اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

بدرقه کاروان راهیان نور؛ از شرکت گاز خراسان رضوی تا کربلای ایران
 • 1395/12/23 دوشنبه بدرقه کاروان راهیان نور؛ از شرکت گاز خراسان رضوی تا کربلای ایران
  کاروان راهیان نور شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از کارکنان بسیجی و خانواده های آنان با سلام و صلوات جمعی از مدیران این شرکت راهی کربلای ایران شدند.

  کاروان راهیان نور شرکت گاز خراسان رضوی متشکل از کارکنان بسیجی و خانواده های آنان با سلام و صلوات جمعی از مدیران این شرکت راهی کربلای ایران شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مهدی باقری فرمانده پایگاه بسیج شهید ارجمند این شرکت گفت: باعنایت به برنامه‌ریزی های انجام شده توسط پایگاه بسیج شهید ارجمند و هماهنگی به عمل آماده با ستاد کشوری راهیان نور، کاروان اعزامی شرکت گاز طی پنج روز از مناطق عملیاتی شلمچه، شوش، فتح المبین و اروند بازدید خواهند کرد.

   وی افزود: در این سفر معنوی بیش از 80 نفر از کارکنان و خانواده های آنان در غالب کاروان راهیان نور پایگاه بسیج شهید ارجمند شرکت گاز خراسان رضوی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند.

  وی در پایان هدف از حضور کارکنان و خانواده های کارکنان گاز خراسان رضوی در مناطق عملیاتی جنوب را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال پیام ارزشی حماسه هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان عنوان کرد.

پهلوان نفتی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور شد
 • 1395/12/23 دوشنبه پهلوان نفتی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور شد
  مصطفی علیزاده از پهلوانان به نام شرکت گاز خراسان رضوی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کشتی بعنوان سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب شد.

  مصطفی علیزاده از پهلوانان به نام شرکت گاز خراسان رضوی طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کشتی بعنوان سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی،  در حکم علیزاده آمده است:

  نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در عرصه های ملی و بین المللی ورزش قهرمانی، و با استناد به بخش "د" از آیین نامه نحوه انتخاب و شرح وظایف حوزه مدیریت فنی تیم های ملی کشتی کشور به موجب این حکم به سمت سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان منصوب می شوید.

  مصطفی علیزاده از کشتی گیران به نام صنعت نفت و گاز کشور است که علاوه بر کسب عناوین متعدد قهرمانی در کشور، پیش از این سابقه سکان داری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان را نیز در کارنامه کاری خود یدک می کشد.

سخنگوی دولت در مشهد: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز شد
 • 1395/12/21 شنبه سخنگوی دولت در مشهد: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز شد
  دکتر نوبخت معاون رییس جمهور گفت: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز طبیعی شده است.

  دکتر نوبخت معاون رییس جمهور گفت: تعهد وزارت نفت موجب بهره مندی حداکثری مردم از نعمت گاز طبیعی شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی. دکتر محمد باقر نوبخت شامگاه امشب ۱۹ اسفندماه ۹۵ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از نگرانی های دولت تدبیر و امید این است که مبادا تعهدی به مردم داده شود که عاجز از انجام آن باشد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت با اشاره به اقدامات مطلوب دولت تدبیر و امید در حوزه های عمرانی افزود: الحمدالله اقدامات دستگاههای خدماتی از جمله شرکت گاز در حوزه محرومیت زدایی کاملا ملموس است.

  سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در ادامه این نشست گفت: در راستای تامین پایدار گاز حاشیه شهر مشهد تاکنون ۹ ایستگاه تقلیل فشار گاز و ۲۰۰ کیلومتر اصلاح و تقویت شبکه به جهت تسهیل در امر گازرسانی به این مناطق انجام شده است.

  وی با بیان این مطلب که تاکنون 820 میلیارد ریال برای اتمام طرح های گازرسانی حاشیه شهر مشهد هزینه شده است، افزود: برای اتمام ۱۰۰ درصدی این مهم نیازمند 300 میلیارد ریال اعتبار دیگر هستیم. فانی اضافه کرد: امیدواریم با حمایت دولت تدبیر و امید شاهد تحقق کامل منویات رهبری در حاشیه شهر مشهد باشیم.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی افزود: از مجموع ۸۶ روستای مشهد ۴۸ روستا به شبکه سراسری گاز متصل هستند و عملیات گازرسانی به ۳۸ روستای دیگر نیز با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود ضریب بهره مندی روستاهای خراسان رضوی را از نعمت گاز طبیعی ۷۵ درصد عنوان کرد و گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۵۴۰ روستای استان در حال اجراست که با بهره‌برداری از این پروژه ها ضریب بهره مندی روستایی خراسان رضوی به ۸۹ درصد ارتقا خواهد یافت.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به رشد قابل ملاحضه شاخص گازرسانی در دولت تدبیر و امید گفت: در سال جاری توانستیم هر دو روز یک روستای استان را به شبکه سراسری گاز کشور متصل کنیم.

  وی اظهار امیدواری کرد: با ادامه حمایتهای دولت خدمتگذار از توسعه شبکه های گاز در سال آینده شاهد آغاز عملیات گازرسانی به قریب 500 روستای واجد شرایط استان باشیم.

  گفتنی است، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی نیز در بخشی از این نشست اقدامات شرکت گاز استان در محرومیت زدایی و توسعه متوازن نعمت گاز علی الخصوص توجه به موضوع حاشیه شهر مشهد را قابل تقدیر دانست.

برگزاری سمینار «ارزش گذاری فناوری» در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1395/12/21 شنبه برگزاری سمینار «ارزش گذاری فناوری» در شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: سمینار علمی- پژوهشی «ارزش گذاری فناوری» در هفتم اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس این شرکت برگزار شده است.

  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: سمینار علمی- پژوهشی «ارزش گذاری فناوری» در هفتم اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس این شرکت برگزار شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با توجه به  لزوم استفاده از دانش روز در برنامه‌ریزی‌های راهبردی، اظهار کرد: امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی، در راستای رسالت خود و با هدف به‌کارگیری دانش فنی روز و ارتقای آگاهی و دانش همکاران در زمینه تبیین اصول مالکیت فکری و ارزش‌گذاری محصولات و فناوری‌های تولیدی این شرکت اقدامات اثر گذاری را انجام داده است.

  وی افزود: از همین رو سمیناری علمی- پژوهشی با موضوع «ارزش گذاری فناوری» در روز شنبه مورخ 7 اسفند ماه سال جاری، به مدت 3 ساعت در محل اتاق کنفرانس شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی با بیان اینکه در این سمینار تخصصی مهندس خبات قادری، عضو مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی و کارشناس ارشد اقتصاد کشور به ایراد سخنرانی پرداخت، گفت: سخنرانی پیرامون رویکردهای اساسی در ارزشگذاری فناوری، روش های علمی و فرآیند ارزشگذاری بود.

  پیش بین خاطر نشان کرد: این کارشناس در ابتدای سمینار ضمن تعریف انواع دارایی‌ها، فرآیند مدیریت فناوری و مراحل اصلی فرآیند انتقال فناوری، به معرفی روش های قیمت گذاری تکنولوژی که بر اساس روش‌های تجربی مبتنی بر سعی و خطا و روش‌های علمی و ریاضی می باشد، پرداخت.

  وی افزود: همچنین در ادامه عوامل موثر بر ارزش دانش فنی را توانایی سودآوری و سوددهی یا کاهش در هزینه‌ها، نوع و اندازه بازار هدف، مزایای رقابتی طرح یا دانش فنی، هزینه‌های عملیاتی و غیرعملیاتی، وجود ریسک‌های متعددی همچون (ریسک فناوری، ریسک بازار، ریسک مشتریان، ریسک قیمت و...) برشمرده شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در پایان این سمینار روش‌های رایج ارزش گذاری فناوری شامل بازار مبنا، درآمد مبنا و هزینه مبنا توسط کارشناس مورد نقد و بررسی قرر گرفت.

با اعتبار8500000000 ریال؛ پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک صنعتی سبزوار افتتاح شد
 • 1395/12/18 چهارشنبه با اعتبار8500000000 ریال؛ پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک صنعتی سبزوار افتتاح شد
  رئیس اداره گاز ناحیه سبزوار از افتتاح پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک صنعتی این شهرستان با احداث یک ایستگاه تقلیل فشار و شبکه توزیع گاز خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه سبزوار از افتتاح پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک صنعتی این شهرستان با احداث یک ایستگاه تقلیل فشار و شبکه توزیع گاز خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، مجید آهنچیان در حاشیه آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک صنعتی سبزوار اظهار کرد: این طرح با هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد و 500 میلیون ریال و در ظرف زمانی شش ماه به اتمام رسیده است.

