اوقات شرعي

True

محاسبه گاز بهاء

           

          

نظرسنجی

      نظرسنجی :
پروژه گازرسانی به روستای توریستی دهنه اخلمد آغاز می شود 
مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: کلنگ پروژه گازرسانی این منطقه پس از انتخاب پیمانکار و گذراندن مراحل انعقاد قرارداد، به زمین زده خواهد شد.
1396/7/2 يكشنبه
 
..
به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد  
رئیس برنامه ریزی شرکت گاز خراسان رضوی از برگزاری جلسه به روز رسانی سند استراتژیک مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز در مشهد خبر داد.
1396/7/2 يكشنبه
 
..
قدردانی از تلاش های مدیرعامل گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی 
مدیرتوسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با ارسال لوحی از همت و تلاش مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در بحث ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده های کارکنان این شرکت قدردانی کرد.
1396/7/2 يكشنبه
 
..
بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از اداره گاز ناحیه چناران 
مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت گاز خراسان رضوی از ساختمان جدید اداره گاز ناحیه چناران بازدید و از نزدیک با کارکنان این اداره گفت و گو کردند.
1396/6/29 چهارشنبه
 
..
شرکت گاز خراسان رضوی دستگاه برتراجرایی استان 
رییس مجمع نمایندگان استان با قدردانی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه‌های زیربنایی گفت: مجمع نمایندگان استان این شرکت را به عنوان یک دستگاه برتر اجرایی‌می شناسد.
1396/6/27 دوشنبه
 
..
قدردانی نماینده مجلس شورای اسلامی از اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی 
نماینده مردم شهرستان های تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره گاز ناحیه تایباد از زحمت و تلاش های کارکنان شرکت گاز در مسیر توسعه و آبادانی این مناطق تقدیر کرد.
1396/6/27 دوشنبه
 
..
کلنگ گازرسانی به سه روستای سرخس زده شد 
کلنگ گازرسانی به سه روستای سرخس با حضور مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی و جمعی از مقامات محلی شهرستان سرخس به زمین زده شد.
1396/6/27 دوشنبه
 
..
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما