اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
 • 1396/5/3 سه شنبه لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌های کشور به شرکت گاز خراسان رضوی رسید
  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  شرکت گاز خراسان رضوی موفق به کسب لوح تقدیر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در بخش طراحی بروشور از منظر تاثیرگذاری اجتماعی شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی موفق شد با استعانت از خداوند متعال و در سایه حمایت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و همچنین بهره گیری از دانش روز کارشناسان جوان واحد روابط عمومی این شرکت لوح تقدیر دوازدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور را در بخش طراحی بروشور از آن خود کند.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به حضور 150 شرکت و ارزیابی بیش از 1800 اثر در این جشنواره افزود: جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور در شاخه‌های چاپ کتاب، بروشور، پوستر، عکس، ویژه‌نامه و ساخت فیلم و تیزر با هدف سنجش میزان آشنایی روابط عمومی های دستگاهای دولتی و خصوصی با اصول و استانداردهای روز نشرالکترونیک و مکتوب، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ و مهارت‌ مدیران و کارشناسان فعال در حوزه روابط عمومی، تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و آموزشی در فرآیند انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب به جهت اعتلا و ارتقای هر چه بیشتر نشر الکترونیک و مکتوب در بین واحدهای روابط عمومی کشور برگزار شد.

  به گفته علوی، شاخص های مانند کمیت، خلاقیت و تاثیرگزاری محتوایی از اصلی ترین دلایل انتخاب اثر ارائه شده روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان اثر برتر این جشنواره بوده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود تلاش در راستای ارتقا فعالیتهای درون سازمانی و برون سازمانی، افزایش رضایتمندی مشترکان از نحوه پاسخگویی، بکارگیری سخت افزاری و نرم افزاری علوم روز، اطلاع رسانی اقدامات دولت در حوزه گاز طبیعی و حضور مداوم در جشنواره های استانی و کشوری را از مهمترین برنامه های استراتژیک روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری عنوان کرد.

نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
 • 1396/5/3 سه شنبه نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی: اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است
  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در حوزه گازرسانی بی نظیر عنوان کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، بهروز بنیادی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ازمجموع 129 روستای واجد شرایط گازرسانی در شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن، هم اکنون 84 روستا با جمعیتی معادل 30 هزار و 500 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

  وی افزود: طبق وعده مدیرعامل شرکت گاز استان تا ابتدای زمستان امسال عملیات گازرسانی به 22 روستای بخش کوهسرخ و کوهپایه شهرستان بردسکن آغاز خواهد شد. با اتصال این تعداد روستا به شبکه سراسری گاز کشور شاهد ضریب 100 درصدی گاز در بخش روستایی منطقه خواهیم بود.

  بنیادی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث توسعه خطوط گاز در روستاهای استان اضافه کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 11 روستای شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن با گستره جمعیتی دو هزار و 326 خانوار در مرحله اجراست که ان شاا... تا پایان سال تزریق گاز خواهند شد.

  نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزایش امکانات زیربنایی را از عوامل پایداری سکونت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی در اطراف شهرهای بزرگ دانست و گفت: طی چهار سال گذشته دولت تدبیر و امید شاهد توسعه بی نظیر خطوط گاز در اقصی نقاط استان بودیم.

  بنیادی گازرسانی به شهر ریوش را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید به مردم کاشمر عنوان کرد و گفت: استان خراسان رضوی رتبه نخست گازرسانی کشور را به خود اختصاص داده است که این امر شایسته تقدیر از مدیران و کارکنان حوزه گاز طبیعی استان است.

188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
 • 1396/4/27 سه شنبه 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل خراسان رضوی شد
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقلCNG استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف 188 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش حمل و نقل"CNG" استان طی سه ماهه نخست امسال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع مصرف دو و نیم میلیاردی گاز استان در سه ماهه نخست سال 96، بیش از هفت درصد به بخش حمل و نقل اختصاص یافته است.

  وی با بیان این مطلب که در همین مدت 188 میلیون مترمکعب گاز تحویل بخش حمل و نقل استان شده افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال95، 2.3 درصد رشد داشته است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی مصرف گاز طبیعی در بخش حمل و نقل را راهکاری مفید برای کاهش آلودگی های زیست محیطی دانست و تصریح کرد: جایگزینی گسترده گاز طبیعی با سایر سوخت های فسیلی به دلیل کارآیی بالا و هزینه پایین چند سالی است در دستور کار کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد.