  وی با اشاره به رابطه مستقیم احداث زیرساخت های مناسب برای واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ به جهت همراهی با صاحبان سرمایه افزود: تجمیع این دو مولفه در نهایت منجر به رونق اشتغال، توسعه اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی کشور خواهد شد.

  آهنچیان اتمام این پروژه را حرکتی در راستای توسعه پایدار، حفظ مسائل زیست محیطی و تامین انرژی پاک عنوان کرد و افزود: استفاده از گاز طبیعی، دسترسی راحت به منابع ارزان انرژی و کاهش هزینه های تولید را به همراه دارد.

  گفتنی است، این مراسم با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی و در محل ایستگاه تقلیل فشار فاز دو شهرک صنعتی سبزوار برگزار شد.

نذر خون کارکنان اداره گاز کاشمر همزمان با روز نیکوکاری
 • 1395/12/18 چهارشنبه نذر خون کارکنان اداره گاز کاشمر همزمان با روز نیکوکاری
  رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر گفت: همزمان با چهاردهم اسفندماه روز احسان ونیکوکاری، کارکنان این اداره اقدام به اهدا خون به بیماران نمودند.

  رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر گفت: همزمان با چهاردهم اسفندماه روز احسان ونیکوکاری، کارکنان این اداره اقدام به اهدا خون به بیماران نمودند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد خلیلی در این باره اظهار کرد: کارکنان اداره گاز ناحیه کاشمر مفتخر هستند که با حضور در پایگاه‌های انتقال خون شهرستان، خون خود را در راه کمک به بیماران اهدا کنند.

  وی با اشاره به همدلی وهمزبانی کارکنان اداره گاز درگز در مناسبتهای ملی افزود: این اقدام با هدف زنده‌نگه داشتن فرهنگ ایثار انجام شده است.

  رئیس اداره گاز ناحیه کاشمر اهدا خون را عملی خداپسندانه به منظور هم دلی با بیماران و استغاثه از درگاه ایزدمنان به جهت سلامتی آنان دانست و تاکید کرد: این مهم یکی از فرهنگ‌های پسندیده‌ای است که در کلام بزرگان از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  زارع در پایان اظهار امیدواری کرد: فرهنگ اهدا خون در جامعه نهادینه شود
برگزاری سمینار آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی «TAB» در مشهد
 • 1395/12/18 چهارشنبه برگزاری سمینار آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی «TAB» در مشهد
  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: با هدف به‌ کارگیری دانش فنی روز در شرکت گاز و نیز ارتقاء سطح دانش فنی فعالان حوزه انرژی، سمیناری علمی- پژوهشی با موضوع آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی«TAB» برگزار شد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی گفت: با هدف به‌ کارگیری دانش فنی روز در شرکت گاز و نیز ارتقاء سطح دانش فنی فعالان حوزه انرژی، سمیناری علمی- پژوهشی با موضوع "آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی«TAB» " برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با بیان اینکه استفاده از دانش روز در انجام فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های راهبردی همکاران در شرکت گاز خراسان رضوی، امور پژوهش و فناوری دارای اهمیت است، اظهار کرد: با هدف به‌ کارگیری دانش فنی روز در شرکت گاز و نیز ارتقاء سطح دانش فنی فعالان حوزه انرژی، سمیناری علمی- پژوهشی با موضوع "آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی«TAB» " برگزار شد.

  وی افزود: در این سمینار که در روز دوشنبه دوم اسفند سال جاری به مدت 4 ساعت در محل سالن همایش‌‌های شرکت گاز استان و با حضور بیش از هفتاد شرکت کننده برگزار شده بود، مهندس محمد حسین کاشانی حصار، عضو کمیته مبحث چهاردهم و شانزدهم مقررات ملی ساختمان، به ایراد سخنرانی پیرامون موضوع پرداخت.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: براساس اطلاع رسانی انجام شده، مهندسان و ناظران تاسیسات مکانیکی نظام مهندسی ساختمان، کارشناسان حوزه مهندسی و بهره‌برداری شرکت گاز از عناوین مطرح شده در این سمینار مهم و کاربردی استفاده نمودند.

  پیش بین خاطر نشان کرد: برگزاری همایش‌ها و نشست‌های تخصصی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و آشنایی مهندسان و کارشناسان این حوزه با تکنولوژی‌های روز دنیا ضروری است و امیدواریم با فراهم آوردن فضای بحث و بررسی و به چالش کشیدن مشکلات موجود در این حوزه، بتوان گام موثری در کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت کشور برداشت.

  وی با اشاره به سخنرانی مهندس کاشانی حصار گفت: این کارشناس ضمن تعریف مفهوم "آزمایش، تنظیم و متعادل‌سازی تاسیسات مکانیکی"، به معرفی روش‌های انجام آزمایش جهت اندازه‌گیری دقیق پارامترهای عملکردی تاسیسات مکانیکی و روش‌های تنظیم جریان آب و هوا در این تاسیسات و کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در صورت رعایت موضوع، اشاره نمود.

  رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی افزود: از مزایای حاصل از انجام فرآیند TAB، می توان به بهبود عملکرد و افزایش راندمان تجهیزات تولید و توزیع بارهای حرارتی و برودتی، حذف سیستم لوله کشی برگشت معکوس و حذف تلفات انرژی در مسیر لوله کشی اضافی برگشت و کاهش هزینه های نصب و افزایش زمان دوره های سرویس و نگهداری تجهیزات اشاره کرد.

دوره آموزشی تعمیر و نگهداری خوردرو ویژه کارکنان عملیاتی اداره گاز بردسکن
 • 1395/12/18 چهارشنبه دوره آموزشی تعمیر و نگهداری خوردرو ویژه کارکنان عملیاتی اداره گاز بردسکن
  رئیس اداره گاز بردسکن از حضور مسئولان و کارکنان امداد و تعمیرات این اداره در دوره آموزشی تعمیر و نگهداری خودرو خبر داد.

  رئیس اداره گاز بردسکن از حضور مسئولان و کارکنان امداد و تعمیرات این اداره در دوره آموزشی تعمیر و  نگهداری خودرو خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، ناصر ایمانی با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی تعمیر و نگهداری خودرو با هدف ارتقا سطح دانش نیروهای عملیاتی این ناحیه به جهت مقابله با حوادث غیر مترقبه در حین انجام کار برگزار شد.

  وی افزود: در این دوره آموزشی 20 نفر از کارکنان اداره گاز شهرستان بردسکن به مدت 69 ساعت به یادگیری مباحث تئوری و عملی تعمیر و نگهداری خودرو پرداختند.

  رئیس اداره گاز بردسکن اضافه کرد: کارکنان عملیانی این اداره پس از کسب نمره لازم در آزمون فنی و حرفه ای موفق به کسب گواهینامه "تعمیرات خودرو" خواهند شد.

حسین علیزاده شهری سکان دار امور تدارکات و عملیات کالای گاز خراسان رضوی شد
 • 1395/12/16 دوشنبه حسین علیزاده شهری سکان دار امور تدارکات و عملیات کالای گاز خراسان رضوی شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، طی حکمی حسین علیزاده شهری را به سمت رئیس امور تدارکات و عملیات کالای شرکت گاز خراسان رضوی منصوب کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی، طی حکمی حسین علیزاده شهری را به سمت رئیس امور تدارکات و عملیات کالای شرکت گاز خراسان رضوی منصوب کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی عصر دیروز در مراسم معارفه رئیس جدید امور تدارکات و عملیات کالای این شرکت ضمن یادآوری تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه مصرف کالای داخلی اظهار کرد: حمایت از تولیدات داخلی باعث تقویت اقتصاد بومی کشور می شود و در ادامه به تثبیت اشتغال پایدار کمک می کند.

  وی با بیان این مطلب که امروز تولید کنندگان کشور توانسته اند در سایه سیاست‌های دولت تدبیر و امید نمونه‌های بسیاری از کالاهایی وارداتی را با کیفیت هرچه مطلوب‌تر تولید کنند افزود: امور تدارکات و عملیات کالای شرکت بایستی با نظارت بخش های فنی و مهندسی نسبت به تهیه مرغوبترین کالا و ذخیره سازی آن اقدام کند.

