بر لزوم امر آموزش تاکید می فرمایند و این مهم نشان دهنده ضرورت توجه به این موضوع برای هر فرد مسلمان به عنوان یک فریضه است.

  مظلوم ادامه داد: خداوند متعال نخستین معلم هستی است و اولین خطاب خود را نیز با اقرا(بخوان) آغاز می کند. البته امر آموزش و تعلیم باید اثربخش باشد و نفعی هم به همه برساند. باید دید چگونه می‌توانیم اثربخشی آن را تضمین کنیم.

  رئیس حراست شرکت گاز خراسان رضوی به بیان مطلبی از صحیفه امام خمینی(قدس سره) پرداخت که می فرمایند: "تعلیم باید پهلویش تربیت باشد، تربیت صحیح، تربیت اسلامی، اگر تعلیم تنها باشد بدون تربیت فایده ندارد؛ بلکه گاهی مضر است. تربیت بی‌تعلیم هم نمی‌شود؛ به نتیجه نمی‌رسد. این دو باید با هم باشند، توأم باشند؛ تعلیم و تربیت."

  در ابتدای مراسم هم اندیشی مسئولین آموزش حراستهای تابعه شرکت ملی گاز ایران، پیرایش رئیس آموزش حراست شرکت ملی گاز ایران نکاتی چند پیرامون لزوم برگزاری چنین دوره هایی در راستای افزایش میزان آگاهی روسای حراستهای شرکت های گاز استانی مطرح نمود.

  گفتنی است؛ در این مراسم خرمی سرپرست عملیات، جسور رئیس برنامه ریزی و نظارت راهبردی، کلارستاقی رئیس حفاظت فناوری اطلاعات و انتشارات، صالحی رئیس خدمات اداری و پشتیبانی و بیت‌حردان سرپرست حفاظت الکترونیک حراست شرکت ملی گاز ایران نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

ریل گذاری شرکت گاز در مسیر خدمت رسانی به مناطق کمتربرخوردار روستایی در خراسان رضوی
 • 1396/2/24 يكشنبه ریل گذاری شرکت گاز در مسیر خدمت رسانی به مناطق کمتربرخوردار روستایی در خراسان رضوی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در چارچوب فعالیتهای دولت تدبیر و امید ساکنان 479 روستا و سه شهر در سطح این استان از مزایای شبکه گازرسانی برخوردار شده اند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در چارچوب فعالیتهای دولت تدبیر و امید ساکنان 479 روستا و سه شهر در سطح این استان از مزایای شبکه گازرسانی برخوردار شده اند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم تعداد روستاهای بهره مند از شبکه گاز طبیعی در خراسان رضوی 961 مورد و ضریب نفوذ گاز روستایی در این استان 56 درصد بود.

  وی ادامه داد: با فعالیت دولت تدبیر و امید هم اینک ضریب نفوذ گاز روستایی در خراسان رضوی به 75 درصد و تعداد روستاهای بهره مند از مزایای شبکه گازرسانی به

  هزار و 440 روستا افزایش یافته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: بر این اساس ظرف سه سال اخیر معادل 50 درصد روستاهایی که پیش از فعالیت دولت در این استان گازرسانی شده بودند از مزایای این شبکه برخوردار شدند.

  وی مجموع روستاهای واجد شرایط اتصال به شبکه گازرسانی را در خراسان رضوی 2 هزار و 532 روستا ذکر و بیان کرد: تاکنون هزار و 440 مورد از این روستاها گازدار شده اند و تا پایان امسال نیز این تعداد به هزار و 800 روستا افزایش می یابد.

  فانی افزود: بر این اساس ضریب نفوذ گاز روستایی در خراسان رضوی به رقم 84 درصد می رسد که رشد ارزشمندی در این حوزه محسوب می شود.

  وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده‌ امسال طی هر روز پروژه گازرسانی به یک روستا در خراسان رضوی بهره برداری می شود. همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به یک روستای بالای 20 خانوار واجد شرایط استان نیز در هر روز آغاز می شود تا در پایان سال 1396 پرونده این روستاها بسته و کار به انجام برسد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پارسال 200 روستا در این استان گازرسانی شدند که نشان می دهد در شرایطی که دولت دچارتنگناهای مالی جدی بود خدمت به مناطق روستایی نه تنها متوقف نشد بلکه با تلاش مضاعف گسترش یافت.

  وی افزود: در این چارچوب حجم ریالی پروژه های گازرسانی به روستاها در خراسان رضوی از سال 94 تاکنون به پنج هزار و 830 میلیارد ریال رسیده است.

  فانی ادامه داد: حجم ریالی پروژه های گازرسانی به روستاها در برنامه امسال نیز به میزان سه هزار و 100 میلیارد ریال است. با تحقق و انجام پروژه های مربوطه وضعیت خراسان رضوی در حوزه روستاهای برخوردار از گاز در شرایط بسیار خوبی قرار می گیرد.

  وی گفت: حدود 100 روستای بالای 20 خانوار هم وجود دارند که به دلیل هزینه های سنگین و دوری از خطوط انتقال قابلیت اجرای عملیات گازرسانی ندارد. بر اساس قانون می توان به ازای هر خانوار روستایی تا حدود 60 میلیون ریال هزینه کرد و بیش از آن واجد شرایط محسوب نمی شود.

  فانی افزود: همچنین طی فعالیت دولت یازدهم گازرسانی به سه شهر از چهار شهر باقیمانده در خراسان رضوی انجام شد و شهرهای ششتمد، روداب و ریوش برخوردار شدند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: نیروی انسانی مهمترین دارایی هر سازمان
 • 1396/2/24 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تاکید کرد: نیروی انسانی مهمترین دارایی هر سازمان
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیروی انسانی را مهمترین منبع و دارایی هر مجموعه عنوان کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیروی انسانی را مهمترین منبع و دارایی هر مجموعه عنوان کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی صبح امروز در نشست هم اندیشی روسای آموزش حراستهای شرکت ملی گاز ایران که به میزبانی مشهد برگزار شد ضمن عرض خیرمقدم و تبریک خجسته میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) اظهار کرد: امیدوارم همکاران از این فرصت به دست آمده در کنار بارگاه رضوی کمال بهره معنوی را ببرند.

  وی با بیان این مطلب که هرچه میخواهید در مدت حضور در مشهد از امام رضا(ع) بخواهید افزود: شک نکنید هیچ فردی از درب خانه این امام رئوف دست خالی برنخواهد گشت.

  فانی درباره لزوم برگزاری دوره های آموزشی نیز گفت: نکته ای که همیشه در وهله اول به خودم تذکر میدهم این است که همه ما تا آخرین لحظه عمرمان نیاز به آموزش داریم. آموزشی اثربخش و کاربردی که متضمن تذکر و تعلیم و تربیت باشد. معتقدم آن روزی که تصور کنیم دیگر نیازی به آموزش نداریم از خودمان غافل شده‌ایم.

  وی با تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه حراست شرکت ملی گاز ایران گفت: از جناب آقای نجار بخاطر تبدیل جو امنیتی دیروز حراستها به فضای تعامل و همفکری امروز تشکر می کنم. چراکه اعتقاد دارم حراستها باید نقشی دوسویه همچون روابط عمومی در سازمان ایفا کند.

  فانی اضافه کرد: باید شرایط کاری در مجموعه به گونه ای فراهم شود که همکاران ساعاتی را که در شرکت حضور دارند مفید و اثر بخش باشند.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، نیروی انسانی را مهمترین دارایی و منبع سازمان عنوان کرد و افزود: اگر روزی فکر کنیم تکنولوژی از نیروی انسانی مهم تر است آن روز، روز زمین خوردن است. چراکه همین نیروی انسانی است که می تواند کار با تکنولوژی را انجام دهد.

  وی با اشاره به وقوع زمین لزوه 6.1 ریشتری فروردین ماه در استان خراسان رضوی گفت: وقوع بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله بهترین دلیل برای لزوم توجه به امر آموزش و یادگیری است.

  فانی در پایان گفت: باید قدردان فرصت بده دست آمده امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمتگذاری به مردم باشیم. چراکه رضایت مردم بی شک موجبات خوشنودی خداوند متعال را فراهم می کند.

با اعتبار 246000000000 ریال؛ 4000 خانوار روستایی نیشابور از نعمت گاز بهره مند شدند
 • 1396/2/19 سه شنبه با اعتبار 246000000000 ریال؛ 4000 خانوار روستایی نیشابور از نعمت گاز بهره مند شدند
  با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مقامات استانی و محلی چهار هزار خانوار روستایی نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

  با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مقامات استانی و محلی چهار هزار خانوار روستایی نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان صبح امروز در آئین بهره برداری از پروژه گازرسانی به 32 روستای نیشابور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: رویکرد دولت یازدهم مبتنی بر سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر معظم انقلاب، تحقق توسعه ی متوازن در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته است.

  وی با تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در استان افزود: ارتقا شاخص برخورداری روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی از 57 درصد به 75 درصد و جذب 307 میلیارد تومان اعتبار از جمله توفیقات چشمگیر دولت یازدهم طی مدت چهار ساله گذشته بوده است.

  استاندار خراسان رضوی ابراز رضایت مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه، از عملکرد دولت یازدهم در استان را توفیق بزرگی دانست و بر استمرار تلاش برای خدمت صادقانه و بی منت به مردم تاکید کرد.

  سال 96؛ هر روز یک روستای خراسان رضوی از نعمت گاز بهره مند می شود

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیز در ابتدای این مراسم اظهار کرد: امروز 32 روستای اقبالی، علی آباد، امامیه، اسلام آباد عرب، شادمیانه، رحیم آباد، جعفرآباد، ده شیب، عشق آباد، عبیرآباد، کاریز صباح، جیلو، احمدآباد، بشرو، جیج آباد، سلطان آباد، بوجخک، میان آباد، روح آباد، کاریزک کنارکال، خوجان، زیرجان، صدرآباد، داغی، نقده بیش، فردوس، ابراهیم آباد، باغشن گچ، فیض آباد، گراب، میرآباد، عیش آباد و نوآباد شهرستان نیشابور به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی به هزینه 246 میلیارد ریالی این پروژه اشاره کرد و افزود: رشد خدمت رسانی و تلاش در راستای توزیع متوازن نعمت گاز در جامعه از افتخارات خادمان مردم در شرکت گاز خراسان رضوی محسوب می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: در این پروژه به جهت بهره‌مندی از نعمت گاز طبیعی به ازای هر خانوار 54 میلیون ریال هزینه شده است.

  به گفته فانی، 32هزار و 352 متر خط تغذیه و 169 هزار و 524 متر شبکه توزیع شامل 720 متر لوله فولادی و 168 هزار 922 متر پلی اتیلن با سه هزار و 652  انشعاب در این پروژه انجام شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: درصد بهره مندی خانوار روستایی واجد شرایط شهرستان نیشابور قبل از اجرای این پروژه 6/58 بود که امروز این رقم امروز به 5/66 ارتقا یافت.

  وی ادامه داد: با اتمام پروژه های گازرسانی روستایی در دست اجرا ضریب بهره مندی نیشابور به 80 درصد خواهد رسید.

  فانی همچنین وعده داد: طی برنامه ریزی های انجام شده به زودی شاهد ارتقا این رقم به 7/93 خواهیم بود. 

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با ارائه گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در توسعه شبکه های گازرسانی در استان اظهار کرد: هم اکنون 99.8 درصد جمعیت شهری خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که این رقم با اتصال دو شهر همت آباد و بار به 100 درصد خواهد رسید. همچنین در بخش روستایی استان در ابتدای آغاز به کار این دولت ضریب نفوذ گاز ۵۷ درصد بود که در حال حاضر به ۷۵ رسیده است و امیدواریم تا پایان امسال به رقم ۸۹ درصد برسیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: در سال گذشته موفق شدیم با حمایت های وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران هر دو روز یک روستای استان را به شبکه سراسری گاز کشور متصل کنیم.

  فانی اتصال پی در پی روستاهای واجد شرایط استان به شبکه سراسری گاز کشور را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم ولایتمدار این استان دانست و افزود:  از ابتدای سال ۹۲ تا پایان خرداد امسال 580 روستا گازدار شده اند. این امر بدان معناست که دو برابر متوسط دوره قبل در دولت یازدهم کار انجام شده است.

  وی ادامه داد: در سال ۹۶ این قول را به مردم شریف استان می دهیم که هر روز یک روستا را گازدار کنیم. همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به یک روستا را نیز آغاز کنیم.

  وی اظهار امیدواری کرد: تا سال 97 پرونده گازرسانی به کلیه شهرها و روستاهای واجد شرایط استان به اتمام برسد.

حمایت شرکت گاز خراسان رضوی از 38 پایان نامه تحصیلات تکمیلی در حوزه نفت و گاز
 • 1396/2/18 دوشنبه حمایت شرکت گاز خراسان رضوی از 38 پایان نامه تحصیلات تکمیلی در حوزه نفت و گاز
  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تاکنون 38 پایان نامه تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مورد حمایت این شرکت قرار گرفته است.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: تاکنون 38 پایان نامه تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مورد حمایت این شرکت قرار گرفته است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، دکتر سید ایمان پیش بین با بیان این مطلب گفت: امور پژوهش و فناوری شرکت گاز در راستای نیل به اهداف متعالی سازمان از پایان نامه های مرتبط و اثر بخش حمایت می کند.