  به گفته فانی، کاهش هزینه های اقتصادی و افزایش ارزآوری از طریق فروش سایر فرآورده های نفتی از دیگر مزایای مصرف گاز در بخش حمل و نقل محسوب می شود.

تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
 • 1396/4/26 دوشنبه تزریق گاز در 9 روستای نیشابور با موفقیت انجام شد
  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی از موفقیت آمیز بودن مراحل تزریق گاز 9روستای شهرستان نیشابور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید محمد جواد طباطبائی با اعلام این خبر اظهار کرد: مراحل راه اندازی و تزریق گاز 9 روستای محور فدیشه شهرستان نیشابور با

  احداث و راه اندازی دو مورد ایستگاه تقلیل فشار گاز شهری" TBS" با ظرفیت 5000 و 2500 مترمکعب بر ساعت و یک مورد ایستگاه حفاظت کاتدیک ”CPS”انجام شد.

  وی افزود: برای اتمام این پروژه 58 هزار متر شبکه پلی اتیلن و 15هزار و 507 متر شبکه تغذیه فولادی اجرا شده است.

  طباطبایی با اشاره به پیش بینی ها و اقدامات انجام شده به جهت نصب یکهزار و 600 مورد انشعاب در این منطقه اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای اشتراک پذیری از ساکنان این تعداد روستا صورت گرفته است.

  به گفته رئیس اجرای طرح های شرکت گازخراسان رضوی ؛ با اتصال 9 روستای فدیشه، حسین آباد جنگل، شهرآباد، دستفشاد، احمدآباد، نصرآباد، گلقندشت، اردمه و فتح آباد شهرستان نیشابور به شبکه سراسری گاز کشور دو هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

رونمایی از کتاب و نرم افزار پرتونگاری صنعتی در شرکت گاز خراسان رضوی
 • 1396/4/21 چهارشنبه رونمایی از کتاب و نرم افزار پرتونگاری صنعتی در شرکت گاز خراسان رضوی
  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی از تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار تخصصیپرتونگاری صنعتی به همت جمعی از کارشناسان این امور خبر داد.

  رئیس امور پژوهش و فناوری گاز خراسان رضوی از تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار تخصصی"پرتونگاری صنعتی" به همت جمعی از کارشناسان این امور خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید ایمان پیش بین با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح ارتقا دانش صنایع به ویژه کارشناسان در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی بود.

  وی افزود: امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی در راستای انتشار مجموعه کتب و بسته های نرم افزاری حوزه صنعت گاز، در قالب یک پروژه پژوهشی چند ماهه اقدام به تالیف و انتشار کتاب و نرم افزار آموزشی "پرتونگاری صنعتی" با استفاده از تجربیات کارکنان این شرکت نمود.

  پیش بین اضافه کرد: در این کتاب سعی شده تا روش‌های اجرای پرتونگاری صنعتی، فرآیندهای ظهور و ثبوت، نحوه تفسیر فیلم‌های پرتونگاری و همچنین استاندارهای مرتبط با پرتونگاری و رعایت موارد ایمنی مورد نقد و بررسی علمی قرار گیرد.

  به گفته رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز خراسان رضوی ارائه اطلاعات کاربردی در خصوص آشنایی بیشتر پرتونگاران، دست‌اندرکاران پرتونگاری صنعتی و بازرسان با مباحث تخصصی و همچنین استفاده در رشته‌های مهندسی مکانیک، عمران، متالورژی و بازرسی غیرمخرب از فوائد این طرح محسوب می شود. همچنین پرتونگاری صنعتی در حوزه های هوا فضا، خودروسازی و مجموعه های نظامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  این مجموعه، به نویسندگی آقایان عبادی، سازگاران و مکارم و ویراستاری ارژنگ حمدا... زاده، حسین معین و سمیه کاراندیش و با هدف ثبت و نگهداشت تجربیات و دانش ارزشمند همکار ارجمند جناب آقای عبادی به رشته تحریر در آمده است.

  شایان ذکر "پرتونگاری صنعتی"، در فرآیندهای صنعتی به ویژه در اجرای خطوط انتقال گاز به عنوان اصلی ترین روش بازرسی غیرمخرب و کنترل کیفیت جوشکاری به صورت گسترده در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

تقویت شبکه گازرسانی شهرستان نیشابور
 • 1396/4/21 چهارشنبه تقویت شبکه گازرسانی شهرستان نیشابور
  رئیس اداره گاز نیشابور از تقویت خط 1000 پوندی انتقال گاز این شهرستان در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان گاز طبیعی خبر داد.

  رئیس اداره گاز  نیشابور از تقویت خط 1000  پوندی انتقال گاز این شهرستان در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان گاز طبیعی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی،  یدالله کریمی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارشناسان اداره گاز نیشابور در راستای نگهداشت مطلوب و تقویت شبکه گازرسانی این شهرستان در مورخه سیزدهم تیرماه سال جاری اقدام به تعمیر و تقویت خطوط انتقال گاز 1000 پوندی این منطقه نمودند.

  وی افزود: تکمیل فرایند هات‌تپ، تعمیرات خطوط تغذیه به جهت افزایش عمق خط تغذیه 10 اینچ منطقه، تعمیر دو مورد از ولوهای خط تغذیه، وصل گرم خطوط گاز و بهره برداری از ایستگاه TBS  کوره های فیروزه و اصلاح شیرهای خط انتقال 1000 پوندِی از مهمترین تغیرات اعمال شده در این برنامه بود.

  به گفته کریمی، هم اکنون شهرستان فیروزه دارای 141 هزار مشترک بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی است و تا ابتدای سال آینده نیز 48 روستای واجد شرایط دیگر این منطقه به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

با افزایش نیاز به تولید برق؛ روزانه 14600000مترمکعب گاز در نیروگاه‌های خراسان رضوی مصرف شد
 • 1396/4/18 يكشنبه با افزایش نیاز به تولید برق؛ روزانه 14600000مترمکعب گاز در نیروگاه‌های خراسان رضوی مصرف شد
  مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف میانگین روزانه 14 میلیون و ششتصد هزار مترمکعب گاز توسط پنج نیروگاه بزرگ تولید برق استان در هفته گذشته خبر داد.

  مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از مصرف میانگین روزانه 14 میلیون و ششتصد هزار مترمکعب گاز توسط پنج نیروگاه بزرگ تولید برق استان در هفته گذشته خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، عباسعلی بیدار با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی افزایش دما و شدت مصرف انرژی در سطح استان، 117 میلیون مترمکعب گاز توسط بخش نیروگاهی در هفته گذشته مصرف شد.

  وی افزود: در این بین نیروگاه فردوسی با 40 و نیروگاه طوس با 12 میلیون مترمکعب به ترتیب بیشترین و کمترین آمار مصرف گاز در بخش نیروگاهی را به خود اختصاص داده اند.

  بیدار با یادآوری تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز در راستای پایداری گاز در بخش نیروگاهی، خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر مردم در حوزه صرفه جویی حامل های انرژی شد و افزود: بی اعتنایی به بحث صرفه جویی موجب محرومیت فرزندانمان از این نعمات الهی می شود.

  وی تصریح کرد: با تدابیر پیش بینی شده هیچ گونه محدودیتی در زمینه تامیین گاز بخش نیروگاهی استان طی تابستان امسال نخواهیم داشت.

  به گفته مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی، گازرسانی پایدار به بخش نیروگاهی استان، جزء اصلی‌ترین برنامه‌های این شرکت محسوب می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات: گسترش شبکه های گازرسانی موجب توسعه مناطق کمتر برخوردار استان می شود
 • 1396/4/18 يكشنبه نماینده مردم مشهد و کلات: گسترش شبکه های گازرسانی موجب توسعه مناطق کمتر برخوردار استان می شود
  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش شبکه های گازرسانی موجب توسعه مناطق کمتربرخوردار استان می شود.

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش شبکه های گازرسانی موجب توسعه مناطق کمتربرخوردار استان می شود.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، رضا شیران درحاشیه بازدید از روند پروژه‌های گازرسانی شهرستان کلات اظهارکرد: مدل صحیح توسعه علمی و دینی، رشد یکنواخت کشور در حوزه های مختلف است.

  وی خدمت به محرومان را هدف اصلی نظام عنوان کرد و افزود: اگر درآمدهای عمومی کشور عادلانه تقسیم شود بی شک شاهد رشد و توسعه متوازن تمام مناطق خواهیم بود.

  وی با تقدیر از تلاش ها و پیگیری های انجام شده در بحث گازرسانی روستایی گفت: تلاش های زیادی توسط مدیران شرکت گاز در خصوص گازرسانی به روستاهای کلات انجام شده که این امر شایسته تقدیر و قدردانی است.

  وی گاز را محور توسعه پایدار دانست و عنوان کرد: بخش هایی از کشور که کار گازرسانی در آن صورت گرفته تفاوت فاحشی با مناطق فاقد گاز وجود دارد.

  شیران با بیان این مطلب که کشور ما 18درصد سهم گاز جهان را به خود اختصاص داده ادامه داد: بی شک مردم ما مستحق بهترین زندگی هستند.

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی مردم را بازویی قدرتمند برای مسئولان معرفی کرد و گفت: همکاری مردم و مسئولان با یکدیگر موجب شتاب اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و زیربنایی می شود.

  گازرسانی 120 میلیاردی به 16 روستای کلات

  حسن افتخاری مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز خراسان رضوی نیز در ابتدای این بازدید با اشاره به تلاش های شبانه روزی کارکنان این شرکت در بحث رشد و توسعه خطوط گاز در مناطق کمتر برخوردار اظهار کرد: در تلاش هستیم تا درصورت اخذ مجوز‌های لازم پروژه گازرسانی به 16 روستای شهرستان کلات را آغاز کنیم.

  وی افزود: اعتبار این پروژه 120 میلیارد ریال با گستره بهره مندی یکهزار و 843 خانوار خواهد بود.

  افتخاری تصریح کرد: از مجموع 25 روستای واجد شرایط کلات هم اکنون 9 روستا با جمعیت دو هزار و 754 خانوار و ضریب نفوذ 37.5 گازدار هستند که با اتمام گازرسانی به 16 روستای دیگر منطقه این رقم به 59.9 درصد ارتقا خواهد یافت.

  کلات در شمال شرقی استان خراسان رضوی و در فاصله 145 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

نفوذ 85 درصدی گازطبیعی در شهرستان مه ولات
 • 1396/4/14 چهارشنبه نفوذ 85 درصدی گازطبیعی در شهرستان مه ولات
  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های خراسان‌رضوی از نفوذ 85 درصدی گازطبیعی در سطح شهرستان مه ولات این استان خبر داد.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان‌های خراسان‌رضوی از نفوذ 85 درصدی گازطبیعی در سطح شهرستان مه ولات این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد‌حسین شالچی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی پروژه گازرسانی به چهار روستای میاندهی، فتح آباد، شمس آباد و جنت آباد شهرستان مه‌ولات اظهار کرد: با توکل برخداوند متعال و تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان تا پایان امسال کلیه روستاهای واجد شرایط این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

  وی افزود: درحال حاضر از مجموع 28 روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گازطبیعی در مه ولات، 20 روستا با ظرفیت 9هزار خانوار گازدار و عملیات گازرسانی به هشت روستای دیگر این منطقه نیز با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  رئیس بهره‌برداری گاز شهرستان های خراسان رضوی اضافه کرد: هم اکنون ضریب نفوذ گاز در مه‌ولات 85 درصد است که طی برنامه‌ریزی های انجام شده این رقم تا پایان سالجاری به 100 درصد ارتقا خواهد یافت.

اطلاعیه انجام پروژه اینترنشیپ با عنوان امکانسنجی استفاده از مشعل تخت در مصارف عمده (مطالعه موردی: نانوایی¬ها) با هدف کاهش مصرف انرژی
مدیرعامل گاز استان مطرح کرد: رشد شاخص گازرسانی به حاشیه شهرمشهد در دولت تدبیر و امید
 • 1396/4/11 يكشنبه مدیرعامل گاز استان مطرح کرد: رشد شاخص گازرسانی به حاشیه شهرمشهد در دولت تدبیر و امید
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که رشد شاخص گازرسانی به حاشیه شهر مشهد از افتخارات دولت تدبیرو امید محسوب می شود گفت: طی چهارسال گذشته شاهد نهضت عظیم گازرسانی در مناطق کمتربرخوردار استان بودیم.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با بیان این مطلب که رشد شاخص گازرسانی به حاشیه شهر مشهد از افتخارات دولت تدبیرو امید محسوب می شود گفت: طی چهارسال گذشته شاهد نهضت عظیم گازرسانی در مناطق کمتربرخوردار استان بودیم.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی با بیان این مطلب اظهار کرد: تکیه بر تولیدات داخلی و اعتماد به توانمندی‌های بومی متخصصان حوزه گاز طبیعی طی دولت یازدهم موجب بهره مندی هفت هزار و 424 خانوار روستایی در حاشیه شهر مشهد از نعمت گاز طبیعی شد.