  به گفته فانی، استفاده از پتانسیل های موجود و تهیه موارد مورد نیاز بخش های مختلف شرکت، شناسایی مسائل و مشکلات پیش رو و تصمیم‌گیری در خصوص بهبود فرایندهای تدارکات از مهمترین وظایف مدیریتی رئیس امور تدارکات و عملیات کالا محسوب می شود.

  وی تاکید کرد: باید در تهیه کالا و ملزومات شرکت حفظ کیفیت، حمایت از صنعتگران داخلی و صرفه جویی در هزینه های بیت المال مورد توجه قرار گیرد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حمایت از تولیدکنندگان داخلی می تواند زمینه رقابت هرچه‌بیشتر کالای ایرانی را با محصولات مشابه خارجی فراهم کند. 
با غرس دهها نهال صورت گرفت؛ گرامیداشت روز درختکاری در بین کارکنان گاز خراسان رضوی
 • 1395/12/15 يكشنبه با غرس دهها نهال صورت گرفت؛ گرامیداشت روز درختکاری در بین کارکنان گاز خراسان رضوی
  مراسم روز درختکاری با حضور مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره، کارکنان و جمعی از خانواده های معظم شهدای شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  مراسم روز درختکاری با حضور مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره، کارکنان و جمعی از خانواده های معظم شهدای شرکت گاز خراسان رضوی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی در این مراسم که صبح امروز (پانزدهم اسفندماه) در محل منازل سازمانی این شرکت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال جنگ تحمیلی گفت: درختان امروز مزین به نام شهدای عزیز شرکت گاز استان غرس خواهند شد.

  وی با بیان این مطلب که هر چه داریم از خون پاک شهدای عزیزمان است اظهار امیدواری کرد: با این حرکت فرهنگی تا سالیان سال نام و یاد شهدا در بین خانواده‌های کارکنان گاز خراسان رضوی جاویدان خواهد ماند.

  همچنین سید احمد علوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در ابتدای این مراسم با قرائت شعری درباره فواید درختکاری اظهار کرد: امروز 13 اصله درخت مزین شده به نام شهدای شرکت گاز خراسان رضوی همزمان با سایر نقاط ایران اسلامی در منازل سازمانی غرس می شود.

  به گفته رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، کلیه درختان غرس شده امروز با پلاک های شایسته و ماندگار، مزین به نام شهدای عزیزی همچون محمد جواد اباذریان، غلامحسین ارجمند، علی اکبر اسلامی، مرتضی افخمی موحدی، محمد حسن عین افشار، قاسم ایمان پرست، علی اصغر باقری قوژدی، حسین ترشیزی، عباس واحد ثانی، غلامرضا دروا، مرتضی لوایی، ابراهیم محبوب و علی اکبر مهاجران می شود.

  بنابراین گزارش؛ امروز بیش از ده‌ها نهال درخت از انواع بلوط، چنار و ابریشم در محوطه منازل سازمانی به دستان مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره و جمعی از فرزندان شهدای کارکنان گاز خراسان رضوی کاشته شد.

  گفتنی است؛ رسول اکرم صلی الله علیه و آله درباره ثواب درختکاری فرموده‌اند: «هر که درختی را بکارد تا به ثمر برسد، خدا در عوض آن، درختی را در بهشت به او اختصاص می دهد».

   

گازرسانی به 2500 واحد صنعتی خراسان رضوی در دولت یازدهم
 • 1395/12/14 شنبه گازرسانی به 2500 واحد صنعتی خراسان رضوی در دولت یازدهم
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اتصال دو هزار و 500 واحد صنعتی کوچک و بزرگ این استان به شبکه سراسری گاز کشور طی سه سال گذشته خبر داد.

  عامل شرکت گاز خراسان رضوی از اتصال دو هزار و 500 واحد صنعتی کوچک و بزرگ این استان به شبکه سراسری گاز کشور طی سه سال گذشته خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با تأکید بر اهمیت مصرف گاز طبیعی در بخش‌های مختلف صنعت، اظهار کرد: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون عملیات گازرسانی به دوهزار و 500 واحد صنعتی در خراسان رضوی انجام شده است و این مهم بی‌شک نقش تاثیرگذاری در کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی استان ایفا خواهد کرد.

  وی تصریح کرد: در مجموع بیش از 12هزار و 218 مورد از صنایع خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  فانی خاطرنشان کرد: گازرسانی به بخش‌های مختلف صنعت مستلزم رعایت مقررات قانونی و تامین

  زیرساخت های مناسب همانند خطوط انتقال، تغذیه و احداث ایستگاه است، با این حال اگر خود واحدهای صنعتی آمادگی داشته باشند می‌توانند عملیات اجرایی خطوط گازرسانی را تحت نظارت شرکت گاز انجام دهند.

  وی با اشاره به قطب بودن این استان در بخش صنعت طی دهه‌های اخیر خاطرنشان کرد: شرکت گاز خراسان رضوی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رشد و توسعه استان آمادگی گازرسانی به کلیه صنایع کوچک و بزرگ را دارد.
برگزاری دوره کمک های اولیه ویژه کارکنان اداره گاز درگز
 • 1395/12/14 شنبه برگزاری دوره کمک های اولیه ویژه کارکنان اداره گاز درگز
  رئیس اداره گاز درگز از برگزاری یک دوره آموزشی کمکهای اولیهCPR ویژه کارکنان این اداره خبر داد.

  رئیس اداره گاز درگز از برگزاری یک دوره آموزشی کمکهای اولیه"CPR" ویژه کارکنان این اداره خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی زارع با علام این خبر گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی با مقوله های کمکهای اولیه مقدماتی مانند شکستگی، سوختگی، خونریزی، خفگی و همچنین آشنایی با موقعیت های اضطراری است.

  وی با یادآوری آیه32  سوره مائده که می فرمائید: «هرکس انسانی را زنده بدارد، چنان است که گویی تمام مردم را زنده داشته است» افزود: ارتقای مهارت‌های امدادی کارکنان اداره گاز درگز موجب افزایش خدمت رسانی به مشترکان گاز طبیعی می شود.

  وی احتمال رخداد خطر را عجین شده با مصرف گاز عنوان کرد و گفت: کارکنان اداره گاز درگز در این دوره با مقدماتی همچون احیاء، آناتومی، ارزیابی موارد مورد نیاز احیاء، نحوه برخورد با مصدوم، تشخیص و انجام احیاء به صورت عملی، احیاء بیمار در شرایط خاص، اولویت ها و شیوه حمل مصدوم آشنا شدند.

  گفتنی است دوره آموزشی کمک‌های اولیه ویژه کارکنان اداره گاز درگز با همکاری جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

دیدار مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با قائم مقام رئیس کل دادگستری استان
 • 1395/12/14 شنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با قائم مقام رئیس کل دادگستری استان
  سید حمید فانی و قائم مقام رئیس کل دادگستری استان با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

  سید حمید فانی و قائم مقام رئیس کل دادگستری استان با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در این دیدار با تقدیر از رسیدگی فوری به پرونده های ارجاعی از سوی شرکت گاز در محاکم قضایی گفت: جلوگیری از حیف و میل اموال عمومی، صیانت از حقوق مردم و حفظ سرمایه های بیت المال سرلوحه کارکنان دولت است.

  وی افزود: تعامل و همکاری هرچه بیشتر سازمانهای دولتی منجر به افزایش خدمت رسانی به مردم می شود.

  فانی پیشنهاد کرد: در راستای تسهیل و رسیدگی هرچه سریعتر به پرونده هایی که تضیع حقوق بیت المال در آن وجود دارد، شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های حوزه انرژی دراستان تشکیل شود.

  مجتبی ملکی، قائم مقام رئیس کل دادگستری خراسان رضوی نیز در ادامه این دیدار ضمن ابراز تشکر و تقدیر از زحمات صادقانه مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اظهار کرد: متاسفانه در شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فعلی جامعه، قوه قضائیه با حجم سنگینی از پرونده ها و مراجعات مردمی مواجه است.

  وی با اشاره به اهمیت حفظ حقوق بیت المال اضافه کرد: دادگستری خراسان رضوی اهتمام ویژه‌ای در رفع اطاله دادرسی به ویژه در موضوع رسیدگی به پرونده های شرکت های خدماتی از جمله آب و برق و گاز دارد.

  ملکی در پایان با استقبال از پیشنهاد مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی پیرامون تشکیل دادگاه ویژه انرژی وعده داد: بزودی شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.