  وی با تاکید بر اهمیت تبادل اطلاعات در دو بخش صنعت و دانشگاه افزود: یکی از شاخص‌هایی که برای یک پایان‌نامه با کیفیت مطرح است، مسأله‌محور بودن آن است؛ دانشجویی که کار خود را منطبق بر نیاز یک صنعت تعریف و صنعت نیز کار او را تأیید کند بی شک نقش بسزایی در رشد و توسعه کشور ایفا خواهد کرد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که پیگیری متعهدانه و منظم تحقیق منجر به کسب نتایجی مطلوب خواهد شد تصریح کرد: کیفیت علمی مطالعه و نحوه استخراج فنی مسائل از سایر مقالات و کتب علمی و در نهایت قابلیت اجرایی شدن و کاربردی بودن نتایج تحقیق از شاخصه های حمایتی یک پایان نامه در شرکت گاز محسوب می شود.

  پیش بین گفت: تاکنون 32 پایان نامه در حوزه های مختلف نفت و انرژی، سلامت اداری، بهداشت و محیط زیست مورد حمایت شرکت گاز خراسان رضوی قرار گرفته است. یک نسخه خلاصه مدیریتی از پایان نامه های حمایت شده پس از تکمیل مراحل نهایی دانشگاهی در اختیار واحدهای تخصصی شرکت گاز به جهت بهره برداری و اجرا قرار می گیرد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت گاز خراسان رضوی، آمادگی دارد تا با همکاری سایر سازمانهای ذی ربط قدم های مثبتی در جهت کنترل مصرف انرژی کشور بردارد.

طی مراسمی؛ حسن فریدونی به عنوان مددکار نمونه شرکت ملی گاز ایران معرفی شد
 • 1396/2/18 دوشنبه طی مراسمی؛ حسن فریدونی به عنوان مددکار نمونه شرکت ملی گاز ایران معرفی شد
  با حضور روسای مددکاری و روابط کار شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل و جمعی از مدیران و مسئولان ارشد شرکت گاز خراسان رضوی حسن فریدونی مرد خستگی ناپذیر این شرکت به عنوان مددکار اجتماعی نمونه شرکت ملی گاز معرفی شد.

  با حضور روسای مددکاری و روابط کار شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل و جمعی از مدیران و مسئولان ارشد شرکت گاز خراسان رضوی حسن فریدونی مرد خستگی ناپذیر این شرکت به عنوان "مددکار اجتماعی نمونه شرکت ملی گاز" معرفی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، غضنفری رئیس مددکاری شرکت ملی گاز ایران در این مراسم با بیان گوشه ای از ویژگی های اخلاقی و رفتاری حسن فریدونی گفت: ایشان به معنای واقعی مددکاری اجتماعی پویا را در سطح سازمان به نمایش گذاشتند.

  وی حضور یک مددکار سخت کوش و پرتلاش را در حل مسائل مختلف واجب دانست و افزود: آقای فریدونی از قدیم به خستگی ناپذیری در انجام کارها معروف بود.

  غضنفری در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون موضوع مددکاری اجتماعی اظهار کرد: افرادی که با این حرفه در طول عمر خود درگیر هستند شاهد فراز و نشیب‌های زیادی می شوند؛ متاسفانه امروزه تصور از یک مددکار، بیشتر همگان را به یاد حل مشکلات می‌اندازد تا مداخله بهنگام برای پیشگیری از وقوع یک مشکل.

  وی بر اهمیت جایگاه واحد روابط کار و مددکاری اجتماعی به عنوان واحدی اثرگذار در ارتقای سطح رضایتمندی کارکنان از شرایط شغلی تاکید کرد و گفت: درصدد هستیم تا در صورت موافقت سازمان زمینه تقویت جایگاه عزیزان مددکار را فراهم آوریم.

  حسن فریدونی؛ فرشته ای در بین همکاران

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم ضمن بیان گوشه ای از خاطرات سالهای دور و نزدیک همکاری با حسن فریدونی گفت: ایشان بحق فرشته ای در بین همکاران محسوب می شوند.

  وی افزود: زحمات و تلاش های ایشان در واحد مددکاری شرکت گاز خراسان رضوی علاوه بر کسب رضایت صد در صدی همگان، نزد خداوند متعال ماجور خواهد بود.

  بنا بر این گزارش متن لوح اهدایی به حسن فریدونی مزین به امضای سید حسن عباسی رئیس امور مددکاری و روابط صنعتی و احمد رحیمی معاون اداری و پشتیبانی شرکت ملی گاز ایران بدین شرح است:

  اکنون که در سایه الطاف خداوند متعال توانمندی و کوشش مستمر خود توانستید به عنوان "مددکار اجتماعی نمونه شرکت ملی گاز ایران" انتخاب شوید این لوح تقدیر به جنابعالی اهدا می شود. باور داریم با تلاش روزافزون، همچنان نقش موثر و شایانی در راه اعتلای صنعت گاز ایفا نمایید. توفیق روزافزون شما و خانواده محترمان را از درگاه خداوند منان خواستاریم.