  وی خدمت رسانی به حاشیه شهرها را موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: در همین مدت 64 روستای حاشیه مشهد مقدس با هزینه‌ای معادل 346 میلیارد و 442 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز کشور متصل شد.

  فانی با تقدیر از همدلی و همزبانی مسئولان استانی در اجرای طرح های زیربنایی اضافه کرد: از مجموع 13هزار و 110 انشعاب نصب شده در حاشیه شهر مشهد، چهارهزار و 582 انشعاب در سال گذشته انجام شد. این مهم نشانگر تلاش روزافزون خادمان مردم در شرکت گاز در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی تصریح کرد: هم اکنون اصلاح و تقویت شبکه گاز شهری مشهد به جهت فراهم شدن امکان گازرسانی مطلوب به حاشیه این شهر در طول 200 کیلومتر شبکه و ظرفیت 40 ایستگاه تقلیل فشار، با اعتباری معادل 310 میلیارد ریال و پیشرفت 50 درصدی در حال انجام است.

رئیس مجمع نمایندگان استان خبر داد: تحقق کامل وعده های شرکت گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
 • 1396/4/11 يكشنبه رئیس مجمع نمایندگان استان خبر داد: تحقق کامل وعده های شرکت گاز در خراسان رضوی طی سال گذشته
  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: وعده های شرکت گاز مبنی بر اتصال هر دو روز یک روستا به شبکه سراسری گاز کشور در سال 95 بصورت کامل محقق شد.

  رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: وعده های شرکت گاز مبنی بر اتصال هر دو روز یک روستا به شبکه سراسری گاز کشور در سال 95 بصورت کامل محقق شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسین مقصودی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به رشد بی نظیر شاخص گازرسانی در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: گازرسانی به مناطق کمتر برخوردار استان موجب افزایش نشاط و شادی در بین مردم شده است.

  وی تاکید کرد: همه مدیران و مسئولان کشور باید تلاش در راستای توسعه خدمات زیربنایی در سطح روستاهای دوردست را سرلوحه کار خود قرار دهند.

  نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ارتقا شاخص گازرسانی در دولت یازدهم را بی‌نظیر عنوان کرد و گفت: دولت علی رغم وجود مشکلات فراوانی که در بحث تامیین اعتبار دارد توانسته تاکنون روستاهای زیادی را در خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز کشور متصل کند.

  وی با اشاره به اتصال هر دو روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور در سال گذشته اضافه کرد: کلیه وعده های شرکت گاز در خراسان رضوی طی سال 95 محقق شده است.

  مقصودی اظهار امیدواری کرد: ان شاا... با هم دلی و همزبانی تمامی بخش های کشور اعم از دولت و مجلس و تلاش کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری شاهد بهره مندی روزانه یک روستا از نعمت گاز طبیعی خواهیم بود.

  رئیس مجمع نمایندگان استان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از زحمات شبانه روزی مجموعه گاز خراسان رضوی در تامین گرما و آسایش مردم گفت: در مدت زمان حضور جناب آقای فانی در سکانداری مجموعه گاز استان شاهد کمترین حجم مراجعات مردمی چه در بحث مطالبات پیمانکاران و همچنین تقاضاهای گازرسانی بوده‌ایم. جا دارد از همکاری و تعامل خوب ایشان با مجمع نمایندگان استان نیز تقدیر و تشکر کنم.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
 • 1396/4/3 شنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز در حال اجرا است
  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 181 روستای تربت جام، تایباد و باخرز با شتاب مطلوبی در حال انجام است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید فانی پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اتمام پروژه های گازرسانی به 181 روستای این شهرستان ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستاهای واجد شرایط مذکور به 99.9 ارتقا خواهد یافت.

  وی با بیان این مطلب که از مجموع 292 روستای واجد شرایط تربت جام، تایباد و باخرز  110 روستا با جمعیتی بالغ بر 28 هزار خانوار گازدار هستند افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 181 روستای دیگر، این رقم به 54 هزار خانوار خواهد رسید.

  فانی در بخش دیگری از سخنان خود رشد و توسعه شبکه های گازرسانی به اقصی نقاط استان را از افتخارات دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: با توکل بر خداوند متعال و برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری هر روز یک روستای استان به شبکه سراسری گاز کشور متصل خواهد شد.