در سال 96؛ عملیات گازرسانی به باقیمانده روستای واجد شرایط خراسان رضوی آغاز می شود
 • 1395/12/9 دوشنبه در سال 96؛ عملیات گازرسانی به باقیمانده روستای واجد شرایط خراسان رضوی آغاز می شود
  مدیرعامل گاز خراسان رضوی گفت: در سال آینده عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستای واجد شرایط استان آغاز خواهد شد.

  مدیرعامل گاز خراسان رضوی گفت: در سال آینده عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستای واجد شرایط استان آغاز خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب گفت: این شرکت خود را موظف می داند تا در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید، اقدام به بهره‌مندی کلیه مناطق روستایی کمتر برخوردار از نعمت گاز طبیعی کند.

  وی افزود: در تلاش هستیم تا با یاری خداوند متعال و عنایت ویژه وزیر محترم نفت مبنی بر توسعه خطوط گازرسانی در خراسان رضوی طی سال آینده، عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستای واجد شرایط استان را آغاز کنیم.

  فانی گفت: در صورت تامین اعتبارات لازم از سوی شرکت ملی گاز ایران در سال 96 کلنگ گازرسانی به حداقل 300 روستای واجد شرایط استان به زمین زده خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هم اکنون ضریب نفوذ گاز در روستا‌های استان 72 درصد است و این در حالی است که میانگین کشوری این رقم 68 درصد می باشد. امروز توانسته‌ایم در حوزه گازرسانی به روستا‌های استان چهار درصد بالاتر از میانگین کشوری عمل کنیم.

آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
 • 1395/12/8 يكشنبه آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس تربت حیدریه
  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه از اهتمام کارشناسان این اداره در برگزاری دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، جواد معصومی با اعلام این خبر اظهار‌کرد: با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان نسبت به راهکارهای استفاده صحیح و ایمن از گاز دوره‌های آموزشی "مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی" ویژه دانش آموزن در سطح مدارس تربت‌حیدریه برگزار شد.

  وی افزود: کارشناسان ایمنی اداره گاز ناحیه تربت حیدریه در این دوره های چند ساعته مطالبی پیرامون استفاده از وسایل گازسوز نظیر بخاری، اجاق گاز، آبگرمکن و چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی را به دانش آموزان آموزش دادند.

  معصومی به نقش کلیدی آموزش و پرورش در نهادینه کردن فرهنگ مصرف صحیح و ایمن گاز اشاره کرد و گفت: دانش آموزان می‌توانند به عنوان همیاران گاز، وسیله ارتباطی خوبی بین مسئولان و جامعه برای انتقال اطلاعات پیرامون این نعمت الهی باشند.

  گفتنی است؛ در انتهای دوره‌های مذکور بسته‌های آموزشی مرتبط (شامل کتابچه، بروشور،CD  و…) اهدا و کارشناسان اداره گاز پاسخگوی سوالات متعدد دانش آموزان پیرامون مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی بودند.

تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
 • 1395/12/8 يكشنبه تقدیر معاون استاندار از کارکنان گاز خراسان رضوی به مناسبت روز مهندسی
  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  معاون استاندار خراسان رضوی با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مهندسی، توفیق روز افزون مدیرعامل و کلیه کارکنان گاز خراسان رضوی را از درگاه ایزدمنان خواستار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این پیام خطاب به سید حمید فانی نوشت:

   

  جناب آقای فانی

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  با سلام واحترام

   روز ملی مهندسی را به شما و کلیه مهندسین خدوم استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آورند. توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران محترمتان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
 • 1395/12/8 يكشنبه نائب قهرمانی اداره گازگناباد در جام فوتبال دستی دستگاههای دولتی
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از نائب قهرمانی تیم این اداره در جام فوتبال دستی ادارات دولتی شهرستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی درباره برگزاری این دوره از مسابقات که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد اظهار کرد: اولین دوره جام فوتبال دستی ادارات دولتی همزمان با دهه فجر آغاز شد.

  وی افزود: استقبال 9 تیم دو نفره از مسابقات و انجام رقابت های تنگاتنگ و نفس گیر از جذابیت های این دوره از مسابقات به شمار می رود.

  نجاتی اضافه کرد: تیم اداره گاز ناحیه گناباد متشکل از الیاس یوسف پور و ابوالفضل عاطفی با غلبه بر رقبای خود موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات جام فوتبال دستی ادارات دولتی این شهرستان شدند.