برگزاری جشنواره ورزشی کارگران در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/2/18 دوشنبه برگزاری جشنواره ورزشی کارگران در شرکت گاز خراسان رضوی
  مسئول ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جشنواره ورزشی کارگران شرکت گاز استان در سه رشته ورزشی خبر داد.

  مسئول ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جشنواره ورزشی کارگران شرکت گاز استان در سه رشته ورزشی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت روز کارگر در سه رشته مفرح تیراندازی، دارت و فوتبال دستی , در بین کارکنان قرارداد مستقیم، ارکان ثالث و مشاور برگزار شد.

  وی با اشاره به استقبال خوب کارکنان از برگزای این جشنواره افزود: نفرات برگزیده این مسابقات از بین بیش از 40 نفر از همکاران برگزیده شدند.  

  به گفته موسوی، آقایان ابهری و پورآت از مرکز پیام در رشته فوتبال دستی و مرتضی ظریف از مشترکین منطقه 2 در رشته پرتاب دارت حائز کسب عناوین برتر شدند.

  همچنین در رشته تیراندازی آقایان قادریان از خدمات اجتماعی رفاهی در بخش تپانچه و جعفر ترشیزی از مشترکین منطقه 3 در تیراندازی با تفنگ بازی در سکوی نخست مسابقات ایستادند.

  گفتنی است؛  جوایزی به رسم یادبود به نفرات اول تا سوم هر رشته اهدا شد.

بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز کاشمر
 • 1396/2/18 دوشنبه بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز کاشمر
  مدیرعامل و جمعی از روسای واحدهای ستادی شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به 9 روستای ششطراز خلیل آباد از این اداره بازدید کردند.

  مدیرعامل و جمعی از روسای واحدهای ستادی شرکت گاز خراسان رضوی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه گازرسانی به 9 روستای ششطراز خلیل آباد از این اداره بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی طی این بازدید در جریان اقدامات انجام شده توسط کارکنان اداره گاز ناحیه کاشمر در حوزه خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

  وی با تاکید بر رعایت حقوق مردم ، اقدامات انجام شده در بحث تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری در این اداره را مثبت ارزیابی کرد و بر تداوم این امر تاکید کرد.

  فانی اضافه کرد: با برنامه ریزی، نو آوری و خلاقیت در انجام کارها می توان زمینه ایجاد فرایندهای جدید در جهت روان سازی، سادگی و مطلوبیت خدمت رسانی را ایجاد  کرد.

  در ادامه این دیدار محمد خلیلی رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر ضمن خوش آمدگویی به مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی و هیات همراه گزارشی از روند فعالیتهای جاری این اداره به سمع و نظر وی رساند.

فانی: رکوردزنی شرکت گاز خراسان رضوی در اجرای شبکه های گازرسانی
 • 1396/2/17 يكشنبه فانی: رکوردزنی شرکت گاز خراسان رضوی در اجرای شبکه های گازرسانی
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: یکی از افتخارات شرکت گاز استان در سال 95 این بود که بیشترین اجرای شبکه گاز، تغذیه و توزیع یعنی حدود 3600 کیلومتر را دربین شرکت های استانی انجام داده است که این یک رکورد محسوب می شود.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: یکی از افتخارات شرکت گاز استان در سال 95 این بود که بیشترین اجرای شبکه گاز، تغذیه و توزیع یعنی حدود 3600 کیلومتر را دربین شرکت های استانی انجام داده است که این یک رکورد محسوب می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در بازدید از غرفه شرکت ملی گاز ایران در بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی اظهار کرد: در سال گذشته موفق شدیم هر دو روز یک روستا را در سطح استان از نعمت گاز بهره مند سازیم؛ یعنی حدود 200 روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

  وی تصریح کرد: درابتدای دولت یازدهم ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی حدود 57 در صد بود که درحال حاضر به 75 درصد رسیده است.

  به گفته فانی، درحال حاضر 1500 روستا در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

  این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: طرح گاز رسانی به حدود 500 روستا نیز در دست اقدام قرار دارد که تاکنون 60 درصد پیشرفت داشته و با بهره برداری از این تعداد روستا، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی به 89 درصد می رسد.

  فانی گفت: همچنین اجرا و بهره برداری از حدود 400 روستای دیگر علاوه بر 500 روستای مذکور را در حال پیمان سپاری داریم که کلنگ 40 روستای آن هفته گذشته به زمین زده شد.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی اظهار کرد: این عهد را در شرکت گاز استان برای خودمان داریم که در سال 96 روزی یک روستا را از نعمت گاز بهره مند سازیم و یک روستا را هم عملیات اجرایی آن را شروع کنیم یعنی دو برابر کاری که در سال گذشته انجام می دادیم.

  وی عنوان کرد: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز در بخش شهری به 99.8 در صد رسیده  که با گاز رسانی به دوشهر باقیمانده استان تا پایان سال جاری، ضریب نفوذ گاز در این بخش ان شاءالله به 100 درصد خواهد رسید.

  وی همچنین در خصوص بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی گفت: برگزاری این نمایشگاه ها  موجب می شود مجموعه صنعتگران ارتباط مستقیم و نزدیکی با تولیدکنندگان داشته باشند و نیازهایشان را در این گونه نمایشگاه ها برطرف سازند. این در حالی است که این گونه نمایشگاه ها می تواند برای به روز شدن صنعت ما بسیار موثر باشد.

مسابقات قرآنیبهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان گاز خراسان رضوی برگزار شد
 • 1396/2/17 يكشنبه مسابقات قرآنیبهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان گاز خراسان رضوی برگزار شد
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری مسابقات بهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان این شرکت خبر داد.

  مسئول دارالقرآن شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری مسابقات "بهار در بهار" ویژه کارکنان، همسران و فرزندان این شرکت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر با اعلام این خبر اظهار کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 170 نفر در 10 رشته صحیح خوانی، ترتیل، تحقیق، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه، ترجمه، حفظ موضوعی و تخصصی و عمومی و اذان شرکت کردند.

  وی با اشاره قضاوت داوران کشوری در این مسابقات افزود: اسامی نفرات برتر مسابقات "بهار در بهار" طی چند روز آینده از طریق پرتال داخلی شرکت اعلام می شود.

  به گفته ایمانی فر، نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایزی نقدی بر اساس ابلاغیه دارالقرآن ستاد دریافت می کنند. همچنین نفرات اول هر رشته به مسابقات کشوری"بهار در بهار" شرکت ملی گاز ایران اعزام می شوند.

  مسئول دارالقرآن شرکت گاز خراسان رضوی در پایان برگزاری مسابقات قرآن را سبب ترویج فرهنگ قرآنی و کشف استعدادهای قرآنی به خصوص در بین خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی عنوان کرد.

پیاده روی خانوادگی کارکنان اداره گاز نیشابور در بهشت بینالود
 • 1396/2/17 يكشنبه پیاده روی خانوادگی کارکنان اداره گاز نیشابور در بهشت بینالود
  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از برگزاری اردوی یکروزه پیاده روی خانوادگی کارکنان و خانواده های کارکنان این اداره در ارتفاعات بوژان بینالود خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از برگزاری اردوی یکروزه پیاده روی خانوادگی کارکنان و خانواده های کارکنان این اداره در ارتفاعات بوژان بینالود خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، یداالله کریمی در حاشیه برگزاری این اردو که به مناسبت روز کارگر صورت گرفت اظهار کرد:  افزایش نشاط و شادابی در بین کارکنان و خانواده های آنان موجب ارتقا فعالیتهای سازمانی می شود.

  وی افزود: در این اردوی یک روزه کارکنان اداره گاز نیشابور به همراه همسران و فرزندانشان از بهشت رویایی بوژان بهره برده و با انرژی کامل آمادگی خدمت رسانی هر چه بهتر به مشترکان گاز طبیعی را پیدا کردند.

  بوژان بهشت گمشده بینالود...

  بوژان در ارتفاعات سرسبز و سرشار از گل‌ها و گیاهان دارویی قرار دارد و چشم‌انداز دره سرسبز روستا و رودخانه جاری آن همراه با منظره کشتزار و باغ‌های گسترده، جلوه بسیار زیبا و تماشایی دارد. روستا در شیبی ملایم در دو سوی دره در میان باغات واقع شده و خانه‌ها در این شیب، به صورت پلکانی چیده شده‌اند.

  علاوه بر باغها و کوچه باغها و جویبارهای بسیار زیبا،  نقاط دیدنی بوژان زیاد است . از جمله آن می توان به: دره شکراب، تخت هلاکو، آبشار خانه سنگی، زنبورزاو ، تیغ مزار، چشمه آویشن ،  مرغزار دره، شیرباد اشاره کرد.

  در شب می‌توانید از زیباترین چشم انداز طبیعت زیبای بوژان و نیشابور بهره ببرید.

  این روستای کوهستانی در داخل دره ای واقع در جنوب رشته کوه بینالود قرار گرفته و دارای آب و هوای معتدل کوهستانی و زمستان های سرد و تابستان های معتدل است و به همین دلیل دمای آن  همیشه سال نسبت به نیشابور بین 5 تا 10 درجه سردتراست .

  از غذاهای محلی روستای بوژان می‌توان به بلغور شیر، کشک، کوکو قارچ، کله‌جوش، حلوای محلی، فطیر مسکه، نان تفدون، انواع آش، کباب، خورشت و آبگوشت اشاره کرد.