  در ادامه این دیدار جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام و تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، توسعه خدمات زیربنایی در مناطق دوردست و روستایی را موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و خواستار همدلی و همزبانی هرچه بیشتر مردم و مسئولان در مسیر تحقق این مهم شد.

معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
 • 1396/3/27 شنبه معرفی اداره گاز گناباد به عنوان دستگاه برتر شهرستان
  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه گناباد از معرفی مجموعه متبوع خود به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان این شهرستان در سال 95 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، اکبر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: تلاش و پشتکار کارکنان اداره گاز ناحیه گناباد در سایه حمایت های بی دریغ مدیران ارشد سازمان موجب شد تا بر طبق ارزیابی های صورت گرفته اداره گاز این شهرستان به عنوان دستگاه برتر خدمت رسان در سال 95 معرفی شود.

  وی گفت: مثبت اندیشی و اعتماد مدیران به نیروی انسانی عاملی مهم در راستای ارتقاء کیفیت کاری و تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.

   

  توسعه کشور در گرو همت و تلاش

  در بخشی از لوح ارسالی محمد علی نبی پور فرماندار گناباد خطاب به رئیس اداره گاز این شهرستان آمده است:

   توسعه این مرز و بوم محقق نمی شود مگر به همت انسانهای سخت کوش و پرتلاشی که خالصانه در عرصه های خدمت، سختی های کار را به جان می خرند و با همدلی و وحدت برگ های زرینی از خدمتگزاری را از صحیفه عشق و عدالت ورق می زنند.

  در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین گردیده بود به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از اینکه به حول و قوه الهی و استفاده از تجربیات و توانمندیهای خود و همکاران سخت کوشتان توانستید موجبات پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید را در سال 1395 فراهم آورید تقدیر و تشکر می گردد. امید است در سایه رهنمودهای معظم له و برنامه های دولت یازدهم همواره موفق و سربلند باشید.

گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
 • 1396/3/27 شنبه گازرسانی 46 میلیارد ریالی به شش روستای فیروزه نیشابور
  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  رئیس اداره گاز ناحیه نیشابور از بهره برداری پروژه گازرسانی به شش روستای شهرستان فیروزه نیشابور با اعتباری معادل 46 میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، یدالله کریمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به شش روستای سرده، کلاته زمان آباد،حسن آباد سالار، کفکی رهن، کاریز و همت آباد تعداد روستاهای گازدار این منطقه به 32 روستا افزایش یافت.

  وی افزود: هم اکنون 36 درصد روستای منطقه گازدار هستند و بزودی اکثر روستاهای بالای بیست خانوار شهرستان فیروزه نیز از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

  کریمی با بیان این مطلب که 85 روستای فیروزه واجد شرایط گازرسانی هستند خاطرنشان کرد: در حال حاضر گازرسانی به 26 روستای دیگر این شهرستان با شتاب مطلوبی در حال اجراست.

  به گفته رئیس اداره گاز نیشابور با بهره برداری از پروژه های دردست اجرا ضریب نفوذ گاز طبیعی شهرستان فیروزه به 80 درصد ارتقاء خواهد یافت.

  گفتنی است؛ برطبق برنامه ریزی های انجام شده شرکت گاز استان خراسان رضوی طرح گازرسانی به 26 روستای باقی مانده شهرستان فیروزه طی سالجاری آغاز خواهد شد.

تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
 • 1396/3/27 شنبه تقدیر اهالی طرقبه و شاندیز از اقدامات اداره گاز این ناحیه
  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه شاندیز با امضای طوماری از اقدامات و فعالیتهای اداره گاز این ناحیه در راستای رشد و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه گاز طبیعی قدردانی کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، در بخشی از این پیام بهره مندی شهروندان از تلاش و تخصص کارکنان اداره گاز طرقبه شاندیز در راستای رشد و شکوفایی شهرستان از اصلی ترین دلایل امضای این طومار عنوان شده است.

   

  مشروح پیام بدین شرح است:

  مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خراسان رضوی

  جناب آقای مهندس فانی

  با سلام و ابراز امتنان خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که این توفیق را عطا نمود تا در سایه شما طلیعه داران تلاش و تخصص از شکوفایی دستاوردهای شما و پرسنل زحمتکش شما بهره ببریم و بدینوسیله ضمن تشکر مجدد از حسن انتخاب و انتصاب رئیس اداره گاز طرقبه شاندیز، فرصت را مغتنم یافتم که تقاضا نماییم از آقای مهندس توکلی ریاست اداره و ابواب جمعی ایشان به ویژه آقای فضلی مهندس ناظر مشاور به نحو شایسته تقدیر بعمل آید. مانیز ضمن ابراز قدردانی آرزوی  توفیق و سلامتی را از خداوند متعال برای شما و کلیه پرسنل گاز استان آرزومندیم. امید است در سایه آستانه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) همیشه شادکام و سربلند باشید.