  گفتنی است؛ فوتبال دستی یکی از سبکهای ورزش روی میز است که با توپی کوچکتر از توپ پینگ پنگ و در میزی به ابعاد ۱۲۰×۷۰ سانتیمتر و با ارتفاع 90 سانتیمتر از سطح زمین برگزار می شود.

204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
 • 1395/12/8 يكشنبه 204 روستای نیشابور از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند
  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  رئیس اداره گاز نیشابور گفت: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این خبر افزود: در ادامه بهره برداری از پروژه های گازرسانی به شهرستان نیشابور در دهه فجر امسال نیز هفت روستای علی آباد، قلعه وزیر، حصار، باز حیدر، چشمه خسرو، جوادیه و نوبهار با اعتباری معادل 25 میلیارد و 518 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند.

  وی اضافه کرد: تعداد علمک‌های نصب شده در این هفت روستا را 500 عدد عنوان کرد و گفت: نصب و راه اندازی یک ایستگاه TBS به ظرفیت پنج هزار متر مکعب در ساعت، شبکه گذاری شش هزار و 600 متری تغذیه فولادی و 37 هزار و 639 متری شبکه توزیع پلی اتیلن از دیگر فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی در این پروژه بوده است.

  رئیس اداره گاز نیشابور اضافه کرد: هم اکنون 204 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  به گفته کریمی هم اکنون ضریب نفوذ گاز در شهرستان نیشابور 61 درصد است که با اتصال 86 روستای در حال اجراء به 84 درصد ارتقا خواهد یافت.

با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
 • 1395/12/7 شنبه با صدور پیامی؛ مدیرعامل گاز خراسان رضوی روز مهندسی را تبریک گفت
  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی روز ملی مهندسی را به محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان نظام مهندسی و جامعه مهندسی خراسان رضوی تبریک گفته و از زحمات بی‌شائبه و ارزشمند این تلاشگران در عرصه سازندگی تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، متن پیام بدین شرح است:

   

  شکوفایی تمدن بشر، حاصل ایده های مهندسین تلاشگر است. از دیرباز تاکنون همواره مهندسین در تلاش و کوششی خستگی ناپذیر، ساخته و پرداخته اند تا مردان دوران خود و شاید کسانی که پس از آنها پای در این دنیا می گذارند را به آرامش و آسایش نزدیکتر کنند. پنجم اسفند ماه، گاهی است برای بزرگداشت یکی از ستاره‌های این آسمان درخشان، خواجه نصیر الدین طوسی. ولی بدون تردید سترگ ترو گرامی‌تر از این نخواهد بود که مهندسین امروز به عنوان میراث داران این دانش و تمدن، پای در راه این بزرگان نهاده و هرچه در توان دارند برای ساختن و پرداختن این سرزمین کهن به میدان آوردند.

  اکنون شایسته است که بدین مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به جنابعالی و جامعه مهندسین استان خراسان رضوی تبریک عرض نموده و بهروزی و سربلندی تان را از خداوندگار یکتا درخواست نمایم.

به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
 • 1395/12/7 شنبه به همت امور HSE گاز استان؛ مانور پایداری گاز طبیعی در درگز برگزار شد
  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه درگز از برگزاری مانور افت فشار در برف و یخبندان به جهت سنجش میزان پایداری گاز طبیعی این شهرستان در روزهای سرد سال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، علی زارع درباره برگزاری این مانور اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده و پس از هماهنگی با رئیس محترم امور HSE گاز استان در تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه سالجاری، همزمان با بارش نزولات آسمانی، مانور برف و یخبندان و افت فشار در شهرستان درگز برگزار شد.

  وی هدف از برگزاری این مانور را افزایش میزان آمادگی نیروهای امدادی، تعمیراتی، کنترل و پایش توانایی‌ها و شناسایی نقاط قوت و ضعف کارکنان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شاهد عملکرد خوب و مطلوبی از سوی همه واحدهای درگیر در این مانور بودیم.

  زارع آمادگی نیروهای امدادی را موجب افزایش توانمندی و خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم دانست و گفت: شناسایی نقاط ضعف و قوت در جهت آمادگی مطلوب در مواجهه با بحران‌های احتمالی نکته ای است که نباید از دید همه مسئولان دستگاهای دولتی مغفول واقع شود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 32209