  همچنین دسترسی روستای بوژان از طریق نیشابور با جاده‌ای آسفالته است.

قدردانی استاندار خراسان رضوی از توسعه شبکه های گازرسانی روستایی
 • 1396/2/13 چهارشنبه قدردانی استاندار خراسان رضوی از توسعه شبکه های گازرسانی روستایی
  استاندار خراسان رضوی از وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل گاز استان به دلیل رشد و توسعه قابل ملاحظه ضریب گازرسانی روستایی تقدیر کرد.

  استاندار خراسان رضوی از وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل گاز استان به دلیل رشد و توسعه قابل ملاحظه ضریب گازرسانی روستایی تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به تعدادی از روستاهای استان اظهار کرد: از وزیر فرهیخته نفت، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل زحمت کش و پرتلاش گاز استان بخاطر رشد قبل ملاحظه گازرسانی در این منطقه تشکر می کنم.

  وی با اشاره به حجم بالای فعالیت شرکت گاز در بخش روستایی افزود: تحقق عدالت توزیعی و جغرافیایی، توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله اولویت های دولت یازدهم بوده و هست.

  استاندار خراسان رضوی با بیان این که هم اکنون بیش از  هزار و 600 روستا از نعمت گاز برخوردارند تصریح کرد: میانگین گاز رسانی در دولت تدبیر و امید از 57 درصد به 75 درصد رسیده است. ان شاا... این رقم تا پایان سال 96 به  89 درصد ارتقا خواهد یافت.

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای شهرستان خلیل آباد
 • 1396/2/13 چهارشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای شهرستان خلیل آباد
  معاون مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران کلنگ گازرسانی به 9 روستای شهرستان خلیل آباد را به زمین زد.

  معاون مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران کلنگ گازرسانی به 9 روستای شهرستان خلیل آباد را به زمین زد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مجتبی شیخ هایی در آئین کلنگ زنی گازرسانی به 9 روستای خلیل آباد که با حضور استاندار و جمعی از مقامات استانی و محلی ابرگزار شد اظهار کرد: با اتمام این پروژه ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی شهرستان به 100 درصد ارتقا خواهد یافت.

  وی با بیان این مطلب که در این طرح قریب دو هزار خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد افزود: اعتبار پروژه ۹۰ میلیارد ریال و از محل اعتبارات شرکت گاز تامیین خواهد شد.

  به گفته شیخ بهایی 9 روستای جعفرآباد، سعدالدین، علی آباد شور، قهندیز، کاهه، مهدی آباد، ایرج آباد، شوراب و سنبل ظرف مدت یک سال به شبکه سراسری گاز کشور متصل می شوند.

  شیخ‌بهایی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در حال حاضر 24 هزار روستای کشور گازرسانی شده و از این نعمت خدادادی برخوردار هستند.

  معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه از این تعداد، 9 هزار روستا در دوره تصدی دولت تدبیر و امید محقق شده است، افزود: در حال حاضر 4 میلیون خانوار روستایی کشور از نعمت گاز بهره مند شده اند.

  وی با تقدیر از مدیریت گاز خراسان رضوی که در بین استان های کشور جزو استان های پیشرو در امر گازرسانی است، گفت: بر اساس برنامه ریزی های شرکت گاز امیدواریم با بهره برداری روزانه یک روستا از نعمت گاز در خراسان رضوی تا پایان سال 96 ، 300 روستا از نعمت گاز برخوردار شوند.

  شیخ‌بهایی در پایان افزود: وضعیت گازرسانی در استان خراسان رضوی از متوسط کل کشور بالاتر است و در حال حاضر 75 درصد روستاهای استان خراسان رضوی به شبکه گاز کشور متصل هستند.

با حضور استاندار خراسان رضوی؛ کلنگ گازرسانی به 17 روستای تربت حیدریه به زمین زده شد
 • 1396/2/12 سه شنبه با حضور استاندار خراسان رضوی؛ کلنگ گازرسانی به 17 روستای تربت حیدریه به زمین زده شد
  با حضور استاندار خراسان رضوی، معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مقامات استانی و محلی کلنگ گازرسانی به 17 روستای تربت حیدریه به زمین زده شد.

  با حضور استاندار خراسان رضوی، معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مقامات استانی و محلی کلنگ گازرسانی به 17 روستای تربت حیدریه به زمین زده شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان صبح امروز در آئین کلنگ زنی گازرسانی به این روستاها با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" اظهار کرد: بحمدالله دولت تدبیر و امید در حوزه های اجرایی و زیر بنایی اقدامات بسیار خوبی را به مردم ارائه داده است. البته کلیه این فعالیت ها بی شک به مدد همراهی دولت و مردم حاصل گردید.