   

  جمعی از اهالی شهرستان طرقبه و شاندیز

من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
 • 1396/3/23 سه شنبه من با طبیعتم؛ تلاش فعالان محیط زیست شرکت گاز خراسان رضوی در مسیر تحقق شعار جهانی
  رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوانمن با طبیعتم خبر داد.

  رئیس امورHSE  شرکت گاز خراسان رضوی از اهتمام ویژه این شرکت در مسیر تحقق شعار جهانی محیط زیست با عنوان"من با طبیعتم" خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محمد ایمانی فر با بیان این مطلب اظهار کرد: نام گذاری پنج ژوئن(15 خرداد) به نام روز محیط زیست با هدف افزایش آگاهی مردم و تشویق و ترغیب سیاست مدارانه و اتخاذ تصمیمات در مقابله با تخریب محیط زیست و تنوع زیستی در سرتاسر جهان مورد توجه همگان قرار گرفته است.

  وی با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ و اخلاق محیط زیستی از طریق آموزش رفتارهای دوستدار محیط زیست و آگاهی بخشی درون سازمانی به کارکنان افزود: مهمترین رسالت و هدف محیط زیست امورHSE گاز خراسان رضوی اجرای قوانین، الزامات و مقرارات سازمان محیط زیست،  HSE وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در سطوح و فرایندهای روزمره این مجموعه است.

  ایمانی فر در ادامه به بیان گوشه ای از فعالیتهای محیط زیستی این شرکت پرداخت و گفت: اندازه گیری گازهای خروجی از 72 دودکش هیترهای ایستگاههای CGS توسط آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست، اندازه گیری شدت صوت در 181 ایستگاههای TBS سطح استان، ارزیابی شش ماهه از عملکرد محیط زیستی  24 ناحیه و منطقه این شرکت و بازدید محیط زیستی از کلیه ایستگاههایCGS  و  TBSمناطق و نواحی در طول سال 95 از جمله این برنامه ها بوده است.

  به گفته رئیس امور HSE گاز خراسان رضوی در سال گذشته، بیش از 500 نفر ساعت از کارکنان این شرکت در دو دوره آموزشی مبانی محیط زیست حضور یافتند.

  ایمانی‌فر در پایان، اولویت گذاری شرکت گاز خراسان رضوی در مباحث زیست محیطی طی سال جاری را پیگیری اهداف کلان و خرد محیط زیستی و مدیریت اصولی و صحیح پسماندها عنوان کرد.

ورزش به وقت رمضان؛ کوهپیمایی و صرف افطار کارکنان گاز خراسان رضوی در بلندای مشهد
 • 1396/3/23 سه شنبه ورزش به وقت رمضان؛ کوهپیمایی و صرف افطار کارکنان گاز خراسان رضوی در بلندای مشهد
  مسئول امور ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از حضور خوب کارکنان این شرکت در برنامه کوهنوردی و برپایی سفره های ساده افطار در یکشنبه های هر هفته ماه مبارک رمضان کوههای آب و برق مشهد خبر داد.

  مسئول امور ورزش شرکت گاز خراسان رضوی از حضور خوب کارکنان این شرکت در برنامه کوهنوردی و برپایی سفره های ساده افطار در یکشنبه های هر هفته ماه مبارک رمضان کوههای آب و برق مشهد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید حمید موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر طبق برنامه همه ساله امور ورزش این شرکت شب گذشته بیش از 25 نفر از کارکنان گاز خراسان رضوی برای سومین بار در این ماه مبارک پس از طی مسیری در حدود پنج کیلومتر در کوههای آب و برق مشهد اسکان و همزمان با اذان و اقامه نماز، روزه خود را افطار کردند.

  وی افزود: آب و هوای بسیار خنک این کوه در شب های گرم سال و مصادف شدن این شب های گرم با ماه مبارک رمضان لحظات بسیار خوشی را برای همکاران رقم زد.

  به گفته موسوی، کوهنوردی هفتگی موجب دفع بسیاری از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های شایع قلبی و عروقی می شود.

  وی در پایان از برگزاری آخرین دور این برنامه در یکشنبه هفته آینده(28 خردادماه) خبر داد و از عموم همکاران برای حضور در این برنامه فرهنگی ورزشی دعوت کرد.

دورخیز شرکت گاز خراسان رضوی برای صرفه جویی 10میلیاردی در هزینه های گازرسانی
 • 1396/3/20 شنبه دورخیز شرکت گاز خراسان رضوی برای صرفه جویی 10میلیاردی در هزینه های گازرسانی
  رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح پایلوت جوشکاری لوله های پلی اتیلن به شیوه بات فیوژن با هدف صرفه جویی 10 میلیارد ریالی در هزینه های گازرسانی این استان خبر داد.

  رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح پایلوت جوشکاری لوله های پلی اتیلن به شیوه بات فیوژن با هدف صرفه جویی 10 میلیارد ریالی در هزینه های گازرسانی این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، محسن مربایان در جلسه تشریح شیوه جوشکاری به روش بات فیوژن که در محوطه اداره مرکزی برگزار شد اظهار کرد: اتصال لوله های پلی اتیلن از طریق شیوه الکتروفیوژن هزینه های زیادی ازجمله استفاده از سه راهی، اتصالات و کوبلر به همراه دارد. این درحالی است که بر طبق استاندارهای جهانی روش بات فیوژن  بسیار آسان و کم هزینه تر عملیات جوشکاری لوله‌ها را ممکن می‌کرد.

  وی افزود: از جمله مزایای بکارگیری روش بات فیوژن کاهش هزینه‌های ناشی از حذف اتصالات خصوصا کوبلرها است که طبق پیش بینی های انجام شده در صورت اجرای گسترده این روش در سطح استان ضریب 10 میلیارد ریال صرفه جویی در هزینه های گازرسانی بند ق دو حوزه روستایی و صنایع استان به همراه خواهد داشت.

  مربایان، پرتابل بودن و ابعاد مناسب تجهیزات جوشکاری به روش بات فیوژن را از دیگر ویژگی های این روش عنوان کرد و گفت: در این روش اجزا شامل یک کلمس شامل فک ثابت و متحرک از طریق یک دستگاه هیدرولیک روغنی جا به جا شده و سپس صفحه تراشنده با تراش سردو لوله پلی اتیلن را صاف می کند. در ادامه نیز صفحه‌ای گرم کن با پوشش تفلنی در دمای 220 درجه سانتی گراد محل اتصال را  ذوب و شرایط لازم برای جوشکاری را مهیا می‌کند.

  به گفته رئیس امور گازرسانی به صنایع شرکت گاز خراسان رضوی، این روش در هشت کیلومتر طول شبکه با لوله هایی به قطر 160 کیلومتر به صورت پایلوت در شهرستان خواف انجام می شود. 

  لازم به ذکر است؛ حسن افتخاری مدیرمهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان نیز پیش از این در گفتگو با خبرنگار ما از بازنگری اقدامات مجموعه متبوع خود در راستای رشد کمی و کیفی فعالیتهای شرکت گاز خراسان رضوی طی سال جاری خبر داده بود.

مدیربهره برداری گاز خراسان رضوی خبر داد: اشتراک‌پذیری رایگان 4000 خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 95
 • 1396/3/20 شنبه مدیربهره برداری گاز خراسان رضوی خبر داد: اشتراک‌پذیری رایگان 4000 خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 95
  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از اشتراک پذیری رایگان چهارهزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی این استان طی سال گذشته خبر داد.

  مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از اشتراک پذیری رایگان چهارهزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی این استان طی سال گذشته خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، عباسعلی بیدار با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای سیاست شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حمایت از خانواده های کمتر برخوردار در سال 95 یکهزار و 218 خانوار مددجو سازمان بهزیستی و دو هزار و 776 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امدادخمینی(ره) از هزینه رایگان اشتراک گازطبیعی بهره مند شدند.

  وی با اشاره به سیاست های حمایتی شرکت‌گاز از اقشار کم درآمد در چارچوب های قانونی افزود: این شرکت آمادگی دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اشتراک پذیری رایگان از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و مددجویان سازمان بهزیستی استان اقدام و آنان را از نعمت گازطبیعی برخودار کند.

  بیدار تصریح کرد: تمام تلاش بنده و همکارانم در شرکت گاز خراسان رضوی معطوف به کسب رضایت شهروندان و خداوند متعال است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
تعداد بازديد اين صفحه: 44438