  وی افزود: امسال باید تمامی جهت گیری ها در راستای حرکت موثر برای تحقق شعار سال باشد.

  استاندار خراسان رضوی گفت: براساس منویات رهبر معظم انقلاب، یکی از رویکردهای اساسی دولت تدبیر و امید تحقق عدالت توزیعی و اجتماعی در اقصی نقاط کشور است که طی این مدت اقدامات شاخصی در این حوزه صورت گرفت و شاهد ارتقاء شاخص ها در حوزه های مختلف بوده ایم.

  رشیدیان، رسیدگی همه جانبه به روستاها با رویکرد جلوگیری از حاشیه نشینی و افزایش ماندگاری در روستاها را یکی از مواردی دانست که با جدیت طی چهار سال گذشته دنبال شده است.

   

  کارنامه درخشان شرکت گاز در محرومیت زدایی

  مجتبی شیخ بهایی معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران نیز در این مراسم گفت: هم اکنون ضریب پوشش گازرسانی روستایی کشور 68 درصد است که این رقم در خراسان رضوی با تلاش و کوشش کارکنان گاز استان به 75 درصد رسیده است.

  شیخ بهایی با اشاره به کارنامه درخشان شرکت گاز در بحث محرومیت زدایی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در شرکت ملی گاز ایران طی سال 96 هر روز 5 روستای کشور به شبکه سراسری گاز کشور متصل خواهد شد و این درحالی است که خراسان رضوی در همین مدت هر روز یک روستا را گاز دار می کند. این بدان معنا است  که 20 درصد آمار گازرسانی کل کشور به این استان اختصاص خواهد داشت.

  وی پیرامون پروژه گازرسانی به محور روستاهای نسر تربت حیدریه نیز گفت: در این پروژه 17 روستای احمدآباد خزائی، اسدآباد، اسدیه، اسلام آباد خلج، پوستین دوز، چهاردرخت، رباط میان دشت، زرکک، شیله گشاد، قشرباط، قلعه نو، کوهی، محمودآباد، مختاری، معدن، نسر و قاسم آباد با جمعیت دو هزار و 332 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  وی افزود: مجموع اعتبار پروژه 229 میلیارد ریال و در مدت زمان کمتر از یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

  به گفته شیخ بهایی؛ در این پروژه 27 کیلومتر خط انتقال 10 اینچ، 17 هزار و 280 متر خط تغذیه، 124 هزار و 38 متر شبکه توزیع با یکهزار و 865 انشعاب پیش بینی شده است.

  وی ادامه داد: از مجموع 154 روستای شهرستان تربت حیدریه 126 روستا با جمعیتی بالغ بر 20 هزار و 358 خانوار واجد شرایط محسوب می شوند.

  معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که 91 روستای واجد شرایط شهرستان از نعمت گاز برخوردارند تصریح کرد: هم اکنون ضریب بهره مندی روستاهای واجد شرایط تربت حیدریه (به انضمام روستاهای در حال اجرا) از نعمت گاز طبیعی 79 درصد است که این رقم پس از بهره برداری از پروژه امروز به 95 درصد ارتقا خواهد یافت.

  وی افزود: تعداد 15 روستای واجد شرایط نیز در منطقه بالارخ تربت حیدریه(محور گرماب) در مرحله پیمان سپاری است که با اجرای آن ضریب برخورداری در بخش روستایی شهرستان به 100 درصد خواهد رسید.

برگزاری دوره آموزشی اصول داوری مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز در مشهد
 • 1396/2/12 سه شنبه برگزاری دوره آموزشی اصول داوری مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز در مشهد
  رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی اصول داوری مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی خبر داد.

  رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی اصول داوری مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره با حضور یکصد نفر از کارشناسان و خبرگان شرکت های گاز استانی در راستای  یکپارچه سازی شیوه داوری و اجرای صحیح قضاوت مسابقات امدادگران گاز  برگزار شد.

   وی با اشاره به استقبال بی نظیر کارشناسان از برگزاری این دوره افزود: این دوره آموزشی با محوریت کمیته کشوری مسابقات امدادگران گاز و به همت امور HSE و آموزش شرکت گاز رضوی برگزار گردید.

  به گفته ایمانی فر، بررسی آخرین تحولات و تغییرات آئین نامه اجرایی مسابقات و ارائه دستاوردهای مرتبط با حوزه امدادی توسط کارشناسان اعزامی شرکتهای گاز استانی از دیگر برنامه های این دوره آموزشی بود.

  مسابقات امدادگران شرکت ملی گاز ایران مهرماه امسال به میزبانی شرکت گاز خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

   

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 38694